Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 218
Murat_1003
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 10:54

Bugün logoya çok abarttiniz deyip sesinizi cikarmazsaniz yarın daha büyüğü oburgün daha da buyugü gelecektir.adamlara resmi kurumlarda ölmüş bir liderin resmi olmasına gerek yok abartiyorsunuz de bakalım senin ne vatan hayinligin kalir,ne boluculugun,bop ortak başkanı bile ilan edilirsin.suan yapmak istedikleri yavaş yavaş ama derinden ilerlemek birileri de çıkıp böyle abartmayin derse ekmeklerine yağ sürülür.baştan tepkimizi koymamız lazim.yoksa ordaki cami şeklinin kime ne zararı var.her şehrin kendisiyle özdeşleşmiş sembolleri var,ayrıca o logo akp döneminden öncede olan yaklaşık 60 yıllık bir logo.sizlerin onemsiz diye görüp umursamadigi o logonun kalkması o kadar onemliki baskanin ilk icraatlerinden birisi oldu.siz inaniyormusunuz imamoglunun o kanalı daha önce izledigine.neden logo şekli birden değiştirilme gereği duyuldu.hepsi gelecek değişimlere kamuoyunu alistirmak için bir basamak

Ali clarkkent
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:02

İBB'nin logosunun değişmesine karşıyım. Ama evet. Logar kapaklarında kullanılmazsa hoş olur.

mehmetlu
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:24
"Türkiye Cumhuriyeti Kürtleri soykırıma uğratmak üzerine kurulmuş bir devlettir"

"Türkiye Cumhuriyeti Kürtleri soykırıma uğratmak üzerine kurulmuş bir devlettir." bu sözler CHP'nin ve İmamoğlu'nun ortakları tarafından dile getirilmiş; Türk milleti, Türk istiklal harbi, başta tüm şehit ve gazilerimiz olmakla birlikte Atatürk'e atılmış bir hakaret ve iftiradır. "Cumhuriyet'i biz kurduk" diyen CHP'nin terör yandaşlığı artık çok kirli ve ahlaksız bir noktaya gelmiş bulunmaktadır. Yobaz, biatçı CHP'liler ise daha tutmuş vakıf, araç diye goygoy yapıyorlar. Bunlar, teröristlerin don lastiği, yedek stepneleridir.

http://yeniozgurpolitika.net/kurt-genclerinin-dag ...-mucadele/

Hasan Pullu
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:26

Alıntı:
Şu musluğu kesilen vakıflar için kızlarımız için yurt yapılıyor diye mecliste ha bire konuşuyorlar...

senin kendi derneklerinle ideolojinin propagandasını yaptığın gibi onlar da kendi propaganda eğitim yurt faaliyetlerini yapıyorlar. yarın belediye el değiştirse senin dernek vakıf örgüt ve kuruluşlarının musluğu kesilecek.

En son Hasan Pullu tarafından Çrş 11 Eyl 2019, 11:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

serhatctnr
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:09

Alıntı:
Logoyu da çalmışlar...

Verdiğiniz linkteki Shutterstock sitesinde bu tasarımların telif haklarını satın alıyorsunuz. Satın almışlardır.

devrezcayi
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:19

Kemalizm=Chp şekil ve slogan üzerine kurulmuş/hayatlarını devam ettiren oluşumlardır. Biz ne dedik bunlar proje üretmez/hizmet etmez/milleti düşünmez. Bunlar zenginlerin cebini düşünür/parababalarına hizmet eder. Vatandaş bunların umrunda bile değildir. Kendilerine oy verenler de bunların umrunda değildir.

80 senedir chpnin/kemalizmin yaptığı budur slogan/şarkı/marş öğret ondan sonra zengini daha çok zengin et. sistem bu şekilde....Ak-partinin hatası son zamanlarda onlar da chp gibi olmaya başlamışlardı.

Sisteme uyarsan sistem seni de yutar. Erdoğan eskiden sisteme başkaldırıyordu şimdi o günlerden eser yok.

İmamoğlu kapasite olarak ilçe belediyesini bile yönetemez. Tek 1 projesi dahi yok. O adamların projesi.

Sezgin Cengiz

1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:35

Allah kimseyi chpye oy verecek kadar gerizekalı etmesin.

önery

1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:37

Alıntı:

senin kendi derneklerinle ideolojinin propagandasını yaptığın gibi onlar da kendi propaganda eğitim yurt faaliyetlerini yapıyorlar. yarın belediye el değiştirse senin dernek vakıf örgüt ve kuruluşlarının musluğu kesilecek.

O zaman bir fark olmuyor demektir... O zaman kendi yaptığınızı mübarek bir işmiş gibi görmeyeceksiniz...

Hasan Pullu
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:44

Alıntı:
O zaman bir fark olmuyor demektir... O zaman kendi yaptığınızı mübarek bir işmiş gibi görmeyeceksiniz...

bana göre mübarek değil zaten. herkes kendi yaptığını mübarek nurlu veya kutlu-ışıklı görür

ayrıca sen bunu direk kabul edince kaybedersin yanlış yapıyorsun. karşı tarafı aptallaştırman lazım. olayı ideolojik derneklerin desteklenmesinde iki taraf da eşit olarak tanımlarsan sağ daha çok oya sahip olduğu için kaybedersin. o yüzden onlar destekliyor biz bir şey yapmıyoruz rolü yapman gerekiyor. sen bu rolü yapacaksın ben bunu açıklayacağım ama senin inatla bunu sürdürmen gerekli.hemen kabul etme.

Ustura Faysal
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:51

Alıntı:
O zaman bir fark olmuyor demektir...

Aylardır size bir fakr olmadığını, bir fark olmayacağını anlatmaya çalışıyoruz zaten, ama anlamak istemiyorsunuz ki.

Siz zannediyorsunuz ki sadece tek bir taraf yapıyor böyle şeyleri. Zannediyorsunuz ki işte musluk kesilecek, artık para belediyeye kalacak.

Evet efendim musluk kesilir ama para belediyeye kalmaz, başka bir musluğa gider. 😂

Neymiş efendim vakıf ve derneklere musluk kesildi. Tamam güzel, ama kendi vakıf ve derneklerine gidecek zaten, o musluk baksa bir yere akacak yani.

Neymiş efendim falanca filanca ihale iptal edildi, belediye israfı önledi, peki neden iptal edildi, 3 gün sonra kendi yandaşına daha yüksek bedellerde vermek için iptal edildi.

Biz bazı şeyleri inkar etmiyoruz ki.
Yani mesela ben bir ihale yapsam ihaleyi sana vereceğime, kendime daha yakın birisine veririm. Sen de bana vereceğine kendine yakın birisine verirsin.

Ama sen bunu kabul etmeyip diyorsun ki, hayır bizimkiler kendi yandaşına vermez, Ak Partili bir müteahhite ihale verir metro yaptırır diyorsunuz, Atatürkçü Düşünce Derneğine kaynak aktarmaz, TÜRGEV'e aktarır diyorsunuz.

Kaç yaşına gelmişsiniz, hepsinin aslında birbirinin laciverdi olduğuna bir türlü inanmıyorsunuz.

Ekrem bir sürü ihaleyi iptal etmiş, peki neden.? İsraf olduğu içinmiş. O iptal edilen ihaleleri takip edin 3-5 gün sonra tekrar ihale ilanı yayınlanır, başka birisine verilir. Bunu sen de o koltuğa otursan yaparsın, ben de otursam yaparım, ama siz nedense hayır ben yapmam, bizden olan yapmaz kafasını yaşıyorsunuz 😂

Öyle bir dünya yok, sen normal vatandaş olarak paranı kendi eşine dostuna mı kazandırırsın, yoksa bana mı.

sayfa 218
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET