Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 227
kaşmir34
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:35

Birde tabi istedikleri daireyi alabilceklerimi oda muamma..Kaşmir göl evleri Kaşmir Mavi başlamadan fiyatları 500-650 bandondaydı ne zaman mavi başladı fiyatlar açıklandı hemen 550 ile 750 bine çıktı fiyatlar arada sıkışan satmak zorunda olanları demiyorum bunların alıcıları bekliyor halihazırda ellerinde nakit nerede zor durumda olan insan var para hırslarıyla karını yapıyor ama o para ne kadar yarar bunlara Allah bilir.

asko06
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:38

@kaşmir34

dostum biz gerçekleri bas bas söyledikçe faizci emlakcı tipler iyice üstümüze gelmeye devam edicekler dertleri kelepire kapat kazıgı sok mantıgı millette para var ama harcıcagı yeri iyi biliyor

bakın kaşmir mavi orkide peynir ekmek gibi daireleri satar iken diger sıfır daireler boş boş bekliyor alan yok herkes kaşmire yatırım yapıyor niye millet delimi daire bulamıyorsunuz yok üst katta millet yana yakına daire arıyor parası olmayan adam böyle tavıra girebilirmi forumda gördük alıcaz üst katta daire satan olursa iletişime geçelim vs diyen dedigim gibi eryaman çok hızlı gelişiyor geliştikçede fiyatlar artıyor özellikle göksu bölgesi bu tiplerde evelerin fiyatı dedigim fiyatların üstüne çıktıgında görecegim ki ben önceki sayfalarda buna benzer bir yazı yazdıgımda aynı linç i aldım ama dedigim aynen çıktı

dedigim olay kaşmir fiyatları artacak bu fırsat varken kaçırmayın alın hemen dedim linç edildim ve dedigim gibi 560 a daire yok suan en düsük en boş en alt kat daire 610 dan başlıyor 715 bine kadar devam ediyor
hele göl gören daire alt katları 800 binden başlıyor 880 bine kadar çıkıyor

Sky101
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:47
Kaşmir center

Kaşmir center’ın da şuanki halinin hakkını yemeyelim, gayet kaliteli mekanlar açıldı, gidin bakın Pizza ilforno, HMBRGR hangi semtlerde hizmet veriyor, giyim olarak Tanjantla da anlaşarak en iyisi yapılmış avm küçük olduğu için çok fazla goyim magazasi acilacak alani yok onun için boyner gibi içerisinde birçok markanın satışını yapan bir firmayla anlaşarak akıllıca bir iş yapmışlar, muno dondurma gayet kaliteli her akşam dolup taşıyor, yaz konserleri de yapılması iyi olmuş adeta insanı egede bir tatil beldesinde hissettiriyor Kaşmir center, Ankarada böyle bir atmosfer bulmak zor, işte istediğimiz iyi markalar açılsın, alkol ruhsatı sorunu hala büyük problem etimesgut belediyesi bu takıntısı yuzünden bölgenin gelişimine köstek oluyor, bunun yanın KC avm de iyice batmış durumda ya arcadium gibi bir restorasyondan geçirilecek ya da yıkılıp kaşmir center gibi göksunun manzarasından en iyi şekilde yararlanılacak şekilde Bir tasarımla tekrardan inşaa edilmeli, KC nin bulunduğu arazi tam eryamanın kalbi sayılacak bir yer şuanki otoparkın bulunduğu kısım yer altına alınıp oraya da büyük bir meydan yapılabilir, dediğim gibi eryamanın büyük bir potansiyeli var, yanı başımızdaki metromallde İnditex grubu magazalar, columbia, decathlon, boyner gibi mağazalar gelmişken, neredeyse her mahallesinde bir migros hizmet veriyorken bigchefs, timboo,quick china gibi işletmelerin de müsterisiz kalacağını zannetmiyorum, Ostim’in sincan osb’nin sanayicileri, TAİ’nin muhendisleri eryamanda oturuyor, ciddi bir öğrenci yoğunluğu da olan bir semt oyuzden sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum.

Gökoy
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 16:33

Herkese selamlar.

3 yıla kalmaz Göksu Avm yıkılır. Yerine 2 kuleli, kapalı otoparklı yeni bir avm yapılır. İşte o zaman Eryaman değerine daha çok değer katar.. Kaşmir Centerin insan mozaiği çok iyi Göksu parkının mangal sorunu bittiği anda daha da iyi olacak.

Göksu mahallesinin nüfusu 22.000 kişi. Önümüzdeki yıl Göksu bölgesinin nüfusu 10000 kişi artacak. (Kaşmirler ve Oyak Göksupark bittiğinde) Avm de yemek yiyecek yer bulamayacağız. Şu haliyle bile hafta sonları tıklım tıklım. Konserleri çok güzel. Gençler modern ve terbiyeli..

Eryaman bakanlıkları ve devlet mekanizması olmadığı halde bu şekilde büyüdü ve gelişti.. Ankara'nın dışında olması, havasının daha temiz olması (Mangal dışında) en önemlisi doğal bir gölü olması gelişmesinin en büyük nedenidir.

Şahsen incek gibi yerlere dünya para verilmesini anlayamıyorum. Birçok kişinin dağın başı demesini haklı buluyorum. Ulaşımı yok, market arasan yok, hastane yok, metro yok, araban olmasa yayasın ama fiyatlara baksan lort sanırsın.

Son söz olarak Göksu genişleme projesinin kazması vurulduğunda %50 daha koy bütün değerlere.. Sevgiler Saygılar.

Oyak Göksuparktan komşunuzdan selamlar..

SmileDemir
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:02

Formu hayretle okuyorum. Gerçekten hayret etmemek mümkün değil. daha somut mevzular hakkında bilgisi olan varsa ve bilgi verirse çok memnun olurum. teslim tapu ve taşınma tarihi gibi. şahsen ben ticaret için almadım bir an önce taşınıp oturmak istiyorum. şahsen alırken sakin göle yakın site çoluk çocuk rahat ederiz kredi de çekerek aldım. yok avm yok bilmem ne marka gelirse şöyle olur böyle olur gerçekten hayretle okuyorum. tamam kopamıyoruz ama bu kadar da kapitalizmin kulu kölesi olmaya sözcülüğünü yapmaya gerek yok derim

Ksmrmvi
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:27

Valla ben de seni hayretle okudum komşu
Bütün saçma bulduğun şeyler senin evini, değerini etkiliyor ama yinede siz bilirsiniz tabi.

kaşmir34
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:29

İşte gören gözler görüyor vizyonlu olmak buna denir.Teşekkürler komşum bizdende Oyak Göksuya selamlar sevgiler.Oyak Göksuda bölgeye ayrı değer kattı hele oturmaya başlansın çok memnun kalacaksınız.Projeniz de güzel konumundan ötürü çok seveceksiniz eminim.Kaşmir center daha da güzelleşecek buradaki yoğunluk cafelerin doluluğu Ankaranın pek çok yerinde yok gezen birisi olarak söylüyorum.Madem büyük şehir bakıyor bu bölgeye ona göre isteyen istediğini açabilsin.Etimesgut karışmadığına göre göle de baksın bir zahmet salıncaklı cafeler de çeki düzen istiyoruz ne zaman bitiyor sözleşmeleri markalı veya herşeyiyle kaliteli mekanlar olmalı...

kaşmir34
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:41

Kardeşim hergün değişik bir habermi bekliyorsunuz bir mucizemi umuyorsunuz.Daha ana kapı yapılıyor bitmemiş etraf peyzaj da çalışmalar gün gün ilerliyor havuz karolarıyla çerçeve yapılmamış ne iskanı bekliyorsunuz siz Büyükşehir de tanıdığınız varsa hızlandırsın isterseniz yoksa kasım sonunu bile görebiliriz.Ev toplanmış heryer heryerde bizde bekliyoruz sabırla bakalım ne olacak göreceğiz hepbirlikte.Sonuna geldik çok şükür millet batan firmalardan paralarını kurtarma derdinde burada çalışan yetiştirmeye çalışan bir şirket var görüyoruz ağzınızı hayırlı açın lütfen..

SmileDemir
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 20:38

komşum evin değerini belirleyen tek şey huzur gerisi boş derim.

Sky101
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 20:52

Smiledemir ne kadar saçma bir yorum, kapitalizmle nasıl bağdaştırdın hayret ediyorum, işte evin yapılıyir daha ne istiyorsun, yok tapuymuş da bilmem neymiş, avmyle ilgilenmiyormuş, alırken avm için de para verdiğini bilmiyorsun galiba, evine avm komşu olduğu için ekstradan 150-200 bin lira verdiğinin farkında değilsin, avmye açılacak her marka hem senin evini hem de civar sitelerdeki evlerin değerini doğrudan etkiliyor.

sayfa 227
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet