Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
alperen 465

1 yıl önce - Cum 21 Eyl 2018, 00:36
Hazal Özlem Yerşen[Müzik]

Hazal Özlem Yerşen, ya da bilinen adıyla Hazal (d. 27 Temmuz 1973, İstanbul), Türk şarkıcı.
90’lı Yıllarda İnsanlar için benim içinse Hale’n daha önemli olan seslerden biri..

Ayrıca Sürgün Aşkımız Şarkısını Günümüzde Derya Uluğ’da Seslendirmiştir..

alperen 465

alperen 465

1 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2018, 11:05

alperen 465

mustafakr
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:36

Elden yar olmaz parçasını günde en az 4-5 kere dinlerim...Bemim için hiç eskimedi o parça.

Nazmi
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 15:15

90'ların unutulmaz şarkılarından (en azından ben unutmadım ) 'Osman abim evde mi' şarkısı ve Hazal.. Ne zaman duysam bu şarkıyı, çocukluk dönemlerimi hatırlatır.

Hazal'ın kaliteli şarkıları vardı. Yukarıda da paylaşılmış olan 'Kuru Güller' şarkısını ilk 2008 yılında dinlemiş olmam lazım. Sözleri ve yorumu çok beğenmiştim. Hatta şarkıyı facebook hesabımda paylaşmıştım (o zamanlar deli gibi paylaşımlar yapardım), Almanya'daki kuzenim 6 yıldır sevgili olduğu ve evlenmeyi düşündüğü kız arkadaşından ayrılmıştı. Şarkıyı dinlemiş, 'ağlattın beni kuzengo' diye yorum yazmıştı. Vel hasıl kelam, 90'lı yıllarda hoş bir seda bıraktı Hazal. Tıpkı Sibel Alaş, Erdal Çelik ve benzer sanatçılar gibi devamını getirmedi ne yazık ki. Devam etseler, daha ne kaliteli şarkılar duyacaktık ağızlarından kim bilir..

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET