Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Çiftlik Caddesi
« önceki   123 ... 434445464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 44
mustafakr
5 ay önce - Sal 10 Eyl 2019, 08:57

Çocukluğum ve ilk gençliğim Çiftlik'te geçti,yazın 80'lerde gece 18:00-00:00 aradı cadde trafiğe kapatılırdı, Efes pastanesinden yediğimiz dondurmalar, ramazan aylarında Cumhuriyet fırınından aldığımız pideler..Şimdi İş Bankasının olduğu binanın yerinde boş bir arsa vardı orada top oynardık.Çiftlikte bütün markalar bulunurdu alışveriş yapmak için Mecidiye ile beraber Samsun'a yeterdi.Şimdi Çiftlik caddesine gittiğim zaman şu yeni haline çok üzülüyorum, adım başı dönerci ve cep telefonu aksesuarı satıcıları..Iraklı ve Suriyeliler ele geçirmiş caddeyi..Bu caddeyi eski haline getirseniz bile insanlar alışveriş için AVM gezmek için de Atakum sahilini tercih ediyor..

yusuf lutfi

5 ay önce - Sal 10 Eyl 2019, 22:16

(+)

(+)

yusuf lutfi

5 ay önce - Cmt 21 Eyl 2019, 19:08

(+)

(+)

(+)

yusuf lutfi

5 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 19:26

(+)

(+)

Selin Atakum
1 ay önce - Cmt 28 Arl 2019, 10:44

Çiftlik trafiğe açılacak...
http://www.orduolay.com/gundem/trafige-kapatilsin/52927 herkes gider mersine biz gider tersine ; )

Alıntı:
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Cumhuriyet Meydanı’nın bağlantı yolu olan Reşadiye Caddesi’nin trafiğe açık mı, kapalı mı olması konusunda esnaflarla fikir alışverişinde bulundu. Esnafların kahır ekseriyeti caddenin trafiğe kapalı olması yönünde görüşlerini belirttikleri gözlendi.

Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Kibar, “Şehrimizi istişare kültürü ile yöneteceğimizi her platformda dile getiriyoruz. Bu anlamda çok yakında inşaat süreci tamamlanacak olan Cumhuriyet Meydanımızın bağlantı yolu olan Reşadiye Caddemizin trafiğe açık mı, kapalı mı olması konusunda esnaflarımızla fikir alışverişinde bulunduk. Esnaflarımız meydanımızın yapım sürecinde iki yıldır iş sıkıntısı yaşadılar ama çok şükür artık bu sıkıntılar yaşanmayacak. Bu caddemizle ilgili önümüzdeki günlerde karar vereceğiz. Esnaflarımızın trafiğin kontrollü olarak açılması konusunda da teklifleri oldu. Bu konuyu da tartışacağız” diye konuştu. ORDU OLAY

Cakirla rlar
1 ay önce - Cmt 28 Arl 2019, 12:11

Piazza kapatılsın çiftlik caddesi çoşar....

Atakum Mehmet
1 ay önce - Cmt 28 Arl 2019, 12:39

Çiftlik caddesine niye gitsin insanlar, 20 metrede bir dönerci var. Çekici tarafı yok.

Piazza, Bulvar, Yeşilyurt, Lovelet ve yakında açılacak City Mall alışveriş merkezleri iyiki var.

Çiftlik caddesinde ki esnafın işleri düşmüş, sanki babamın oğlu. İyiyi herkes tercih eder, bitti o işler artık. Modern, huzurlu yerlere yöneliyor insan.

Bu caddenin trafiğe açılması, HALKIN PARASINI ÇÖPE ATMAKTIR.

Can5502
1 ay önce - Cmt 28 Arl 2019, 13:34

Aynen öyle çiftlik caddesi modernize edildi fakat mağaza açısından yetersiz ben dershaneye gittiğim yıllarda o zaman daha yapılmamıştı bu kadar yemek yeri yoktu en son yine iki sene önce gittim dahada artmış yemek yerleri yani yemek dışında birde telefoncu var giyim üzerine mağaza sayısı az ben şahsen tercih etmiyorum orayı piazzada herşey ayağımın altında yada bulvar avmyi tercih ediyorum orasıda açık

cihan

1 ay önce - Pts 30 Arl 2019, 16:45

Çiftlikteki son prestijli marka adidas'da kapanmış. O caddeyi taşıt trafiğine açmayı bırak, hava trafiğine bile açsan bir şey olmaz. İlkadım'da civarda yaşayan alışveriş için Mecidiye-Bulvar AVM hattına uğramadan alışveriş yapmaz. Eskiden Çiftlik'te fiyat araştırmadan başka yere gidilmezdi. Eminim çoğu kişi döner yeme içme hariç özellikle giyim konusunda çiftlikten alışveriş yapmıyor. Elit kesim zaten hiç uğramıyor. Trafiğe açılsada uğramayacak.
Hala sorunu anlamadılar, bekliyorum bir yetkili farkeder diye. Sanıyorlar trafik çözecek. Daha az insan geçer tam tersi. Aracın içinden el uzatıp alışveriş yapacaklarsa bir şey diyemem. 56'lar gibi cadde cafe mekanları; mecidiye, gazi ve bulvar avm'deki gibi giyim ve yeme içme mağazaları açılacak ki cezbetsin. Yoksa Mecidiye'de trafiğe kapalı ama tıklım tıklım. Trafikle doğrudan alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Atakum Mehmet
1 ay önce - Pts 30 Arl 2019, 22:48

Piazza kapatılsın diye eyleme başla, meydanda kendini zincire vur sen, etkili olacaktır.

sayfa 44
« önceki   123 ... 434445464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET