Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
muhammed dogru7
6 ay önce - Cmt 10 Ağu 2019, 02:25

800C ve 800K dönem dönem boş gidiyor olabilir ama havanın iyi olduğu günlerde ve pik saatlerde bırak dolu olmayı her durakta onlarca yolcu binemiyor bile. Gebze'ye de uzatılırsa işin içinden çıkılması için en fazla 10 dakikada bir araç göndermeleri gerekir. Dolayısıyla envarterdeki mevcut araç adetini arttırmak da gerekir. Belediye için maliyetli bir iş, ilk aşamada yapacaklarını sanmıyorum.

zaferyurt94
6 ay önce - Pzr 11 Ağu 2019, 01:49

400 Darıca Duduyev Parkı - Gebze (Darıca) Marmaray - Gebze Çobanmustafa Paşa Camii - Gebze Tatlıkuyu Köprüsü - Çayırova - Tuzla Köprüsü - Tuzla Marmaray - Tuzla Marina - Tuzla Sahil - Tuzla Deniz Harp Okulu
24 Saat Çalışacak Gece Seferleri İETT 130A Göre Ayarlanacak Ulaşımpark Çalışacak
Yada 200 Numaralı Hattı 24 Saat Çalıştırlacak Bu Hatta Marmaray Sürelerinde Çalışacak

melihaka8

6 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 10:00

432 Kent Önü-Fatih DH-Gebze-Otogar

Güzergah:
Kent Önü - Çayırova Köprüsü - Osmangazi Köprüsü - Topçular Kavşağı - Develi - Fatih Devlet Hastanesi - İsmetpaşa Caddesi - Gebze Center - Mezbahane - Tübitak - Otogar - Sanayi Kavşağı - Hal Kavşağı - İlyasbey Caddesi - Stadyum - Çoban Mustafa Paşa Camisi-Fatih Devlet Hastanesi - Topçular Kavşağı - Osmangazi Köprüsü - Çayırova Köprüsü - Şifa Mahallesi - Kent Önü Depolama Alanı

İşletmeci:
ÖHO

Sefer Sıklığı
10 dk da 1

vizyon41
6 ay önce - Prş 22 Ağu 2019, 12:13

485 - Kentönü - Çayırova - SGK - GOSB hattı çıkarıldı.
Sonra talep olmadı denerek kaldırıldı.
Tanıtımını yapmadığınız şeyi nasıl olur da kaldırıyorsunuz?
Halbuki Çayırova'dan GOSB'a giden UlaşımPark aracı yok.
Ayrıca Çayırova ile Şifa Mahallesine tek araçla gidiliyordu.
130Ş-500T için de bu hat önemliydi.

mertesat07
5 ay önce - Pts 09 Eyl 2019, 20:13

585 KBB Garaj - Çayırova - Şifa Mahallesi - Şekerpınar - Çağdaşkent

KBB Garaj - Ragıp Demirkol Bulvarı- Muammer Aksoy Caddesi - Çayırova Emniyet Müdürlüğü - Çayırova Belediyesi - Fatih Caddesi - Yeni Mahalle - Ali Haydar Efendi Caddesi - Çiftlik Caddesi - 23 Nisan Caddesi - Şekerpınar - Kaymakamlık - Çağdaşkent

Çiftlik Caddesi durağında 130Ş 500T aktarma imkanı verecek.
Ulaşımpark
Saatte 1

melihaka8

4 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 11:04

200A Umuttepe - Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Kentönü

sngsinan
4 ay önce - Cmt 26 Ekm 2019, 18:59

Tavsiye 1 : Gece 01'den sonra saat başı Otogar - Derince - Körfez - Hereke - Gebze
Tavsiye 2 : Karamürsel - Gölcük - İzmit - Derince - Körfez - Gebze - Köprüden Karamürsel ve Gebze - Körfez - Derince - İzmit - Gölcük - Karamürsel - Köprüden Gebze seferleri yapılmalı. Aktarmadan indi bindiden vatandaş kurtarılmalı iki yaka birleştirilmeli.

Tevfik Metin Tanöven

4 ay önce - Cmt 26 Ekm 2019, 19:44

Arkadaşım unuttuğun birşey yokmu . Yalova belediyesi Kocaeli belediyesine izin verecekmi . Osmangazi köprüsü nü özel şirket işletiyor . KBB sine indirim yapacağına inanıyormusun . Ben inanmıyorum . Bu işler ben yaptım oldu mantığıyla olmuyor . Senin o tavsiyelerini zaten KBB düşünmüştür .

mertesat07
4 ay önce - Cmt 26 Ekm 2019, 20:06

Bir ara 700 Karamürsel - Altınova - Osmangazi Köprüsü-Gebze-Kentönü hattı açılacak diye duyuru yaptılar sonra UKOME önerisi sundular Kentönünden Kartal Metroya uzatılsın diye sonra ne oldu biliyor musunuz köprü masrafları çok diye iptal edildi vazgeçildi bu fikirden

700 hattı 250 hattında olduğu gibi bir otobüs konulduğu sürece mümkün olabilir. Fiyatlarda optimum düzeyde ayarlanırsa açılabilir.

sngsinan
4 ay önce - Cmt 26 Ekm 2019, 20:56

Tevfik ağabey Yalova Belediyesi halkın menfaatine olan bir hatta neden izin vermesin? Köprü masrafının yüksek olmasınahak veririm ama orada da zaten devletin şu kadar araç geçecek garantisi verdiği biliniyor, geçse de geçmese de halka yansıyacaksa madem geçerek yansısın, yahut belediye otobüsleri için geçişlerde fiyat avantajı için bir anlaşma yapılsın.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara