Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
BORA GUN
1 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 09:27

Tarım bakanlığı ve halk sağlığı merkezleri ne işe yarar? Millet deneme yanılma yöntemi ile mi sağlıklı yiyecek bulacak ve yiyecek. İki uzman bakar ve raporunu verir. Her şey laçka olduğu ve denetimde laçka olduğu için deneme yanılmaya devam.

Doğan0691
1 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 11:39

Kavram yağı ve gömlek yağı etin pişmesine engel oluyor sürekli harmanlamak zorunda kalıyorlar, yağsız yiyorum diyen yalan söyler ayrıca kavram yağının kokusu iğrençtir, dürümü yemeden önce güzel bir koklayın derim. Etin pişmemiş hali yağdan ibaret, fazla kavram yağı insan sağlığını aşırı derecede etkiler ve çabuk sürede tüketilmesi lazım ama Ekrem çoşkunda maşallah havuz gibi harmanlanıyor. Ayrıca kavram yağı damak lezzetini değiştireceği için Cola ile içerseniz ne demek istediğimi anlarsınız o yüzden sadece ayran satıyorlar. Sevdiklerine yedirmeyin arkadaşlar ucuz etin yahnisi olmaz diye boşuna dememişler. Neyse ben gerekli uyarıları yaptım yemek size kalmış

mehmet GZL
1 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 12:00

Alıntı:
https://www.sikayetvar.com/ekrem-coskun-doner

Mehmet BLC
1 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 12:11

İnternette olan her şeye inanmamak lazım.

Herkes her eti yiyemiyor, herkes dana etini sevmiyor mesela, kimisi kokuyor diye koyun eti yiyemiyor, herkes hayvanın her yağ kısmını yiyemiyor, kimisi kuyruk yağını beğenir, kimisi de kavram yağını. Ben İstanbul - Fatih'dekine zamanında gittim yedim beğendim, bir daha olursa bir daha giderim. Her dükkanın önündeki kuyruktan tek beğenenin ben olmadığım da görülüyor.

Dönerin nasıl hazırlandığını merak edenler için :
https://www.instagram.com/p/B05gdFZnaIz/
https://www.instagram.com/p/BwHjsYQHmOt/

Bana göre çok da yağlı değil ama kimisi de çok yağlı bulabilir, göreceli bir durum.

GkhanTR
1 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 18:19

Dükkan kirası, vergi, personel masrafları vb. masrafları eklediğimizde gerçekten hile hurda olmadan bu fiyatlar mümkün gelmiyor.

Paket döner alıyorum bazen marketten. 10-14 lira arası oluyor kampanya olup olmamasına göre. 250 gram var içinde. İkiye bölüp fırındanda tek kişilik ekmek alıyorum. 125 gram döner 7 lira, ekmek 1 lira. Bana maliyeti evde yaptığım halde 8 liraya geliyor. Adam şehrin göbeğindeki dükkanlarda bunca masrafına rağmen 10 liraya satıyor.

Mehmet BLC
2 hafta önce - Cmt 07 Eyl 2019, 14:03

Antalyalılara duyurulur

Mehmet BLC
1 hafta önce - Pzr 08 Eyl 2019, 22:00

Yarın Ankara'da ücretsiz döner varmış.

Recepkf
1 hafta önce - Pzr 08 Eyl 2019, 22:47

İlk açıldığı zamanlar yedim samsun da güzeldi hatta torku dan alıyormış etleri.
Büyüme olunca torku dan ayrılmışlar şimdi çok yağlı diyorlar.

Berktuğ
site denetçisi

1 hafta önce - Pzr 08 Eyl 2019, 22:52

Dün de öğlen yemeğini Ekrem Coşkun Döner'de yedim. Şu saate kadar sağlık sorunum olmadı çok şükür. Ayranı da tombul bardak şeklinde büyüttüler üstelik aynı fiyattan.

Bu da dönerin ocaktaki hali:

Mehmet BLC
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:32

Konyalılara ilanen duyurulur.

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET