Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 30
Resul GUL
2 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 00:10
Adana - Altın Koza Film, Kültür ve Sanat Festivali - [KÜLTÜR]


Geçtiğimiz Sene Festivalin Adı Adana Film Festivali olmuştu Festival Şimdi Yeniden Eski ismine kavuşmuş..Ömer_KSK
2 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 14:46

Alıntı:
Adana Altın Koza Film Festivali, 23-29 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacak

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana'nın tanıtımına önemli katkı sağlayan film festivaline, köklerine uygun olarak yeniden Altın Koza Film Festivali ismini veren Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'ne teşekkür etti.

26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, 23-29 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak. Ülkemiz sanatının en güçlü etkinliklerinden olan ve her yıl heyecanla beklenen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde bu yıl Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Uluslararası Kısa Film Yarışması, Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması ve Adana Kısa Film Yarışması gerçekleştirilecek.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nce 23-29 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan 26.Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında dünya sinemasının seçkin örnekleri, özel gösterim bölümleri, atölyeler, sergiler ve söyleşiler yer alacak.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana'nın ve Türkiye'nin en prestijli festivallerinden biri olan organizasyonu yeniden Altın Koza adıyla düzenleyeceklerini belirtti.

Başkan Zeydan Karalar, sanatçıları ve sinema sektöründen isimleri Altın Koza A.Ş. Yönetim Kurulu'na dahil ettiklerini belirterek, festivale Altın Koza ismini iade eden Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'ne teşekkür etti. Başkan Zeydan Karalar, organizasyonu, geçmişinden kopmadan, güçlü bir festivale dönüştüreceklerini de ifade etti.

https://www.iha.com.tr/haber-adana-altin-koza-fil ...ak-789656/


Resul GUL
2 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 01:12

Adana Altın Koza Film Festivali, 23-29 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacak.Başkan Zeydan Karalar, “Altın Koza’ yı geçmişinden kopmadan güçlü bir festivale dönüştüreceğiz.” dedi


Kaynak Adana Büyükşehir BelediyesiResul GUL
1 hafta önce - Cmt 07 Eyl 2019, 00:15
ADANA ALTIN KOZA’da FİNALİSTLER BELLİ OLDU


Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, Bu yıl 23-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin merakla beklenen Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın finalistleri açıklandı!


52 filmin başvurduğu yarışmada, 12 eser Altın Koza Ödülleri için jüri karşısına çıkmaya hak kazandı.
Alıntı:

Bu yıl 23-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde; Barış Atay’ın yönettiği “Aden”, Burak Çevik’in yönettiği “Aidiyet”, usta yönetmen Semih Kaplanoğlu imzası taşıyan “Bağlılık-Aslı”, Serhat Karaaslan’ın yönettiği “Görülmüştür”, Nihat Durak’ın yönettiği “Kapı”, Eylem Kaftan’ın yönettiği “Kovan”, Pelin Esmer’in yönettiği “Kraliçe Lear”, Ali Aydın’ın yönettiği “Kronoloji”, Kıvanç Sezer’in yönettiği “Küçük Şeyler”, Cenk Ertürk’ün yönettiği “Nuh Tepesi”, Köken Ergün’ün yönettiği “Şehitler” ve Cihan Sağlam yönettiği “Uzun Zaman Önce” olmak üzere Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması kategorisinde 12 film yarışacak. Jüri önüne çıkmaya hak kazanan filmlerden üçü dünya prömiyerini, dördü de Türkiye prömiyerini Adana’da yapacak. Beş film ise, yönetmenlerin ilk filmi olmalarıyla dikkatleri çekiyor.

Kaynak http://sanat-magazin.com/kemalgonuleri/adana-alti ...3-fY85Q274


Fotoğraf Kaynak

http://egeetkinlik.com/blog/2019/07/31/26-uluslar ...vali-2019/


01 yakup
1 hafta önce - Cmt 07 Eyl 2019, 00:22

Altın koza festivalimize ulusal basın gereken ilgiyi göstermiyor tanıtımını iyi yapamıyoruz antalyada altın portakal film festivali yapıldığında ulusal basının gündeminden düşmüyor bütün sanatçı ve ünlüler akın ediyor oysaki altın koza festivalimize genellikle yeşilçamın eski yıldızları katılıyor ... başka yerde 50 kişi bir araya gelip etkinlik yapsa basında yer alıyor bizim milyonlarca kişinin katıldığı portakal çiçeği festivalimize bile çok fazla yer ayrılmıyor adliye haberleri olmazsa adanayı haber yapmıyorlarsayfa 30
« önceki   123 ... 282930
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET