Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
01 yakup
2 ay önce - Cmt 13 Tem 2019, 23:28

Zannetmiyorum... erdemoğlu holdingin birçok yatırımı gaziantepte muhtemelen de vergileri gaziantep üzerinden ödenecektir

yusufsezgin
2 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 10:00

Sasa nın vergi dairesi Adana

mesut musun
2 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 03:39

Alıntı:

339.7. Ceyhan Endüstri İhtisas Bölgesi ve BOTAŞ Limanına hizmet edecek (CeyhanYumurtalık) Ayrımı-BOTAŞ Tesisleri il yolu bitümlü sıcak karışım (BSK) kaplamalı 1A
standardına yükseltilecektir.

339.8. Adana ve Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ile Ceyhan Endüstri İhtisas Bölgesinin,
Yenice Lojistik Merkezi ile Mersin Limanı’na bağlantısına hizmet edecek olan Adana Güney
Çevre Yolu tamamlanacaktır.

11. Kalkınma Planından Alıntıdır

güney 01

2 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 11:32

Peki bu cevre yolu için ayrılan yıllık bütçe ile ilgili bilgilere nereden ulaşabiliriz

mesut musun
1 ay önce - Pzr 21 Tem 2019, 10:00

2019 bütçesinin ulaştırma bakanlığı bölümünde projelere ayrılan bütçelerde olması gerekiyor.
Fakat incelediğim kadarıyla Adana Çevre yoluyla ilgili 2019 da bütçe ayrılmamıştı.

Hatta linkini vereyim CTRL F yapıp Adanayı aratırsan
Adanaya 2019 için ayrılan bütçelerin hepsini görebilirsin.

http://www2.kalkinma.gov.tr/kamuyat/yatirim_progr ...P-2019.pdf

Jade01
1 hafta önce - Cum 06 Eyl 2019, 15:12
Polipropilen tesisi

Başkan Tayyip Erdoğan'ın onayı ile destek sağlanan, Rönesans holding tarafından üstlenilen, Cezayir ile ham madde alışverişli propilen tesisi ile 590-750 kişiye istihdam sağlanacak bir sanayi kurulacak.

Hiçbir zaman denilen yapılmadı ancak haberlere bile çıkan bu haber ve Erdoğan'ın da desteği olunca hayata geçirilecek diye düşünüyorum.

Ayrıca Ceyhan organize sanayi bölgesine 2019 yılının başında açılmasına rağmen 5 firma direk başvuru yapmış. İçlerinde Yeşilyurt demir çelik fabrikasının da olduğu bu yatırımlar Ceyhan'ın, Adana'nın eski güzel günlerine dönmesi için bir fırsat.

Fabrika ve Sanayi sektörünün BOTAŞ ve Ceyhan osb tarafına toplanması iyi bir şey olsa da keşke oralar turizme ayrılsaydı diyorum bazen..

Yumurtalıkta binlerce metrekare in satıldığını İstanbullu yatırımcıların arsa aldığını duydum inşallah bu da doğrudur.

Artık Adana büyükşehirin Ceyhan belediyesinin bu bölgeye gerekli özeni göstermesi gerektiğini düşünüyorum.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET