Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Şeker ve TORKU markası yükselişte
« önceki   123 ... 108109110   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 109
Serkan Berk
7 ay önce - Cum 26 Tem 2019, 21:24

Yeni ürün.
Denemek için aldım.

İlk ısırıkta, 500 km köyüme kadar gittim geldim.

(+)

Fahrettin M
7 ay önce - Cmt 27 Tem 2019, 08:56

Bu sitedeki Torku'nun ateşli savunucularının son zamanlarda sesi çıkmıyor bir sıkıntı filan yoktur inşallah.

Atila
7 ay önce - Sal 30 Tem 2019, 01:17

Sıkıntı var, ama iflas falan yok. Zorla elektrik ve santral ihalelerine girdiler, bazı duyumlara göre, emir büyük yerdenmis ve ihalelere katılmalarına istenildi, ve termik elektrik santralleri aldılar, 2 milyar dollar kredi çekerek.

Konya Şeker nire, Termik santral nire???

Mesela süt parasını geç ödediler, ağaçlandırma yapmıyorlar eskisi gibi, ve sulama yapmıyorlar da.

Yani maddi sıkıntıları var, ama ayrı bir sıkıntıları yok.

Bunlar benim bildiklerim.

Umarim yanılıyorum.

barissello
5 ay önce - Çrş 04 Eyl 2019, 20:00
Laktozsuz süt cıktı

(+)

Remzi Küçük
5 ay önce - Sal 24 Eyl 2019, 20:51
KONYA ŞEKER'DE HEDEF 455 BİN TON ŞEKER!

Konya Şeker’in 2019-2020 şeker pancarı alım kampanyası, Çumra Şeker’de düzenlenen törenle başladı.

Konya Şeker’in, bu kampanya döneminde toplamda 3 Milyon 650 Bin ton pancar işlemesi ve 455 Bin ton şeker üretmesi planlanıyor. Günlük 28 Bin ton pancarı işleyecek olan Çumra ve Konya Şeker Fabrikaları, kampanya döneminde 690 Bin ton yaş pancar küspesi, 126 Bin ton melas, 50 Bin ton da kuru küspe üretecek.

https://konhaber.com/haber-konya_seker_455_bin_to ...07327.html

Remzi Küçük
4 ay önce - Pzr 29 Eyl 2019, 22:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Torku alışverişi cumhurbaşkanlığı sosyal medya hesaplarında paylaşıldı, kamuoyunun ilgisini çekti.

https://www.twitter.com/tcbestepe/Reklam_link/11782964 ...1224522753

Remzi Küçük
4 ay önce - Pzr 13 Ekm 2019, 10:28
Dosta Torku, Düşmana Korku!

​Barış Pınarı Harekatı kapsamında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin desteğiyle ilerleyen Suriye Milli Ordusu (SMO) askerleri, terör örgütü işgalindeki Münbiç ve Kamışlı ilçelerini bağlayan stratejik M4 karayoluna vardı. Suriye Milli Ordusu, yolu kullanan sivillere Torku kek ikramında bulundu.

https://konhaber.com/haber-dosta_torku_dusmana_ko ...15870.html

Remzi Küçük
1 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 23:25
KONYA ŞEKER'İN 3 TERMİK SANTRALİNE KAPATMA KARARI

Manisa’nın Soma ilçesinde faaliyet gösteren Konya Şeker'e ait Soma Termik'in ardında Zonguldak'taki Çatalağzı Termik Elektrik Santrali de gerekli şartları karşılayamadıkları için mühürlendi.

İLK MÜHÜR KONYA ŞEKER’İN SANTRALİNE

Manisa'nın Soma ilçesindeki Konya Şeker’e ait termik santrale, verilen 1 aylık süreye rağmen bacalara filtre takılmaması nedeniyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından gece yarısı santralin kömür giriş kapıları mühürlendi.Yetkiller, yeni yılın ilk dakikalarında polis ekipleri eşliğinde gittikleri Soma Termik Santrali’ni, mühürleyerek faaliyeti durdurdu.

KONYA ŞEKER’İN 3 SANTRALİ VAR

Bir çiftçi kooperatifi olan Konya Şeker Fabrikası’nın da biri Sivas-Kangal’da ikisi Manisa-Soma’da olmak üzere 3 termik santrali bulunuyor.

http://www.reklam_link.com/konya-sekerin-santral ...15637h.htm

kalecan
1 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 23:44

Bu termik santraller Konya şekere çok büyük darbe vurdu. Aslı var mıdır bilmiyorum ama hükümet tarafından Konya şekerden bu santrallerin alınması istenmiş. Dolar üzerinden alınmış kur artınca şirket ödeme güçlüğüne girmiş. Devlet elektriği aldığı fiyatı yıllarca artırmamış, bu zaman zarfında elektrik üretim maliyeti 2 kat artmış ve santraller zarar etmeye başlamış.

Yani Konya şeker gıda ve tarım sektöründe devam etseydi bugün bir Konya şeker daha olurdu. Özelleşen şeker fabrikalarının tamamını alır, Harika bir şekilde işletirdi. Şimdi özelleşen pek çok şeker fabrikası sıkıntılar yaşıyor.

Anlayacağınız Konya şekerin yaşadığı mali sıkıntıların sebebi termik santrallerdir.

bahadır 0302

4 hafta önce - Pts 27 Oca 2020, 07:36

Helal olsun TORKU sendende bu beklenirdi,

sayfa 109
« önceki   123 ... 108109110   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET