Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 548
cempeace
3 hafta önce - Çrş 28 Ağu 2019, 17:18
selam


Alıntı:
isa doğan
emlak sayfası
proje ile gelişme var mı diye sayfaya giriyorum emlak sorusundan başka birşey çıkmıyor sizlerden ricam bu emlak ile alakalı kendinize yeni bir sayfa açınız yol projesi mi emlak sayfası mı belli değil?.
Oto yolla ilgili şu mesaj dışında paylaştığın hiç bir şey yok


vizyon41
3 hafta önce - Çrş 28 Ağu 2019, 22:46
Kesim-5 Sipahiler Göleti


Sevindikli Kavşağının doğusundan çekilen fotoğraf
Sipahiler / Kadıköy Mevkiinden


isa doğan
2 hafta önce - Cum 30 Ağu 2019, 12:25
emlak sayfası


arkadaşlar benim paylaşımım yok diye eleştiriyorlar fakat biz bilgi almak içinde kullanabiliriz ve biz otoban hakkında bilgi edinmek istiyoruz ve sizin emlak sorunlarınız içinde aranızdan birisi bu konu hakkında bir sayfa açabilir ve oradan bu konuları tartışabilirsiniz.Burç

2 hafta önce - Cum 30 Ağu 2019, 17:45

"Kuzey Marmara otoyolu emlak piyasası"
adı altında yeni başlık açılmıştır.
Emlak alış satışı ile ilgili mesajlarınızı bu yeni başlıkta yazın lütfen :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=168343


Gökhan172

2 hafta önce - Pzr 01 Eyl 2019, 20:08
Derince çıkışı - Kaşıkçı Köyü


Değerli arkadaşlar, kamulaştırmaları yapılan KMO Derince çıkışı (Kaşıkçı Köyü - Toylar Köyü civarı) ne zaman yapılır? Sevindikli den sonraki çıkış kastettiğim, Derince limanıda bu yol ile entegre olacak.

Gökhan172

2 hafta önce - Pts 02 Eyl 2019, 15:16

Aşağıdaki haber ile ilgili güncel bilgisi olan varsa yazmasını rica ederim:

TEM VE D-100 RAHATLAYACAK

Meclis gündeminde yer alan Kuzey Marmara Otoyolu İzmit-Derince bağlantı yolunun planlara işlenmesi ile ilgili gündem maddesi kenttin trafiği açısından büyük önem taşıyor. Konu ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Başkanvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Zekeriya Özak, D-100 ve TEM otoyolunun trafiğinin rahatlaması için öneli bir adım attıklarını kaydetti. Kararın İmar Komisyonundan meclise oy birliği ile geldiğini söyleyen Özak, “Kuzey Marmara Otoyolu’ndan çıkışı Kaşıkçı bölgesinden Kocaeli Üniversitesine vereceğiz.

TÜM PLANLAR ONAYLANDI

Buradan İzmit ve Derince bağlantısı sağlanacak. Kuzey Marmara Otoyolu’ndan Kocaeli Üniversitesine yaklaşık 3 kilometrelik bir yol yapılacak. Buradan İzmit ve Derince bağlantısı yapılacak. Kuzey Marmara Otoyolu ve yapılacak olan İzmit-Derince bağlantısı 2019 yılında tamamlanacak. Yolun tüm planları yapıldı ve onaylandı. Şimdi biz mecliste bunu imar planlarına işleyeceğiz” dedi.

https://www.demokratkocaeli.com/mobil/haber/25553 ...ntisi.htmlsayfa 548
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara