Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Ksmrmvi
3 ay önce - Sal 28 May 2019, 00:28

Merhaba,

Amacım Türkiye'nin her coğrafyasına gitmek, güzel görüntüler çekmek, güzel ülkemizin tanıtımını yapmak ve yerli yabancı insanlara ulaştırmaktır. Bu durumu hobi haline getirdim. Sizden gelecek youtube kanalıma abone olma desteği beni bu yolda daha çok yüreklendirecektir. Sizler için yeni yerler çekeceğim. Belki size merak uyandırabilecek yerler çıkar karşınıza. Aşağıdaki video'nun sol üst simgesine mousenizi getirdiğinizde abone ol seçeneği çıkacaktır, olmazsa da lütfen Youtube üzerinden abone olup videoları beğenirseniz çok mutlu edersiniz beni. Desteklerinizi kanalıma aboneliklerinizle bekliyorum.

Saygılar.

MEMLEKTİMİZİN FARKLI ÇOĞRAFYALARINI SİZLERE TANITABİLMEM İÇİN VİDEOLARININ DEVAMI VE BAŞKA ÇEKİMLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN KANALIMA ABONE OLUP, BİLDİRİMLERİNİZİ AÇARSANIZ SEVİNİRİM.

Ksmrmvi
3 ay önce - Sal 04 Hzr 2019, 19:21

Merhabalar videolarım yeni formatlarla hazırlandı Eskisini silip yenisinde türkçe ingilizce altyazılı tanıtımla editledim. Buyurun sizler için gidip çektim. Üşenmeden Kanala abone olursanız sevinirim. Bu işten kazancım yok aksine fazlasıyla maddi manevi emeğim var. Amacım memleketi tanıtmak. Sizlerden abonelik geldikçe daha da yürekleniyor insan. Kanalda başka videoları da izleyebilirsiniz.

YUKARIDAKİ VİDEO SİLİNMİŞTİR.

Ahmet Günen
1 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 20:40

(+)

Ahmet Günen
1 hafta önce - Pzr 01 Eyl 2019, 21:53

(+)

sayfa 8
ANA SAYFA -> ANKARA