Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2471
yusuf lutfi

3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:18

Hatırlarsanız, geçen senede 13. haftada evimizde Konyaspor ile oynamış ve 1-1 sonuçlanmıştı. Lig sonunu söylemeye gerek var mı?
Moralinizi bozmayın bu takım yine layık olduğu yere gelecektir.

mehmetakif70
3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:19

Bu yonetim gomisi satarak cok buyuk yanlis yapti cokk adam leblebi gibi gol atiyordu bakin vedat murice adam forvet be hirs istek hersey var diyecek baska soz yok

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:22

Alıntı:
Moralinizi bozmayın bu takım yine layık olduğu yere gelecektir.

Abi, iyi hoş diyorsunda bu sezon şampiyonlukta rakibimiz taraftarsız bir takım olan Başakşehir olmayabilir. Her zaman öyle çok geriden gelip şampiyon olunamaz.

yusuf lutfi

3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:32

Erkancığım, lig şampiyonlukları sıradanlaştığı için, Türkiye için ilkleri yaşattığımız yurt dışı başarılara odaklanmalıyız. Dünyada en çok tanınan Türk futbol takımının Galatasaray olması bu başarıların neticesidir.
Yurt içinde nasılsa şampiyonlukları yine bulur, yıldızlarla dolu göğsümüze bir yenisini daha ekleriz.

Ne de olsa adımız tarihimizden, şanımız başarılarımızdan geliyor.

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:44

Abi, şurasını atlıyoruz yalnız. Şampiyon olamadığın an, şampiyonlar ligine direkt gidemiyorsun esas sorun burada. Hani 2 takımımız şampiyonlar ligine direkt gitse, 1 senede şampiyon olmayı verelim ne olacak ki denilebilir.

Haftaya cuma günü Kayseri deplasmanında olacağız. Allah korusun orada da olası bir puan kaybı, moralleri dibe çeker. Sonra toparla toparlayabilirsen.

Eşeği bir türlü sağlam kazığa bağlayamadık. Yeni sezonlara hep bir taraflarımız eksik giriyoruz. Şampiyonlar ligi gelirlerinden mahrum kalırsak ben dahil bügünleri mumla ararız.

Cenk Gültekin
site denetçisi

3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:52

Ben her zaman söylüyorum, transferleri ilk kampa yetiştiremezsen olacağı bu. Her zaman, her sene aynı sorun..

Borussia Dortmund transfer tahtasının ilk günü 4 oyuncu açıkladı, transferini büyük ölçüde bitirdi. Bizde hem gereksiz uzun bir transfer dönemi var, hem de aşırı geç kalıyoruz..

Gomisli, Belhandalı, Feghoulili, Maiconlu kadro ilk defa beraber oynadığında Östersund’e elenmedi mi? Neden bunlardan ders çıkarmıyoruz biz..

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 01:38

Bir de Dünya'da o kadar lig var. Devre arasında Ozan Kabak, Rodrıgues'ı satmışız. Elimizde 10 milyon belki de üstü para var ama biz gidi gide sorunlu bir futbolcu olan Diagne'yi transfer ettik. Haliyle bütün yaz, Diagne'yi satmaya çalıştık ama nafile!

Şimdi ne olacak?

Falcao'yu alamazsak, 3 kulvarda tek Diagne'ye mi mahkum olacağız.

Falcao dışında B planımız var mı? Ben zannetmiyorum. Hadi var diyelim bu saatten sonra alacağımız futbolcu hangi seviyede olur ki.

Saha içinde 2 yıldan fazladır kronikleşmiş sorunlarımız tek Falcao ile düzelecek gibi de değil. Neyse bu başka bir mevzu...

erhan58
3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 03:01

Maalesef Yönetimin yine gecen sezonda oldugu gibi bu sezonde yüzlerine bulastirdilar, özelikle Sayin Albayrakin Falcao ile Resmi ve 99% sIKInti yokdur demecleri hepimizi heveslendirdi ama sonuc ne oldu ? 0

Sayin Albayrakin bence mikrofonlara konusmamasi lazim. Eski günlerdeki gibi sadece Florya ile ilgilensin ve Transfer islerini Profesyonel kisilere birakmasi lazim.

Böylesi önemli bir Transferi veys Transferleri maalesef gizli bir sekilde yapamiyorlar.

Uğuray
site denetçisi
3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 08:40

Durun Beyler, sakin..
Bu takım birbirine alıştığı vakit buraların tozu dumanı olacak. Ona göre.
Takımımız gayet iyi sadece bir miktar uyum sorunu var.
Bu takım dün gece 4+5+0+0(Diagne) olarak oynadı Seri çıkınca 4+4+0+0(Diagne) oynamak zorunda kaldı.
Biz Diagne'yi bitirmişiz, Diagne'de bizi bitirmiş.
Genel taktikte dün gece 4+6+0 olarak oynasak Diagne hiç olmasa biz 3 atmıştık.
Seri kırmızı kart görmesinin dışında kötüydü.
Takımın en kötüsü. Ama düzelecek.
Bu takıma Marcao gelecek, Belhanda gelecek.
%99 Falcao gelecek.
Azıcık sabır.
#inanedir #hedef23

medicus001
3 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 08:51

Seri berbat, Diagne iyiydi. Ilk yari Emre Mor takimi bir eksik oynatti zaten. Feghouli ve Mariano ile uyumsuzlugu ataklarada yansidi. Diger ikisinide asagi cekti. Ikinci yariya Seri ve Emre'siz baslariz diye umut ettim ama, birini oyunda tutarak yenecek o bir golun sinyalinide verdik. Nzonzi harikaydi. Keske Seri'de öyle olabilse, takima ayak uydurabilse. Hamleleri ya bir eksik veya cok gec.

Bir hafta kadar önce defansimizi sorgulamistim. Fatih hocada millet Falcao'da ben stoper düsünüyorum tarzinda acilimiyla sorunu görmekte. Stoper sorununa birde Seri sorunu eklenirse ilk yari daha cok puan kaybederiz.

Diagne'yi ceza sahasi icinde 90 dakikada bir kez topla bulusturabildik. Sonra kalkip forvetimiz yok diyoruz.

sayfa 2471
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET