Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2470
ahmet sert

4 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 21:55

Biln biri link verebilir mi varsa, seyredemiyorum, ayarlayamadım henüz.

Can Haliloglu
4 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 23:47

Herkese benden sucuklu pizza 😀😀

erkan_gs_mk

4 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 23:52

Evet 2 yıldır şampiyon oluyoruz ama futbol namına bir şey yok. Hoca ve teknik heyet var olan sorunları ne zaman çözecek.

Diagne gitti gidecek, Falcao'da geldi gelecek. Eylül'e gireceğiz elimizde tek forvet. Haftaya deplasmana gideceğiz.

En son erkan_gs_mk tarafından Pts 26 Ağu 2019, 00:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gokhan Caglar
4 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 23:55

Fatih Terim bir daha Selçuk İnan konusunda inat ederse, bu sezon tek bir lig maçını takip etmeyeceğim.

Takım 10 kişi kalmış, deli gibi baskı yiyor,oyuna 1 metreye hamle yapmaktan aciz, son 3 4 sezondur tek bir top çalma meziyeti göremediğimiz Selçuk İnan giriyor. Valla helal olsun. Hiç değilse Atalay'ı al oyuna deli gibi koşsun , rakip bu kadar kolay baskı yapamazdı.

Bizim göremeyip de Terim'in gördüğü ne var bunda anlamıyorum.

35 gökhann
4 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 23:55

Yönetim bu işi beceremedi,seçim olması şimdi daha mantıklı gelmeye başladı.Dursunun aldığı adamlar olmasa takımı jimmylerle dolduracaklardı

8Selcuk
4 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:07

Selçuk İnan bu takımın günah keçisi. Daima böyle oldu ve böyle bitirecek kariyerini bu takımda. Adam maçın son 10 dakikası oynadı, golde kendi hatası yok ama yine linç yiyor.

erkan_gs_mk

4 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:10

Diagne zaten yeterli değil o bir yana, bu gidişle 3 kulvarda tek Diagne'ye mahkum kalacağız.

Bu akşamki maçta Diagne çıkıyor, Selçuk falan oyuna giriyor. Rakip daha rahat gelmeye başladı. Bu demektir ki Denizlispor deplasmanında da oyun içinde müdahaleleri Fatih hoca yapmış. Selçuk Denizli maçında 90 dakika oynadı yahu.

Daha Seri kırmızı kart görmemişken, 1-0'dan sonra niye o kadar kapandık. Hadi kapandık, kontraatağa 2-3 pasla niye çıkamıyoruz.

Lige hiç iyi başlamadık, hayra alamet değil. Sinir küpüğüm yeminle. Deplasmanlarda zaten tıkanıyoruz, bu yüzdendir ki evimizde kaybettiğimiz puanlara çıldırıyorum...

En son erkan_gs_mk tarafından Pts 26 Ağu 2019, 00:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:11

Yapacak bir şey yok..
Canımız sağolsun..

Atila
4 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:15

2002 Galatasaray aklıma geliyor. Felipe, Christian, Almeguer ve nice gereksiz transferler ve Terim bildiğimiz Galatasaraydan çıkıp, ruhsuz bir takım yarattı.

Şampiyon olmuş bir kadron var bu transferler neden? Bir de hiç Türk yok. Öyle de olunca hırs ve Galatasaray ruhu da yok.

erkan_gs_mk

4 hafta önce - Pts 26 Ağu 2019, 00:17

Abi, bizim yapacak birşeyimiz yok. Taraftar, seyirci olarak üzerimize düşenleri yapıyoruz zaten.

Ama 3.cü yıla girdik halen aynı kronik sorunlar. Bir yandan yönetim 2 yıldır adam akıllı forvet almayı beceremiyor, teknik heyette 2 yıldan fazladır herhalde deplasman sorununu olsun vesaireleri halledebilmiş değil.

Rahat izlediğimiz maçların sayısı çok azdır.

sayfa 2470
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET