Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1655
tugberk5
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 13:36

fener meksika milli takımının kaptanı genç stoper dıego reyes ile yollarını ayırmış.portodan yolu geçmiş ve değeri türkiyede anlaşılamamış bir stoper.önliberoda da oynayabiliyor.fenerde kendisine uygun bir futbol anlayışı olmadığı için sövülen beğenilmeyen ama benim önceki yıllardan beğendiğim biri.keşke uygun bir maaşla alınabilse.stoper hattından çok korkuyorum.hiç güven vermiyor.pappın gelmesi zaten başlı başına saçmalık.en az 2 transfer daha bekliyor taraftar.hazır lige iyi başladık bunu değerlendirelim

Sivasros
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 13:47

Bilmesek neyse diycez adam bildigin çöpün vücut bulmuş hali porto serüveni zaten pek uzun falan da sürmedi çerin çöpün yeri olmasin be külübumüzde artık

eyup58
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 15:36

İster kabul edelim ister etmeyelim Diego Reyes Meksika milli takımının kaptanlğını da yapan stoperlerden biri..Meksika milli takımının bu yıl Haziran ayında katılıp şampiyon olduğu Amerika daki Gold Cup turnuvasında da 4-5 maçta oynatılmış bir oyuncu...Fb de nin uyum sistemine uymaması ya da burada istenileni verememesi onun kötü oyuncu olduğunu göstermez..Şu anda bonservisi elinde bir oyuncu..Bence sivasspora Poul Pabb dan daha faydalı olabilecek bir oyuncu..Meksika ya döneceği konuşuluyor ama belki de bu yıl da süper ligde izleyeceğiz..Bayern ve Real Madrid maçlarında yaptığı hatalar sadece onun suçu değil;futbol takım oyunudur diğer oyuncuların da bu gollerde hataları vardır..Unutmamalıyız ki bazı takımlarda başarısız olan oyuncular sivasspora geldiğinde çok başarılı olabiliyorlar..Oyuncu belki de başka bir ülkeye veya takıma gidecek..Hiçbir oyuncu ile ilgili ön yargılı olmamak kazım..Hele ki 2011 den beri Meksika milli takımı ile 64 civarında maça çıkmış bir oyuncunun kötü oyuncu olduğunu söylemek hiç doğru değil diye düşünüyorum..

Karakas Mehmet

3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 19:11

Demir Grup Sivasspor: Mamadou Samassa, Marcelo Goiano, Aaron Appindangoye, Caner Osmanpaşa, Ziya Erdal, Isaac Cofie, Hakan Arslan, Mert Hakan Yandaş, Erdoğan Yeşilyurt, Emre Kılınç, Mustapha Yatabare

Yedekler: Muammer Yıldırım, Ali Şaşal Vural, Uğur Çiftçi, Paul Papp, Fatih Aksoy, Armin Derlek, Serhiy Rybalka, Fernando Andrade, Hugo Vieira, Arouna Kone

Teknik Sorumlu: Rıza Çalımbay

Çaykur Rizespor: Gökhan Akkan, Mohamed Abarhoun, Joseph Attamah, Mustafa El Kebir, Fernando Henrique Boldrin, Nill de Pauw, Braian Samudio, Dimitris Chatziisaias, Amedej Vetrih, Dario Melnjak, Mykola Moroziuk

Yedekler: Tarık Çetin, Montassar Talbi, Abdullah Durak, Atakan Akkaynak, Oğulcan Çağlayan, Barış Alıcı, Ismael Diomande, Burak Albayrak, Oğuz Kağan Güçtekin, Orhan Ovacıklı

Teknik Sorumlu: İsmail Kartal

Svs196758
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 20:08

Geçen haftaki mücadeleden eser yok Yatabare çok vasat inşallah ikinci yarı düzeliriz

kayi5858
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 20:09

Yatabare ve ortasahadan oyuncu değişikliği gerek

kayi5858
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 20:10

3 tane kaliteli oyuncuya ihtiyaç var.Bu oyunculara güvenilmez..

Svs196758
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 20:11

Aaron isaac Cofie kaleci Samassa maşallah çok iyiler nazar değmesin

tugberk5
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 20:12

caner çok aksıyor mutllaka stoper şart.
ayrca takım oyun kuramıyor.ortasahaya da takviye lazım.atıf robinho gibi bizi ileri taşıyacak biri gelmeli.erdoğan emreye göre biraz daha diri.

talha58
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 20:13

Beraberliğe razı bir oyunla sahadayız. Açıkçası ben de beraberliği yeterli görürüm. Ama ilk yarının son dakikalarında Rize gelmeye başladı. Çünkü hücuma çok az çıktık. Ve çıkarken çok yavaş davrandık. Cofie ve Mert Hakan bugün orta sahada rakibin orta sahasına göre daha sönük gibi. Hakan Arslan mücadele var ama kritik yerde birkaç faul yaptı. Emre Kılınç ise topla çok az buluştu. Şahsen ikinci yarıda Andrade ve hücuma yönelik hamle bekliyorum. Rybalka bile düşünülebilir. İnşallah Erdoğan'ı çıkarmayı düşünmez hoca. Bana kalırsa bu şekilde devam ederse Emre Kılınç veya Mert Hakan da çıkabilir.

sayfa 1655
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET