Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
GkhanTR
1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 01:25

Sizede çok geçmiş olsun. Allah şifa versin herkese. Yeşilyurt'a ek binalar hala yapılıyor. Açıkçası burası kapatılacak mı bilmiyorum. Bizde oraya gidiyoruz. Bozyaka kapatılacak diye duydum mesela. Umarım çözüm konusunda hastanenin açılmasını beklemeden düşünürler.

ali ihsan kolacine
1 ay önce - Prş 01 Ağu 2019, 14:18
Bozyaka Otoban

Teknik olarak bu hastaneye gitmek Bozyaka'ya gitmekten zor değil aslına bakarsan. Bozyaka İzmir içinde olup da yeri en ters olan muhit. Direk araç yok. İlla aktarma yapacaksın, kalabalık trafik, dolu yollar. İki otobüs karşı karşıya geldi mi geçemez falan. Otoban yanında olması o yönden iyi. Ama uzak işte. Ne yaparsın. Bakalım tesisler açılınca uygulamada görülecek.

Bunun yanında şu anda İzmir'de en gerçekçi ve düzgün hizmet veren hastane Atatürk Araştırma (Bozyaka). Diğerleri solda sıfır kalır. Bakalım nasıl olacak.

Geçen sene Çiğli'deki kent hastanesine gittim. Sabah erkendi. Baktım millet miting yapar gibi kapıda birikmiş, bir kalabalık. Meğer erken saatte kapılar açılmıyormuş. Her poliklinik adına bir sivil vatandaş eline bir kağıt parçası almış, sıra yazıyor. 2019 yılında böyle saçmalık olur mu demeyin, oluyor işte. O zaman henüz sıra makinesi için ihale yapamamışlar herhalde. Şu anda belki alınmıştır, bilmiyorum, uzun zamandır gitmiyorum. Allah kimseyi hastaneye yakın etmesin. Hele Türkiye'de.

NewsTR
3 hafta önce - Cmt 24 Ağu 2019, 13:05

Yapılacak kavşaklar

NewsTR
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 16:38

Binali Yıldırım bugün inceleme yapmış hastanede.
2020 de bitecek demiş

https://www.egedeizmir.com/sehir-hastanesi-incelemesi/

Ömer3510

2 hafta önce - Pts 02 Eyl 2019, 17:10

01.09.2019 tarihinde çekilmiş fotoğrafı

(+)

utku_77
2 hafta önce - Pts 02 Eyl 2019, 21:31

çevre yoluyla arasında kalan yer ve hastanenin çevresi ağaçlandırılsa keşke

sayfa 12
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet