Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT'nin Karsan Bredamenarinibus Otobüsleri
« önceki   123 ... 100101102   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 101
Adem Güdük
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 13:18

Bu otobüsün İtalyadaki örneklerinde hat tabelası sabit renkte. Sanırım renkli tabela Karsan'ın kattığı bir şey.
Bu arada tabelanın renkleri değişebiliyor mu sabit renkli mi?

Conecto MB
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 15:03

Alıntı:
Bu otobüsün İtalyadaki örneklerinde hat tabelası sabit renkte. Sanırım renkli tabela Karsan'ın kattığı bir şey.
Bu arada tabelanın renkleri değişebiliyor mu sabit renkli mi?

Çok renkli tabelanın markası Polaris. Bu marka, yerli bir marka herhalde. Sadece Karsan değil, diğer otobüs markaları da kullanıyor. BMC turuncu renklisini, Isuzu hem turuncu renklisini hem de çok renklisini, TEMSA turuncu renklisini kullanıyor. Benim bildiklerim bunlar. İETT'nin ihalesinde Karsan otobüslerinin çok renkli tabelalı olması istenmişti zaten.

Bu çok renkli tabelalar istenilen şekilde kullanılabilir. İster mavi yap, ister kırmızı.

Adem Güdük
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 16:43

http://www.polariselektronik.com/SubWeb/tr/contact.html
Bu herhalde. Yerli gibi duruyor. Ama ürün gamı biraz zayıf. Bredalarda kullanılan göstergeyi bulamadım ben.

Conecto MB
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 17:05

Tabela stilleri farklı olabilir. Yazılımla yapılıyor o.

Kontrol paneli ise aşağıdaki linkteki gibi. Şoförün olduğu yerin üst kısmında olur genelde.

http://www.polariselektronik.com/SubWeb/tr/produc ...lunit.html

Adem Güdük
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 21:07

Alıntı:
Tabela stilleri farklı olabilir. Yazılımla yapılıyor o.

Kontrol paneli ise aşağıdaki linkteki gibi. Şoförün olduğu yerin üst kısmında olur genelde.
Merak ettim bu tabelayı.Teknik özellikleri,
çözünürlüğü, renk sayısı, parlaklığı... Firmasına sorsam yanıt verirler mi?

fathd0
1 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 22:38

Arkadaşlar bu otobüslerden hiç özel olan var mı? Yani turkuaz ya da erguvan breda var mı?

Doğukan Kahraman
1 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 22:46

Alıntı:
Arkadaşlar bu otobüslerden hiç özel olan var mı? Yani turkuaz ya da erguvan breda var mı?

Hayır yok, Karsan firması, Bredamenarinibüs modelleri ihalesiz satışı olmadığı için Türkiye'ni hhiçbir yerinde özel halk otobüsü işletmecilere alım yapılamadı.

fathd0
1 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 22:48

Alıntı:
Hayır yok, Karsan firması, Bredamenarinibüs modelleri ihalesiz satışı olmadığı için Türkiye'ni hhiçbir yerinde özel halk otobüsü işletmecilere alım yapılamadı.

Teşekkür ederim bilgi için

Doğukan Kahraman
1 ay önce - Cum 09 Ağu 2019, 22:56

Şöyle durum da var. Karsan kendi modelleri olan, Atak, Star ve Jest modellerini her türlü işletmecilere satabiliyor.

Pendikli Eray
3 hafta önce - Cum 23 Ağu 2019, 22:02

Bugün 17B Hattını Kullanarak Pendik'ten (Sancak Köprüsü Durağı) Darıca'ya (Sanayi Caddesi Durağı) Gittim.Karsanlar Kesinlikle Rahat ve Nedense Motor Sesleride Hoşuma gidiyor.(Fotoğaf Çekerken Otobüs kalkış yaptı arkası net çıkmadı.)

Kapı No:1778

(+)

sayfa 101
« önceki   123 ... 100101102   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM