Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Bahçeşehir
« önceki   123 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 41
Burç

7 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 22:53

İnşallah Marmaray iki durak uzatılır da o rayların olduğu yere de bir istasyon yapılır.

cemsakar93
4 ay önce - Pzr 19 May 2019, 15:32

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Bahçeşehir'deki ilk yapılan villalardan sanırsam müdaheleye uğramamış bir tek bu vardı. Albatros sokak Akasya 7, villa no?14?15? en azından eski sarı posta kutularına göre.
(istanbulda her yere gelen kırmızı, duvara monte edilen numaraya göre değil)

Bir de elimde planını buldum villanın. Scan edemedim A3 kağıdında olduğundan, telefonla resmini çekip yükledim.

cemsakar93
2 ay önce - Cmt 06 Tem 2019, 15:23

(+)

Baheşehir Kent villaları, 1991'de yapıldı.

namlesu

4 hafta önce - Sal 20 Ağu 2019, 23:41
Bahçeşehir Göleti 2 bin 600 dönüme çıkacak! 2017 yılında söylenen bu !

Alıntı:
Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Bahçeşehir Gölet projesine devam kararı vermesinin ardından ilk açıklamayı yaptı. Uysal, mevcut 300 dönümlük Gölet alanının, 2 bin 600 dönüme çıkartılacağını söyledi.

Basaksehir Belediye Baskanı Mevlut Uysal, Bahcesehir Gölet projesi ile iddiaların aksine mevcut 300 dönümlük Gölet alanının küçülmeyeceğini belirterek, "Yeni projemizle birlikte ilk aşamada 600 dönüme çıkacak, daha sonra da projeyi Hadımköy’e kadar uzatarak Göletimizi 2 bin 600 dönüme çıkartacağız” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, yerel mahkemenin Bahçeşehir Gölet projesine devam kararı vermesinin ardından ilk açıklamayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun katıldığı Bahçeşehir, Vaditepe iftarında yaptı.

Milleti, halkın zekasını hiçe saymak hangi dinde ya da etik, ahlak anlayışında var ?
İlgili link:
https://www.yeniakit.com.tr/haber/bahcesehir-gole ...43962.html
Haziran 2017 yılı açıklaması !!

Bahçeşehir'de ikamet eden üyeler lütfen bilgilendirsinler.

sefer bayraktar

2 hafta önce - Çrş 04 Eyl 2019, 21:52

Çok uzaktan Esenkent civarı

(+)

sayfa 41
« önceki   123 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL