Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
mahmut11
4 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 14:51

CİMER'e yaz en kesin çözüm.

GkhanTR
4 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 16:18

Orayada yazdım

35 gökhann
4 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 16:19

Ya sanki belediyesi osu budu bilmiyor mu oradaki durumu,bir şey olmaz yazsa bile

mahmut11
4 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 17:52

Belediye kurumu belki kendi içinde bir izin v.s olmuş olabilir ya da başkanın akrabalarından atanmış bir müdürün haberi.

Ama CİMER'e yazınca onlar da valiliğe ve bakanlığa bağlı kurumlara paslıyor. bu yüzden en etkili çözüm.

(-1) ne demeye çalıştığı anlaşılmıyor : ARKADAŞLAR k**çe falan mı yazmamı bekliyorsunuz ?

busegül

4 ay önce - Çrş 14 Ağu 2019, 18:07

1- İşletenler gerçekten mafyatik adamlar
2-Koylar belediyeden kiralamaz
3-Devletten kiralanır
4- Devletten kiralanmış yere ,belediye sadece ruhsat verir.
5- Eğer şartlar oluştu ise ruhsatı vermeme gibi bir lüksü olamaz.
6-O bölge Adından da anlaşılacağı gibi "Ayı Balıklarının"geldigi hatta karaya çıktığı hatta üredigi bir alan.
Dolayısı ile oraya yapılan o saçma sapan beach clup doğaya büyük zarar vermekte...
7- Ayrıca mağaralarda müren balıklarının üreme alanı.Ve mercanlarda var. Ciddi bir ekosistem katliamı olduğu bir gerçek.
8-Hem civar sakinleri hemde Karaburunu sevenler orayı epey uzun süredir uzun süredir o saçma salak mekanı şikayet etmekte ancak sonuç alamamaktadır.
9-Maalesef benim cevremde "çevreci" geçinen pek çok arkadaşım dahi oraya gidip o sezlonglarda içkilerini yudumlayarak akşama kadar ayı balığı gibi yayılmaktalar
10- yukarıda da bahsettim üzere cimlerden yada çevre örgütlerinden bu konu ile ilgili maalesef hiç bir sonuç alınmamakta...
Dolayısı ile en güzel ders bu çevrenin hepimizin olduğunun farkına varıp o yada onun gibi çevre katliamı gerçekleştiren beach meach peach mekanlara gitmemek...

sayfa 2
ANA SAYFA -> İZMİR