Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9

Hiç evliliğinizi bitirdiniz mi? (Boşandınız mı)
Evet 9.7%  9.7%  [18]
Hayır 11.8%  11.8%  [22]
Bekarım 51.1%  51.1%  [95]
Evliyim ama boşanmayı planlıyorum 4.8%  4.8%  [9]
Evliyim ama ölene kadar devam etmek istiyorum. 22.6%  22.6%  [42]
Toplam Oy : 186

Kipcak
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 11:46

Söyle ona Cocuk yapmadan hemen bosansin !

Bu piyango bidaha vurmaz.

Burç

1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 11:53

8 ayda bu hale geldiyse zaten sonu belli.

Furkan 1453
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 12:06
İçimden Geçen

Belki de biraz dostum olduğu için içimden “boşan lan, kurban olsun sana” demek geçti ama diyemedim. Değer veriyor çünkü aşık. Müdahil olmamayı doğru buldum, sadece dinledim. Çocuk ilk kez içimi döktüm dedi, teşekkür etti. Bekar biri olarak benim için de korkunç bir sahneydi, etkisini atmam çok zor.

Atakum Mehmet
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 13:11

Sosyal medyada görüyor şimdi..
Falancanin eşi şu hediyeyi almış..
Falancanin eşi şuraya tatile götürmüş..
Falancanin eşi şu arabasıyla gezdirmiş..
Vs
Vs

Evlilik aşamasında, kadının bitmek bilmeyen isteklerinden dolayı ilişkiyi neredeyse bitirme aşamasına gelenler dahi tanıyorum.

Arkadaşımın geçen yıl düğünü oldu, kız 5 yıldızlı otelde düğün istiyor, Yunan adalarına balayı istiyor.
Kız Amasya'nın küçük bir ilçesinden.
Anasının evinde de Yunan adalarına gidiyor sanki, Monaco prensesi oldu başımıza diye yakınıyordu bizim çocuk
Hep arkadaş çevresinde gördüklerinden dolayı böyle bu kız diyip bana içini dökerdi. Zor iş bu evlilik, bazen korkunç..

Maddi kaygı var ise, evlilikte mutsuzluk had safhada.

mert amg
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 13:36

Alıntı:
Belki de biraz dostum olduğu için içimden “boşan lan, kurban olsun sana” demek geçti ama diyemedim. Değer veriyor çünkü aşık. Müdahil olmamayı doğru buldum, sadece dinledim. Çocuk ilk kez içimi döktüm dedi, teşekkür etti. Bekar biri olarak benim için de korkunç bir sahneydi, etkisini atmam çok zor.

Aşk denen fitne kişiye yanlış kararlar verdirir ve hayatını rezil eder. Daha 8 ayda bu hale geldiyse bunlar daha iyi günleri. Boşanmanın hukuki boyutu sıkıntılı (yüklü miktarda tazminat, ömür boyu haraca bağlanmak vs.) ama her şeye rağmen bu şekilde yaşamaktan iyidir. Bir de ev içi konuşmaları falan gizlice kayıt altına alsın lazım olur. Dava da kadın çıkar elde etmek için iftira atabilir ki beyanı delilsiz kabul edilecektir. Bu sebepten elinde kanıt olsun.

Ayrıca kıssadan hisse olaylara duygularınızla hele de adına aşk denen o fitne duyguyla değil, mantığınızla yaklaşın. Aslında her insan gerçek yüzünü az çok belli eder ama kişinin beyni aşk denen safsata ile yıkandığı zaman önünde ki bariz işaretleri göremez, görse de görmek istemez. Bu tipler başka biri tarafından uyarılsalar bile "Benim aşkım yapmaz öyle şey, o diğerlerinden farklı, senin için fesat" gibi söylemlerle geçiştirilir. Sonuç ise malum...

Kadın köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme taktiğini kullanmış. İmzayı attırıp kendini garantiye aldığı, erkeğin ağzını açmaya bile hakkının kalmadığı anda da gerçek yüzünü göstermiş.

Feminist_gs

1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 13:40

Alıntı:
Evlilikten önce bana söylediklerinin hepsi yalan çıktı dedi.

Tek bildiğim bir şey var, oda: ZARARIN NERESINDEN DÖNERSEN KARDIR!

simge2019
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 13:49

evde kalmak candır yaşasın kız kuruluğu ve kedi 🙀 köpek besleyen tayfalar😁

Gokhan Bayraktar
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 14:36

Yalniz yasayan insanlar, ciftlere göre daha sık hasta olup daha fazla depresyona giriyormus. Maddiyat hicbir sey ama kapitalizm insanlari materyalist yapti. Bu da ayriliklarin artmasina ve yuva kavraminin gocmesine neden oldu.

Kipcak
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 14:52

Maddiyat durumu iyi olalanlar da ayni izdirapi cekiyor.

Yani sorun para degil, sorun Kadin milletinin ta kendisi

Gokhan Bayraktar
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 14:59

Belki de kadina nasil davranacagini bilemeyenlerden dolayidir... Bizim erkekler kontrol, yasaklamayi sever, guvenmez. Ancak bu kadinda esine karşı sevgisizlik yaratir. Baskiyla bir omur gecmez..

sayfa 9
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET