Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Basketbol Haberleri [Spor]
« önceki   123 ... 505152

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 52
alperenfatih
2 hafta önce - Pzr 04 Ağu 2019, 23:22

Ben ilk periyotu biraz izledim, önde gidiyorduk ;fazla farklı da yenilmemişler ; niye takımı hiç beğenmedin ki?

Haldun Turan

2 hafta önce - Pts 05 Ağu 2019, 02:04

Geçmiş olsun.

Hidayet Türkoğlu'nun tepkisi abartılı mı ne diyorsunuz?

Maçı izleyemedim.

FIBA U18 Avrupa Şampiyonası final maçında hakemlerin takımımız adına çaldığı anlamsız düdüklere tepkiler geliyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu başkanı Hidayet Türkoğlu da FIBA’yı etiketleyerek kişisel Twitter hesabından şu cümleleri kullandı;

“Bu gerçekten büyük bir rezalet, hakemleriniz takımımın altın madalyasını çaldı, affedilemez ve utanç verici bir olay”.

Türkoğlu yayıncı kuruluşa da şöyle konuştu:

"Bütün U18 takımımızı, antrenörümüzü ve oyuncularımızı kutluyorum. Bana göre şampiyonlar. İnanılmaz bir mücadele sergilediler.

Ben hayatım boyunca hakemler hakkında konuşmadım ama bu çocukların emeklerini çalmak bu kadar kolay olmamalı.

FIBA Avrupa her geçen gün kendini rezil duruma sokuyor diyebiliriz.

Adem Bona'nın bloğuna faul verilmesi ve geri pasın verilmemesi... Buradaki insanlar 2-2.5 aydır deli gibi çalışıyor.

Bu kadar ucuz insanların emekleri çalmasını kabul etmiyorum. Bana göre çocuklarımız şampiyonlar. Bunun takipçisi olacağız.

Daha da konuşacaktım ama bu çocukların emeklerinin önüne geçmesin diye twitter'da daha fazla yazmadım.

İlerleyen günlerde daha ağır tweetler atacağım.

O çocuklar ellerinden geleni yaptılar, hepsiyle gurur duyuyorum.

Gerek U20, gerek U18 bizim gerçekten gururlandığımız ve basketbollarını yakından takip ettiğimiz jenerasyonumuz.

Bu tip başarıların onların kariyerlerine büyük katkıda bulunacak. Biz TBF olarak bu arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyoruz."

Kaynak: Basket Dergisi

alperenfatih
2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 22:16

Fenerbahçe Sinan Güler ile yolları ayırmış

Haldun Turan

2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 22:35

Galatasaray'ın kaptanını alıp onu kibarca kovuyoruz aslında ilginç bir durum.

Mücadele özveri karakter lafım yok ama günümüz basketbolunda şutun yoksa pek katkı sağlayamıyorsun.

Artık uzunlar bile şut atar halde iken kısalarin kötü şut atması kabul edilemez.

Sinan Güler'e kariyerinde başarılar dilerim.

osman21
2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 22:49

Kenan Sipahi de ispanya da real betise transfer olmuş. beklenen paatlamayı bir türlü yapamadı. aityapı milli takımlarındayken gelecekte milli takımın değişmez oyuncusu olarak gösteriliyordu. Ama ispanyol ligi türk oyunculara yarıyor. daha önce oynamış olanların hepsi çok başarılı oldular. özellikle kerem tunceri kendini geliştirdi. umarım kenan sipahi de kendini geliştirir.

Haldun Turan

2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 23:02

Kenan Sipahi'nin İspanya'ya transferinin detayları

alperenfatih
2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 23:21

Real Betis ne ya, basketbol takımı da mı varmış.
İspanya 'da en başarılı Serkan Erdoğan olmuştu sanırım.

Haldun Turan

2 hafta önce - Prş 08 Ağu 2019, 19:14

Beşiktaş'ın efsane ismi Battal Durusel, cumartesi günü anılacak.

Aramızdan ayrılışının ilk senesinde Durusel; Cumartesi günü saat 11:30'da Karacaahmet Mezarlığı'nda sevenleri ve basketbol camiası tarafından tarafından anılacak.

Not: Şakir’in Camii yanında Ada:2 No: 2675

Haldun Turan

1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 09:38

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Barcelona Koçu Svetislav Pesic, 13 yaşındaki Nemanja Cvetkovic'e yardım kararı aldı.

Beyin tümorü gerekçesiyle İstanbul'a getirilen ve özel bir hastanede tedaviye alınan Cvetkovic'in ailesi masrafları karşılamakta zorlanıyordu.

Novosti'nin haberine göe; devreye giren Pesic, Obradovic ile birlikte gerekli tüm masrafları karşılayacağını duyurdu.

Nemanja ile biraraya gelen Pesic, "Sana Barcelona forması getirdim.Artık Barcelonalısın.Sen benim torunumla yaşıtsın.

İstanbul'da çalışan Zeljko Obradovic benim arkadaşım.

Onunla beraber hastane ile temasa geçeceğiz ve sana yardım edeceğiz" dedi.

Haldun Turan

4 gün önce - Sal 20 Ağu 2019, 21:50

David Blatt'a acil şifalar

sayfa 52
« önceki   123 ... 505152
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET