Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1624
Sivasros
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 17:31

Inş öyledir bir aksilik çıkmasında

Kanfory Sylla
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 19:16

Bibras işini yüzde yüz olmuş görmeyin bence Yiğidolar. İşin yatma tehlikesi var. Hem de büyük bir sorun var. Yani şunu demek istiyorum aslında. Çok da heveslenmeyin. Nolur nolmaz. Futbolcu isteyip menajer işi bozuyor da olabilir. Bekleyip göreceğiz. Ama cepte görmeyin.

Beko58
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 19:29

Evet aynen öyle bibars natcho işi kesin değil. Şahsen ben kuşkulandım neden bu kadar çok gecikti bu transfer demek ki pürüzler var daha.

Kanfory Sylla
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 19:34

Ayşegül Aytaş hanım var, kendisine daniştım Instagram'dan. Kendisi hem bibras ile hem de Bibras'ın menajeri ile irtibat halinde olan, bibras'ın da Instagram'da takip ettiği bir isim. Maalesef başka bir takımın da devreye girdiğini (Tahminimce bu
takım Partizan) ve görüşmelerin ilerlemediğini söyledi. Futbolcunun Sivas'a gelmeye çok hevesli olduğundan ancak menajerinin işi yokuşa sürdüğünden bahsetti.
Bilemiyorum belki işler istediğimiz gibi ilerler ve Natcho'yu takımımızda görürüz. Ancak benim an itibariyle Ayşegül hanımdan edindiğim malumatlar bu şekilde. Önümüzdeki günlerde ne olur ne biter hiçbir fikrim yok.

meyzee58
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 08:45

Fenerbahce kadroyu 24 kişiye düşürmek istedigi için birkaç oyuncuları kirlama kararı almış. Ferdi, murat ve okan gençlerden ve yabancılardan frey, reyes, zahic....
Keşke sivasspor ferdiyi kirlasa.. Çocuk müthiş ve yetenekli.. Cok faydasi olur.. 10 numara için slovenli oyuncu miha zahijc olabilir.. Mecnun başkan hemen eline telefonu alıp işi bitirsin bence..

talha58
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 09:00

FB ile maç yapılmasından bile çok hoşnut olmadım ama Emre Kılınç transferi için Beşiktaş'tan çok Fenerbahçe daha uygun geliyordu bana. Beşiktaş'ın yapacağı tekliflerde para üstü takas önerisinde bize uyacak çok oyuncu düşünemedim ama Fenerbahçe böyle bir teklif yapmış olsaydı bize uyacak birkaç oyuncu vardı.

Daha önce de söylediğim gibi uygun şartlarda Murat Sağlam ve Ferdi kiralık olarak Frey bonservisiyle düşünülebilirdi. Ama Deniz Türüç'ü aldıkları için artık Emre Kılınç'ı çok isteyeceklerini sanmıyorum.

Puderr58
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 14:05

Yönetimin söylediği iki transfer bugün bile gerçekleşse Beşiktaş maçına yetişecekleri garanti değil. Ancak gerek karşı takımın eksikleri olsun hem de bizim oyuncuların hazırlık maçları performansı dolayısıyla maçın kazanılabilecek boyutta olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yine de transferler maçtan önce yetişebilse keşke. Rıza hocanın da söylediği gibi 2 iyi futbolcu transferi ideal (bibras ve kanon ayarında 2 oyuncu). En azından yukarılara oynayabilmek için. Ama Emre gönderilmeden fazladan bir sağ kanat transferi çok çok iyi olur.
İnşallah bu sene Sivasspor'umuzun senesi olur.

Sivasros
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 16:36

Ismi sivasssporumuz ile anılan Olcay Şahan
Denizlispor ile anlaştı

talha58
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 18:12

Beşiktaş maçıyla ilgili genel anlamda fazlasıyla olumlu bir hava görüyorum. Kendimize güvenelim tabiki ama ayaklarımız da yere sağlam bassın. Bence maçın favorisi değiliz. Beşiktaş'ta sandığımız kadar eksik olacağını sanmıyorum. En azından daha oturmuş bir kadroyla oynayacaklar. Biz ise geçen sezona göre ciddi manada değişmiş bir kadroyla ilk kez bir resmi maç yapacağız. Yeni transferleri Boyd bize ters gelecek bir isim. Diğer transferi Douglas'ı söylemeye gerek yok zaten. İlk golü atmamız çok önemli olur. Az gollü bir maç bekliyorum. Açıkçası fikstür açısından zor bir fikstür oldu bizim için. Ne kadar iyi başlarsak o kadar iyi. 3 puan olursa tadından yenmez ama eğer 3 puan olmuyorsa 1 puana razı oluruz.

Yigido 864
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 19:19

Yatabare antrenmani yarida birakmis adalesinde cekme olmus ..

sayfa 1624
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET