Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5063
umitizm
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 21:19

Alıntı:
keza cıp için de aynı şey geçerli elde tutulur tek yanı dediğiniz gibi maratonlar

İnsanların bir otobüsten en önemli beklentisi bir an önce gidecekleri yere varmaları. Ve Metro Cip bunu gerçekten çok iyi başardı. Samsun Ankara yolunda diğer firmalara göre 1 saat, Samsun Trabzon arasında yaklaşık 2 saat zamandan tasarruf ettiriyor. Otobüsün marka modeline bile bakmıyor çoğu kişi.

busspottr
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 21:30

Alıntı:
İnsanların bir otobüsten en önemli beklentisi bir an önce gidecekleri yere varmaları. Ve Metro Cip bunu gerçekten çok iyi başardı. Samsun Ankara yolunda diğer firmalara göre 1 saat, Samsun Trabzon arasında yaklaşık 2 saat zamandan tasarruf ettiriyor. Otobüsün marka modeline bile bakmıyor çoğu kişi.

muhakkak öyledir de bunu başarabilmek için cip zip bip diye yeni marka oluşturmaya gerek yokki mevcut suit class seferini express yaparsın zamandan yine tasarruf edersin atla deve değil bu iş. ben hatırlamıyorum cipin tanıtımında şu güzergahta şu kadar zaman tasarrufu bu kadar zaman cepte diye reklam yapıldığını hep digitürkten 2+1 den dem vuruldu.en başta cip in açılımıyla verdikleri hizmet ters orantılı zaten ama yinede vadetmedikleri birşeyden ayrıcalık yaratabildilerse metro için inanılmaz başarı

Ustura Faysal
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 22:01

Hatay CSR ile 17.5 saatte gittiğimiz Adana'dan Metro Cip ile İstanbul'a 11 saatte dönmüştük. Bunun haricinde ekstra tek bir tane bile artısı yoktu. Hatta Servis memuru molada kendi aldığımız 1.5 litre suyu bile sahiplenip keşke habersiz almasaydınız dedi 😂

Özelliği sadece zaman kazanmak olacak ise cip çip vip mip olaylarına girmeye gerek yok.

emrenmert

1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 22:44

Saray-Beylikdüzü minibüs seferleri başladı:

Gomezreis
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 01:07

Vallahi Safir 2014 modele bindim 2+2 düzeninde
Beklentim sadece gitmek istediğim yere varmak
Bütün otobüs modellerine binmiş birisi olarak
En rahatsız otobüs oldu benim için
İki gün önce bindiğim maratondan sonra hele aşırı rahatsızdı

Abdurrahman 65
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 02:30

Yakında metronun safir2 lerinede cip yazdırırlar

ZaferKerem
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 05:30

Metro nun araçları Kamil den daha bakımlı . Gıcır gıcır bin o Safir lere.

SERDAR8365

6 gün önce - Çrş 14 Ağu 2019, 14:31

Arkadaşlar, Hatay CSR'nin, Kayseri Süha'nın, Alanyalılar'ın ve Düzce Güven'in 2+1 fontlarını bana bulabilecek birisi var mı acaba? Onların ne tür bir font olduğunu bilmiyorum. Hatay CSR, Kayseri Süha ve Alanyalılar firmalarındaki bu 2+1 yazısı fırçayla yazılmış gibi, ama ne tür bir font bu, hiç bilmiyorum
bu konuda bana yardımcı olabilecek birini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

ertugrul bey

6 gün önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:30

Özel Mevcut Çizimdir. Hazır Font Değildir.

Oğuz Çolban

6 gün önce - Çrş 14 Ağu 2019, 15:33

Bayram haftası boyunca Hem Travego 16'yı yakından incelemek için Cide Aslandaki Travego 16'da 3 seferlik hostluk yaptım araç hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerimi yakında burada paylaşağım,şuanlık şöyle diyim Mercedes Benz yeni ocaklar güvenlik düzeyi üst seviyede

sayfa 5063
ANA SAYFA -> ULAŞIM