Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ahmetsever
1 hafta önce - Sal 13 Ağu 2019, 21:12

Alıntı:
Siyasi partiler, adayları, başkanları değil de metro hatlarını konuşalım lütfen. Neden her başlık bir yerinden siyasete çekiliyor?

Metro hatlarını başkanlar yapmayacak mı?
Sonuçta yapılan/yapılmayan geciken/zamanında biten hat başkanın karnesine olumlu/olumsuz olarak yazılacak.

mafakyanc

1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 18:15

Birincisi, zaten bu konuda açılmış bir başlık var! Oradan devam edilmesi uygun olur(du).

İkincisi, özellikle İstanbul ve Ankara'daki bütün metro hatları Büyükşehir Belediyesine değil, bazıları Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından inşa ediliyor. Bunlar, daha sonradan birtakım koşul ve protokollerle işletme için Büyükşehir'e (oraların Ulaşım Şirketlerine) devrediliyor...

En son mafakyanc tarafından Çrş 14 Ağu 2019, 18:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mafakyanc

1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 18:19

Alıntı:
"Bana tatil çok yakışıyor" modunda iş başına gelmiş, gidişi nasıl olacak sen düşün artık.

Burada, hem de mükerrer açılmış bir başlıkta, konuyu isteyerek siyasete sardırmaktasınız. Madem bu sizin tercihiniz, ben de fikrimi söyliyeyim, "gidişi" konusunda: Beştepe'ye ağır ama emin adımlarla gidiyor!!!

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 18:32

ABDullah Güle ne oldu?

naims1
1 hafta önce - Çrş 14 Ağu 2019, 19:36

Alıntı:
Madem bu sizin tercihiniz, ben de fikrimi söyliyeyim, "gidişi" konusunda: Beştepe'ye ağır ama emin adımlarla gidiyor!!!

Vatandaş salak olunca, yalancı Ekrem beştepeye de gider her yere de gider.

Bu yalancı ekremin çalışkanlığı veya meziyetinden dolayı değil vatandaşın salaklığından dolayı olur bunda da övünülecek bişey yoktur vatandaş için oturup ağlaması gerekirken üstelik haline, yalancı birini nerelere getirdim diye.

Bu ülkeden bir cacık olmayacağının ispatı zaten yalancı ekremin ibb başkanı olmasıdır.

Yalancı ekremi istediğiniz yere getirebilirsiniz bunda bir sorun yok ama bir şartla, sonradan pişman olup ağlayıp zırlamak yok.

Anlaşıldı mı?

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM