Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 709
csknfrt
4 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 01:45

Puhaha yapacak tabi işi ne seve seve yada seve seve yapacak. Sıkıyorsa yapmasın hizmet diyeceğim ama daha hizmet görmedik. Bu hattı yapan İmamoğlu değil kendinizi ve kandırdıklarınızı aldatmayın zira buna inananlar oluyor. Bu kimin projesi bu ortada bitirmek ona nasip oldu ama yiğidin halkını verin.

Ustura Faysal
4 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 02:01

Olaya bak. Zaten bitmek üzere olan, açılışı için eli kulağında beklenen ve İstanbul'da sıradaki açılışın kesin gözüyle bakıldığı M7 hattını birileri açacağım dedi diye milletin ağzı kulaklarına varmış.

Yahu zaten hat bitmiş, yapan yapmış son noktaya getirmiş. O koltuğa ben otursam ben de açarım zaten o hattı.

Adam basın toplantısında göreve geldiğim ilk yıl Kabataş-Esenyurt arasını açacağım demişti. Siz bırakın Mecidiyeköy'ü, Tekstilkent'i, Mahmutbey'i. Esenyurtu ne zaman açacak ondan haber verin. 😂

ryanfeg
4 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 12:14

Açılmak üzere olan metro diyorsunuz da önceki yönetim yılda bir kere ziyaret edip hayali tarihler söyleyip oyalıyordu seçim kozu olarak. En son 2018 sonunda açıyorlardı daha sonra sesleri solukları çıkmadı. Metroyu halkın parasıyla yapıyorlar ama gören de dünyaya metroyu hükümet getirdi sanır bazı yorumlara bakınca öyle anlaşılıyor. O metroları kim olursa olsun yapmak zorunda yapmayan gider zaten mesele bu sürecin içine kendisinin de aktif katılımı ve süreci hızlandırması. Başkan uğraşmasın, bastırmasın firmalar ödeme alamıyoruz diye 2023'e bırakır bu işi.

TınazTepe
4 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 12:26

Halk olarak maalesef her işe ideolojik bakıyoruz.
Ben hizmete bakarım arkadaş.
Benim için her zaman hizmet eden iyidir.
Çalışandan yapandan Allah razı olsun.
Devlet işleri emanettir, tek kuruşuna bile zarar getirmemek gerekir.

kerimhersek
4 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 12:37
Kağıthane viyadük üstü istasyon

(+)

[/img]

ahmetykaan
4 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 12:45

@OkanY

Mecidiyeköy-Şişli-Gayrettepe ekseni Beşiktaş-Yıldız-Kabataş'a göre şehrin daha merkezi.

methaus
3 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 00:11

arkadaşlar konsensys saglandi mi. bu proje mecidiyekoy mahmutbey olarak ocak 2020de mi aciliyor?

Hasan Mihrican
3 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 12:06

Mecidiyeköy'deki M2-M7 bağlantı holü.
Dün çekildi ve ışıkları yanıyordu.

(+)

(+)

Mustafa ahmet2
3 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 12:21

Bu hat Kağıthane'den sonra ayrılıp bir kolu havaalanına gidemez miydi hiç değilse daha az masraf ve daha pratik aktarma ve Zincirlikuyu yerine Mecidiyeköy, Beşiktaş, Kabataş gibi merkezi duraklari olurdu

Mehmet Kasım İyonya
3 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 16:42

Alıntı:
arkadaşlar konsensys saglandi mi. bu proje mecidiyekoy mahmutbey olarak ocak 2020de mi aciliyor?

Başkanın şantiye ziyaretlerinden anladığımız kadarıyla, Kabataş-Mahmutbey komple çılacak, Beşiktaş bir müddet pas geçilecek.

Ocak 2020 ise test sürüşlerinin başlaması beklenen hedef tarihtir. Test sonuçlarına göre 2020 yılı içinde yolculu işletmeye geçilebilir gibi görünüyor. Beşiktaş ise 2021 gibi olabilir. Mahmutbey'den ötesi ise Kanaldan dolayı güzergah revizyonu gerekiyor diye bilgi verildi. Bir şey söylemek güç. Ama açıkçası Mahmutbey-Beylikdüzü'ne çevrilmesini bekliyorum. Esenyurt-Beylikdüzü eklentisi olabilir. Ama merkeze mi gider yoksa TÜYAP'a mı beklemek gerek.

sayfa 709
ANA SAYFA -> ULAŞIM