Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir - Üçkuyular - İstinyepark AVM, Otel ve Residans projesi
« önceki   123 ... 616263

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 63
kami suyutmaz
2 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 20:42

Çok doğru bencede..
İstanbulda birçok yerde İzmir,Çeşme kumrusu,pidesi Gökhan kardeşin dediği gibi İzmir usulü kokoreç(burdada İstanbul usulü kokoreç,İstanbul simidi.v.s satan bir sürü yerde var üstelik
Daha ilginci;
2 sene önce bir yolculuğumda İstanbulda yaşayan bir arkadaşımın akrabasını ziyaret için Edremit-Burhaniyeden geçmiştik,sahilde otururken ne yiyeceğiz derken üstünde Sarıyer börekçisi yazan seyyar bir börekçiye rastladık,
Garibimize gitti arkadaşım gidip sordu; Usta niye Sarıyer börekçisi yazdın, hayatında oraya gidip o böreği yedinmi,ne olduğunu biliyormusun diye sordu..
Cevap; Ne bileyim kardeşim,çok meşhur olduğunu duyduğum için böyle yazdım

ali ihsan kolacine
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 12:30
Kültür

İzmirliler kültürlerini sıfırlamak istiyorlarsa yapacak bir şey yok. Zaten bu işler öleli uzun zaman oluyor. Adam prestijli bir restoran açmak istiyor adını Pidematik, köftekolik, Çorba bank, lahmacun dünyası vs. gibi son derece uyduruk isimler koyuyor. Bitti kardeşim bu ülkede incelik ve kültür öldü. Buyrun ikindi vakti cenaze namazına.

Tacettin Şenel

1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 13:55

Balçovamız değer kazandı bu Avm ilçemize çok yakıştı ara sıra giderim ekmek almaya şimdide metro geldi ilçemiz çok gelişti....

Haldun Turan

1 ay önce - Cum 26 Tem 2019, 22:24

Arabanın içinden çektiğimiz fotoğraflardır.

(+)

(+)

cnk1470
1 ay önce - Pts 05 Ağu 2019, 14:01

Bitişe az kaldı eylülde açılacağına dair söylentiler vardı bakalım neler olacak otel binası 50myi geçmiş gibi görünüyor.

vecihhi
1 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 17:40

Avm belki ama otel daha kaba inşaatta ve gelecek yazdan önce otel kısmının açılabileceğini sanmıyorum. Ancak avm 29 ekime kadar veya 29 ekimde açılır diye düşünüyorum bende. Biran önce açılsa da çevre düzenlemesi ve trafik durumu kısacası inşaat şantiyesinden normal yaşama dönse artık bölge.

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 18:54

Alıntı:
Balçovamız değer kazandı bu Avm ilçemize çok yakıştı ara sıra giderim ekmek almaya şimdide metro geldi ilçemiz çok gelişti....

Alıntı:
Senin içindede var biraz galba neyse konuyu dağıtmayın benim sulanılcak yaşım başım kalmamış Şu Bayram günü Yemin ederimki ortalığı leş götürüyor çöp kokusundan durulmuyor Balçova dağları çöp içinde....

Tacettin şov devam ediyor.

sayfa 63
« önceki   123 ... 616263
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet