Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 707
ahmetykaan
1 hafta önce - Cmt 10 Ağu 2019, 11:42

@Şükrü Güllüoğlu

Anlamlarından biri o. TDK'ya göre ilk anlamı:

1. nesnesiz Birine karşı gelmek, sert cevap vermek.

Ustura Faysal
1 hafta önce - Cmt 10 Ağu 2019, 12:07

Alıntı:
mecidiyekoy tekstilkent arasi acilacak deniliyordu. ekrem imamoglunun roportaji tum hat diyor. bir gariplik var bu işte

Gariplik yok. Adam İstanbul'a hakim değil. Hakim olmadığı gibi çevresinde doğru bilgi veren de yok. O da nasıl olsa seçmenlerim benim söylediğime inanıyor deyip kendi çalıp kendisi oynuyor.

Adam yaptığı açıklamada göreve geldiği ilk yılında bırakın Mecidiyeköy-Tekstilkent arasını, Kabataş-Esenyurt arasını açacağım dedi. O kadar uzak yani hatların ne durumda olduğuna.

Yeni gelmiştir, olabilir ya da dil sürçmesidir. Ama yanında bu adama doğru bilgi verecek hiç kimse yok mu.

furkan kaya1903

1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 09:36

Kağıthane istasyonu... Az önce çektim

(+)

OkanY
1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 10:33

Tüm ağırlığı Kabataş tarafına vermeliler. Hattı şehir merkezine bağlayacak olan kısım orası.

Tekstilkent-Mecidiyeköy arasının yapılmış olması bir rahatlatma yapmaz.

csknfrt
1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 12:44

Hhahahha o zaman Mecidiyeköy tekstilkent arası ölü yatırım demek ki. Basit dedim ben😁

OkanY
1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 13:32

Şu an için ölü yatırım. Tekstilkent’ten ancak Mecidiyeköy’e geliyor. Hattın bu kısmı ölü olarak açılacak.

Hattın yapılış amacı olan şehir merkezine bağlantısı ortada yok. Barbaros’taki trafiği azaltmadıktan sonra İstanbul kenar mahallelerindeki adamın hattı kullanma sebebi ne?

Sinan Bilgin
1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 13:42

Metro hatlarinda dikkat edilip edilmedigine pek emin olamadigim detaylardan biri, ara duraklarin ne olcude trafik yaratabildigi (inen binen trafigi)

Bazi hatlarda cok onemli iki uc birlestiriliyor ama soz gelimi 15 duragin 10 tanesi mesafelere durak serpistirilmesi mecburiyeti yuzunden konmus gibi

Oysa zaman zaman yurt disi seyahatlerimde yolun bir kac km uzatildigi fakat daha merkezi yerlere kivrila kivrila durak insa edildigini farkettim, insallah M7 de bu kriter onemsenmistir

csknfrt
1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 17:44

Kenar mahalleli dediğin kullanacak bu hattı çünkü arabası yok toplu ulaşıma mecbur...

oğuzhan balçık
1 hafta önce - Pzr 11 Ağu 2019, 18:27

Ekrem imamoğlu eski yönetimin tamamlayamadığını 6 ayda tamamlayıp açacak.Yani önceki yönetimin çok üzerinde durmaması sebebiyle,6 ayda ilk metro hattını açtım diyebilecek,bu da sükse yapmasına sebep olacak.
1 sene içerisindede eminönü alibeyköy tramvayını açarsa 1 seneye iki açılış sığdıracak.

musa123
1 hafta önce - Pts 12 Ağu 2019, 01:58

Binali Yıldırım da Mahmutbey Mecidiyeköy olarak bahsediyordu,İmamoğluda. Her türlü Mahmutbey-Mecidiyeköy olarak açılacak bana göre . Açılmaması için bir sebep de yok.

sayfa 707
ANA SAYFA -> ULAŞIM