Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Seyhan Kent Meydanı Projesi[İnşaat]
« önceki   123 ... 69707172   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
sayfa 70
namlesu

5 ay önce - Pzr 04 Ağu 2019, 10:54
Harika bir dönüşüm projesi !

Bu tip projeleri ülkemizde arttırarak devam ettirmeliyiz.
Kentsel dönüşüm projeleri kentlerin çehrelerini değiştiriyor, güzelleştiriyor.
Hep diyoruz, Türkiye bir turizm ülkesi.
Bacasız sanayi turizm ve estetik şehirlere sahip olmak zorundayız bir turizm ülkesi olarak.
Kendi halkımız için de aynı şey geçerli, güzel, estetik kentler ruh sağlığı açısından çok çok önemli.
Kaotik kentler kaotik ruhlar yaratır !
Tebrikler Adana

kaan0703
3 ay önce - Cmt 12 Ekm 2019, 19:44

6 ay sonra gitmis oldum..azda olsa fark var gibi

(+)

(+)

(+)

Cem2601
3 ay önce - Çrş 16 Ekm 2019, 20:49

Geçen gün kent meydanın obalar caddesi kısmında cephe çalışmaları yapılıyordu ve alt dükkan kısımlarında sanki balıkçı tezgahı gibi şeyler vardı dükkanlarda,Balıkçılar Pazarının buraya taşınma durumu var mı acaba?

Adanalı Hamko
3 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 13:45

Alıntı:

Geçen gün kent meydanın obalar caddesi kısmında cephe çalışmaları yapılıyordu ve alt dükkan kısımlarında sanki balıkçı tezgahı gibi şeyler vardı dükkanlarda,Balıkçılar Pazarının buraya taşınma durumu var mı acaba?

Bundan yaklaşık 1 ay önce balık alırken abiyle konuştum son durumla ilgili, ve bana kesinlikle oraya taşınmayı kabul etmeyeceklerini söyledi, devamında ise bizim balıkları koymak için buzluk depomuz varken yeni yapılan yerde sadece küçücük bir tezgah dışında birşey yok, bizler balıkları nerede depolayacağız diye sitemde bulunuyordu, burada da bir sıkıntı çıkacağa benziyor.

Benche
3 ay önce - Cum 18 Ekm 2019, 10:22

balıkçılar taşınmamalı zaten. balık ne kadar yararlı bir besin olsa da kokusu rahatsız edicidir. diğer dükkanlar buna izin vermez.

sayfa 70
« önceki   123 ... 69707172   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA