Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
Yiğitler
9 ay önce - Cmt 26 Oca 2019, 23:50

Arkasın hesabı çok net '' küçük olsun benim olsun''. Oysa büyük limanlar ve büyük gemiler için gerekiyor ve Arkas aktarmalı yükleri yakın limanlardan toplayıp T.C. ne getirip götürüyor. Yani büyük gemiyi Türk limanlarına doğrudan yanaştırabilirsen Arkas a gerek kalmıyor . Çandarlıyı engelleyebilse bile Aliağada ,Mersin ve iskenderunda , Marmarada derin deniz limanları artık var. Yani Çandarlının İzmire faydası yok derken aslında Arkas'a faydası yok demek istemiştir. iş adamı o yardım gönüllüsü değil.

Misafir f4d

9 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 13:15

Çandarlı limanı nın ihalesiyle ilgili bilgisi olan arkadaslar varmı. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler,

Misafir fbb

9 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 11:20

Alakası yok. Türkiye'nin kendisi bir iç deniz ülkesi. Biz okyanusa kıyısı olan bir ülke değiliz, bu nedenle ARKAS gibi feeder armatörlere bu sularda her zaman ihtiyaç vardır. çandarlı limanı konusunda çok haklı, ölü bir yatırım. daha önceki mesajlarımdaki gibi gemi söküm tesisleri,tersaneler açılırsa anlamı olur.

Demir Altan
6 ay önce - Prş 02 May 2019, 08:01

Benim bildiğim Çin’den gelecek olan büyük tonajlı gemiler. Çandarlı limanında yükleri ayrıştırıldıktan sonra küçük gemilerle Avrupa limanlarına dağıtılacak. Arkas yine iş yapacak bu durumda. Hala söylüyorum bu limanın yapılamaması nedeni: Türkiye ulaşım sisteminin yetersizliği. Daha otobanlar bitmedi daha yük trenleri ağı kurulmadı. Nasıl getireceksin günde 35 000 konteynerı.

n13s013
5 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 17:43

Son durum nedir?

kami suyutmaz
5 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 21:10

Devlet neredeyse alt yapısını bitirdi ama işletmeye 2 ihaleye rağmen kimse talepkar olmayınca şimdilik boş bir yatırım olarak gözüküyor maalesef

ygtbrc
4 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 12:19

çandarlı izmir otobanı bitmek üzere 19 eylülde açılacak..Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin 2 gün önce filyos limanı çandarlı limanı ve mersin limanı için hedefin 2023 olduğunu söyledi..yakın zamanda ihale edilmesini bekliyorum..

cihangir ceylan
3 ay önce - Cum 26 Tem 2019, 01:50

VW yatırımı Manisa'ya gelirse eğer bu yatırım hareketlenebilir...

bluemet

3 ay önce - Pts 29 Tem 2019, 12:45

Ortada liman yok ama tamamen limana yönelik trafik amacıyla yapılan otoyol yakında açılacak sanırım klasik Türkiye gerçeği bu oluyor

cihangir ceylan
3 ay önce - Cum 02 Ağu 2019, 13:22

Bence sen ona şükret...Ya limanı yapıp bitrip ama otoyolu yapmasaydık

sayfa 12
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege