Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 965
eray_b
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 19:09

(+)

Susurluk

(+)

Susurluk

erkaan

1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 19:58

Eray beyin fotoları bile bayrama kadar"tam hazır" yetişemeyeceğini gösteriyor,başka kanıta gerek var mı?

hmb06
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 20:07

Umut işte erkaan bey. Akhisardan bursaya 6 saatte gelince insan umut ediyor. İnşallah yetişir. Yaklaşık 2 hafta var.

Yiğitler
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 20:10

Bursa karacabey ve Akhisar Balıkesir arası ne durumda acaba. Yukarıdaki kesim 10 günde yetişmez bencede.

serinyon
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 22:42

Bu fotograflara gore acilamayacagi goruluyor.

Ama benim tahminim devlet yetistirin ve acin dediyse is bitmis demektir.

Muhtemelen bazi bolgelerde tek taraftan servis vererek acacaklar.

Muhtemelen de bayram boyu ucretsiz olacak.

Onumuzde 15 gun var.

Bekleyip göreceğiz.

salihhr
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 23:08

Bayramdan önce açılacağı söylediğinde şu mesajı atmıştım.
Alıntı:
Ben hala bayramdan önce anca Balıkesir-İzmir arasının tamamen açılacağını Balıkesir-Bursa arasının ise 29 Ekim'de açılacağını düşünüyorum. Ama inşallah sizin dediğiniz gibi olur.

Aklın yolu bir, her açıklama yapana inanmamak lazım, sanki biz bilmiyoruz ne kadar iş var da bazı akıllı siyasiler milleti kandırıyor, hangi çağdayız arkadaş bu site bir sürü kişi gün gün uydudan takip yapıyor. İnanın açıklama yapan kişilerin çoğundan iyi bilenler var sitemizde gidişatı.

pamukova54
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 23:11

bu yolun yetişmesi çok zor ama açılırsada süper olur

eray_b
1 ay önce - Sal 23 Tem 2019, 23:23

(+)

Son çektiğim fotoğraflardan yaklaşık 5-6 km balikesire doğru yolun durumu bu şekilde.susurluk kesiminde çok yoğun bir çalışma var ama belirlenen tarihe yetisir mi bilemiyorum.

(+)

Susurluk giseler ve bakım alanı.otoyolun devlet yoluna bağlantısında çalışmalar devam ediyor .

Festina35
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 15:23

Bayram önce enkazından Bursa-Balıkesir kısmı açılça ben ona bile razıyım! Balıkesir'e hızlı güvenli bir şekilde gelelim de gerisi sıkıntı değil, binbir yol var İzmir'e giden.

Umarım otoyol ücretleti fil gibi milletin boğazına oturmazda huzurlu sevinçli bir bayram geçirelim! Umarım kabusumuz olmaz bu ücretler.....

ali alimi012
1 ay önce - Çrş 24 Tem 2019, 18:14

ilk önce akhisar soma arası açılacak
sonra soma savaştepe
sonra savaştepe balıkesir
balikesir karacabey
en son bursa karacabey

sayfa 965
ANA SAYFA -> ULAŞIM