Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1884
serdarua
1 ay önce - Cmt 20 Tem 2019, 14:36

Şu stadı bir türlü sevemedim arkadaş.Çatı berbat,koltuklar kötü,dış cephe berbat,merdiven boşlukları kötü,reklam panoları yatay ve köşelerde birleşme yok yani kötü,kat aralarındaki localar 2 katlı ve bütünlüğü bozuyor bana göre,tribündeki ilk kat üste kata göre daha büyük buda kötü bana göre,tvde stad karanlık nedense canlı gözle o şekilde değil ona bişey diyemem,lokasyon kötü tek güzel olan yönü Galatasaray'ın stadı olması ama bana göre stadyum kötü bu stadı yapan mimar alsın bürüt beton uygulamasını bir yerine soksun stad yapıyorsun iş hanı yapmıyorsun anlicanız üzerine stadyum keyif vermiyor.

arjenn_mardin

3 hafta önce - Sal 30 Tem 2019, 09:49

Alıntı:
aynen sana katılıyorum arkadaşım. maalesef stadımız avrupa standartlarında değil. bunu daha önce ben kulübe yazdım ama cevap yazan ya da dönen olmadı. koltuklar pembe olmuş, stat çok karanlık, tel örgüler berbat, reklam panoları dizaynı çok kötü. daha ne sayalım ki!!!

Cemal Özen v2
1 hafta önce - Pzr 18 Ağu 2019, 11:55

Dış cephe diye bir şey yok ki zaten. Beton kalıpları çıkarıldığı gibi kalmış. Beton grisi bir bir bina. Kaplama yapamamışlar,bari beton parlatma falan yapsalarmış. Ama TOKİ işi olunca bu kadarla kalıyor.

Telekom Arena Kaba İnşaatı olarak değişsin adı.

sayfa 1884
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet