Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Bayrampaşa - 15 Temmuz Demokrasi Otogarı
« önceki   123 ... 909192939495   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 91
Zordoğan
1 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 17:31

Acaba otogara giriş cıkış ücretini 10 tl yapsa otobüscü bayram etse olmazmı

cenk ışın
1 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 21:30

Alıntı:

Onu bilemem ama girişiyle çıkışı arasında 1 saati geçmezse,otobüslerde dahil tüm araçlara bedava olacağı söylendi.Yani hemen yolcusunu alıp,çıkacaksa kaldı ki bu zaman dilimi içersinde çok otobüs oluyor,para ödemiyor.Şuan ücret alınan yerin orada bile 20 dakikaya kadar ücretsiz yazdığı halde,gişe bunu uygulamıyor ve para alıyor.Sebebiyse kamu,özel sektöre iş vermez ancak ne yazıkki veriyor ve özel sektör patron benim,ben ne istersem o olur diyor.

GkhanTR
1 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 21:50

Alıntı:

Otobüsçü bayram edip bu bayramı yolcuyla beraber mi kutlayacak yoksa milyonluk araçlarıyla daha mı fazla kazanmış olacaklar?

cenk ışın
1 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 23:29

Alıntı:
Otobüsçü bayram edip bu bayramı yolcuyla beraber mi kutlayacak yoksa milyonluk araçlarıyla daha mı fazla kazanmış olacaklar?

3.köprünün zorunlu hale getirilmesinden sonra otobüsçünün boynu büküldü,köprü haricinde yolada ayrıca para veriyorlarmı bilmiyorum ama yid olmayan köprüler 10 lirayken 3.köprü 25 tl.Ekrem imamoğlunun önerisini bakanlık kabul edeceğini sanmıyorum ama mantıklı,trafiğin yoğun olmadığı saatlerde 1.ve 2.köprüyü şehirlerarası otobüsler kullanabilsin demişti.Ancak yap işlet devret projesinde garanti edilen araç sayısını tutturmak amaçlandığı için o garanti verilen yüksek araç sayısı hiç tutmasa bile yinede olanıda kaptırmak istemez bakanlık.Ayrıca otobüsçü 3.köprüyü kullanarak ekstra yaktığı mazot en önemli gider kaybı.Yani otogara 1 saat hiç para vermemesi ve açıklanmasada sonrası içinde cazip bi rakam vermesi ilaç gibi gelir.

Kartal AKÇABAT
1 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 23:51

İspark,otogarı ağustos sonunda devralcakmış.O zamana kadar hazırlık çalışmaları(güvenlik,bakım vesaire)olacak.

YAŞAR METİN
1 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 00:26

4 Mayıs tan Ağustos sonuna kadar Avter in tahsil ettiği paralar da istenecek. Başkan bugün İstanbul Otogarı’nı ziyaret etti. Böyle şeffaf yönetim uygulamalarını özlemişiz.

hasanlive
1 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 00:39

otobüs firmaları anadolu yakasını son durak yapamazmı avrupa yakasına geçicekler midibüslerle götürülemezmi

Mehmet Gümüşçü
1 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 01:08

Burasını adam etmek için harcanacak parayla 5 otogar daha yapılır. Işıklar otogar projesinin başlaması lazım.

Hasan Mihrican
1 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 16:28

Alıntı:
trafiğin yoğun olmadığı saatlerde 1.ve 2.köprüyü şehirlerarası otobüsler kullanabilsin demişti.

Bana kalsa 2. köprüyü 24 saat de kullanabilirler.
Şehirlerarası otobüsler toplu taşıma yapıyor.
Her birinde 40-50 yolcu var ve yük taşıyan kamyonlar kadar yavaş seyrederek trafiği aksatmıyorlar. Hem de sayı olarak kamyon, tır kadar çok değiller.

kami suyutmaz
1 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 22:13

Hasan beye katılmakla beraber..

En azından eskisi gibi 2.köprüden gece geçişine izin verilmeli

Otobüslerin gece seferleri genelde gündüze göre daha yoğundur

Ancak bu YİD hikayesindeki garanti geçiş prosedürü ne yazıkki bu gibi esnek uygulamaların yapılmasına pek izin vermeyecektir

Halk mı karlı çıksın yoksa başkalaramı??
Yorum sizin..

sayfa 91
« önceki   123 ... 909192939495   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM