Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 23
Ustura Faysal
4 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 17:21

Alıntı:
Doğru yolda gidiyor.

Doğru yolda gidiyor derken.? Neler yaptı da biz kaçırdık acaba. 😂

önery

4 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 18:27

başkan esenlerdeki otogarı gezmiş ve
Alıntı:
"Rahatsızım. Böyle bir yere çocuğum girmez, eşim girmez. 16 milyon İstanbullunun çocuğu eşi buraya nasıl girsin?"
demiş
Alıntı:
"Mevcut durumu görünce alınacak önlemler birkaç cümleye sığmaz. Sıralasan sayfa sığmaz. Sizin de burada da sizin zamanınız yetmez.

https://www.haberler.com/ekrem-imamoglu-boyle-bir ...10-haberi/

inşallah buraya el atılır da bir şeye benzer

Burç

4 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 18:37

Doğru demiş, otogar felaket, inşallah yenisini yapar.

lecce
4 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 11:49

Otogar resmen bir kara delik. Bilim kurgu filmlerindeki dünya ya çarpacak olan astreoid bile daha az tehlikelidir.

Duha06
4 ay önce - Cum 19 Tem 2019, 17:31

Otogarlari da pkk ya teslim edecek ya onun için gitmiştir.

MeteHan!
4 ay önce - Cmt 20 Tem 2019, 21:24

Varmı çalışma
Yoksa para yok edebiyatı burada da geçerli mi?

Murat_1003
4 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 09:09

Hafta sonu 70kusur yaşında bir amcayi yol kenarında yürürken tesadüfen gördüm malum mevsimde sıcak durdum yanında dedim amca nereye gidiyorsun gotureyim aynı istikamete gidiyoruz, soyledi. buyur dedim neyse teşekkür edip bindi.Başladık sohbete Gümüşhaneliymis bildiğin anadolu insanı. radyoda da trt fm caliyor ,eski bir turku bitti,sever misin turkuleri dedi? cok dedim.
Neyse bu başladı anlatmaya 72yasindayim demin radyodaki sanatçı Çocukluğumun ve gencligimin unutulmaz seslerinden biriydi.o zamanlar ne bölücülük nede vatan hayinligi vardi,türküler hepimizindi.şu turkucu suraliymis,bu türkücü buraliymis siyasi amaçlı kullanılmazdi,halkımız bilmezdi boyle seyleri.büyüklerimizin bütün derdi geri kalmislik, geçim derdi,kıbrıs ve Kore meselesiydi.haberler ve türküler önceleri lambali sonradan ise transistorlu radyolarda dinlenirmis.1968de televizyon hayatlarina girmiş bu dinledikleri sanatçıların yuzlerini o zaman görmeye başlamışlar.Ozamanlar birçok bakımdan simdikilerden sansliydik çünkü değişik renklere boyanmamis bencillik ve para hirsina dusmemistik diyor.sonra sol parti başlamis Türku dinlemek köylü işidir, batı müziği çağdaşlıktir demeye,sabah kahvaltilarda çorba içmek koyluluktur cay icin demeye yavaş yavaş bizi kendi kültürümüzden aliskanliklarimizdan uzaklastirmaya kamplastirmaya başladı diyor.evimizde yemek yerken aniden bir misafir geldiğinde sofrada tarhana çorbasi varsa utancimizdan saklar hemen ortaya çay koyardik diyor.yavaş yavaş önce bizi batililara benzetmeye başladılar uyum saglayan kültürlerini bir kenara itenlere siz bizdensiniz dediler,eskisi gibi kalanlara cahil,yobaz, gerici dediler siz bizden değilsiniz dediler.Böyle böyle yıllarca ülkeyi sağ sol,gerici ilerici böldüler çıktılar diyor.simdi ise gelinen nokta ortada paramparcayiz dedi.sordum nasıl tekrar birlesiriz sol parti müsade etmezki direk karşı cikar ama bence dedi çözümü gençliği baştan inşaa etmekte.ilk okuldan itibaren üniversite eğitimi bitene kadar din kültürü ve ahlak bilgisi zorunlu olarak verilmeli hemde en önemli ders ilan edilmeli dedi.gençliğin ahlaki yok oldu,gençlik bittikce ülkede bitiyor bu sekil bu gemi gitmez dedi.otobuste yasliya yer vermeyi enayilik sayan nesil var diyor.biz gencken basimizda yasli dikilirken oturumayi dusunsek ilkbasta arkadasimiz yuzumuze tukururdu,birini gorunce saygidan yer vermek icin yarisirdik diyor.simdi arkadasiyla beraber camdan dışarı bakiyorlar diyor.sadece basit bir ornek her konuda bu durumdalar diye ekliyor.tekrar ahlaklı,düzgün ve iyi bir genç nesil yetiştirilmesi tek çıkış yolu dedi.kendi kendime chp zihniyetinin ülkeyi nereden nereye getirdiğini dusununce içim yine ciz etti.buda böyle ilginç bir olay paylaşmak istedim.

Duha06
4 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 19:08

Çok güzel bir paylaşım olmuş çok tsk ederim o kadar haklı ki çocuklarımızı çok iyi yetistirmeliyiz islam dan uzaklaştıkça nesil bozulur kelime-ı şehadet getirmeyi bilmeyen gençlerimiz var maalesef o kadar uzucu bir durumdayız ki Allah c.c yardımcımız olsun bu ülkeden CHP yok olmadıkça duzelemeyiz.

OkanY
4 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 20:14

Yeni Cem Uzan vakası.

Ekmek, su ve süt bedava olacak sanıp da oy veren saflar var ya.

önery

4 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 20:46

Alıntı:
islam dan uzaklaştıkça nesil bozulur kelime-ı şehadet getirmeyi bilmeyen gençlerimiz var maalesef o kadar uzucu bir durumdayız ki Allah c.c yardımcımız olsun bu ülkeden CHP yok olmadıkça duzelemeyiz.

Arabistanda chp yokta ne oluyor...cok mu düzgünler...

Bizde bütün sıkıntı kutsal kitabımızı okumak yerine, ( inen ilk ayette oku der ) onun bunun peşinde koşmak, ingiliz yönlendirmesiyle oluşmuş cemaatler pesinde koşmak değilde chp yüzünden oluyor di mi ?

Cumayı kaçırmayıp çalışanın sgksini kaçırmak da chp yüzünden...

Et helal mı kesildi diye dikkat edip kul hakkını hiç düşünemek te chp yüzünden...

Anca kendinizi kandırırsınız. Öğretilmiş bazı şeyler... Sabah akşam tekrar edip duruyorsunuz...

sayfa 23
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET