Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 31
cemo1903
5 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 08:57

ya hu binali yıldırım kendi ağzıyla demedi mi "seçim vaadinde biz konuşuruz hepsi yapılacak diye bir şey yok" diye ? ne desin adam arkadaşlar beni seçin ilk 2 yıl ekonomiyi düzelticem sonra kısmetse hizmet yaparız mı? işinize gelmeyince ne güzel doğruluğun savunucusu oluyorsunuz. komiksiniz.

durak+sözlü = plansız, programsız büyüyen, kültürel gelişimini tamamlayamayan, yeşil alanı az, trafiği kaosa dönüşmüş, borç batağının dibine düşmüş, talan edilmiş bir Adana. 30 yıl boyunca sağ tandansın kucağına oturdu bu şehir bi 5 yıl da bu deveyi güdün. Bir şey olmaz.

Resul GUL

5 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 10:22

Alıntı:
durak+sözlü = plansız, programsız büyüyen, kültürel gelişimini tamamlayamayan, yeşil alanı az, trafiği kaosa dönüşmüş, borç batağının dibine düşmüş, talan edilmiş bir Adana.

Şaka bir yana en büyük korkum durak+sözlü = "karalar "olması..

Umarım Adana için Yeni bir sayfa açılır Ama bu da çok uzak görünüyor malesef..

Adana seçmeni sabırsız.. Her şeyin hemen olmasını istiyorlar Bu yüzden Adana, bu şekil Hizmet edeceğim diye saçma sapan işler yapan adamlarla dolu Sırf göz boyama yapıp 2.Dönemi kapmak için..

Zeydan Karalar da böyle giderse malesef 2. Dönemi görmesi zor olacak..(Belirgin herhangi bir Hizmet yapmadığı için) Ama şu anlık gözlemlerim bu yönde.. İlerde ne olur bilemem..

Millet hizmet bekliyor Ama şu an için sadece geçmişteki enkazdan kalkmaya çalışan bir Belediye var Ya da öyle görünmesini isteyen birileri var Bilemiyorum Ama Zeydan Karalar ın işi zor

Seçim öncesi de demiştim Belediyeyi kazanın işi zor

ilker0101
5 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 11:31

Anladığım kadarı ile şuan merkezden uzak ilçelere - köylere bir takım su benzeri hizmetler götürülmeye çalışılıyor.İzlediğim canlı yayınlardan şuan bu çıkıyor.

Ahmet YükselS
4 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 00:30

Bunlar şehircilikten pek anlamaz zaten. İşte bir İzmir örneği var. Yıllardır yönetiyorlar. Şehirden çok köye benziyor. Eskiden büyük köy olarak Adana anılıyordu şimdi İzmir Adanayı geçti.. Yıl olmuş 2019 hala çöp dağları olur mu bir şehirde? Kordonda pis kokudan geçilmiyor.. İstanbula 15 milyon yıllık turist gelirken İzmire 1 milyon turist geliyormuş, hem de onca turistik değeri olmasına rağmen..
31 martta Zeydana piyango vurdu. Karşısında Sözlü gibi başarısız biri olunca kazanmasa zaten ayıp olurdu. Hem de şehirdeki %17'lik hdp desteğini almışken..

Murat Ds
4 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 08:49

7-8 gün önce kordondaydım. Ne pis koku gördüm ne çöp dağları. Evet şehircilik anlamında pekte iyi değiller ama abartmak sizin özelliğiniz olmuş.

worldisblack
4 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 11:15

Yalan, riya bunların kanına işlemiş artık. Karanlıkla çirkinlikle beslenen bir güruha evrildiler yıllar içinde. Çatır çatır kıskanıyorlar İzmir'i de Adana'yı da. Kıskanmaya da devam edecekler. Kendi yalanlarına kendileri gibiler inanıyor anca.

Adanalı Hamko
4 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 12:22

Alıntı:
Yalan, riya bunların kanına işlemiş artık. Karanlıkla çirkinlikle beslenen bir güruha evrildiler yıllar içinde. Çatır çatır kıskanıyorlar İzmir'i de Adana'yı da. Kıskanmaya da devam edecekler. Kendi yalanlarına kendileri gibiler inanıyor anca

Aklınımı yedin sen be adam, İzmir’in halen Çöp katı tesisinin bulunmadığını çöplerin halen vahşi yöntemlerle dağlarda toplanıp yakıldığını bilmeyenmi var, kanalizasyon atıklarının denize döküldüğünü bilmeyenmi var, İzmir’e iki defa gittim 1 defa 1 hafta ikinci defada 10 gün kaldım, kordonda kokudan yürünemeyeceğini İzmir’li fanatik Kemalistler bile söylüyor, klavye başında yazmak kolay git kendi gözlerinle gör, kıskanıyormuşuz sevsinler seni.

(+)

Ahmet YükselS
4 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 14:04

Alıntı:
7-8 gün önce kordondaydım. Ne pis koku gördüm ne çöp dağları. Evet şehircilik anlamında pekte iyi değiller ama abartmak sizin özelliğiniz olmuş.

Kim demirspora üç beş kuruş yardım ederse onun safına geçmek özelliğin olmuş ads murat bizde yalan olmaz. hamko vermiş cevabını.. hiç bir arıtma tesisi yapmayıp kenttin tüm kanalizasyonunu lağımını körfeze boşaltıkları için körfezde aşırı kirlenme var, pis koku mevsime göre bazen artıp bazan azalarak devam ediyor, kış aylarında artıyor

Murat Ds
4 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 14:36

Ahmet burda Demirspor ne alaka. Benim kimi desteklediğim ne alaka. Birader koku var demişsin geçen gittim yok diyorum koku moku. Yalandan, iftira atarak yaşıyorsunuz. Troll olmak mutluluk veriyorsa olun. Yakışıyor size.

Adanalı Hamko
3 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 14:42

Ben özellikle worldisblack ve Murat Ds arkadaşlarlardan İzmir’de Kemeraltı Çarşısını bir görmelerini isterim, en ufak bir yağmurda altyapı yetersizliğinden nasıl sular altında kaldığı ve yolların içler acısı halini bir görsünler istiyorum, malesef İzmir halkı bütün bu olumsuzluklara ve şikayetlerine rağmen sizler gibi ideolojik saplantı içerisinde oldukları için her seçim tercihleri yine Chp olur, Ak parti seçmenine ikide bir koyun sürüsü diyenlere özellikle kimin koyun sürüsü olduğunun ne yazıkki içler acısı bir özeti bu olsa gerek.

sayfa 31
« önceki   123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET