Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 205
solcer06
3 ay önce - Cmt 06 Tem 2019, 23:44

binalarımızda sığınak olacak diye biliyorum. Sizce bu sığınakları küçük depo şeklinde kullanma şansımız olur mu?

Zeuss
3 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 12:38

Solcer06 mümkün değil bence..ayrıca sığınak planda görünmüyor..sığınak amaçlı kapalı garaj kullanılır..

SLMGNL
3 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 13:00

şimdilerde bi video gelse ne güzel olurdu güncel fotoğraflar afı altında hep aynı fotoğraflar uzun süredir duruyor biz de napalım video video diye tutturuyoruz

ozkanmetu
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 22:31
Goksupark Mangal Yasaklanmali

Degerli Site Sakinleri herkese iyi gunler. Evlerimizin insaati tum hiziyla surerken bu sene de maalesef mangal meselesini cozmek adina maalesef somut bir adim atilmadigini goruyorum. 2 gun once goksupark da yuruyus yaparken aksam saatin 10 olmasina ragmen dayanilmaz bir is ve duman kokusu vardi. Mangal yerleri harici ozellikle sincandan gelen vatandaslar diye dusunuyorum cunku eryaman batikent insani bunu yapmaz, her gordugu yesil alana sofra kuruyor ates yakiyor. Bu konu gercekten belediyenin gundemine girmeli ve bireysel basvurularda oye bence insaat firmamiz OYAK 'in belediye ve ilgili kurumlarla goruserek sitede oturum baslamadan mangalin iptalini saglamalidir diye dusunuyorum. Aksi halde sitedeki yasam rahatsiz bir nefesle yasam olacak gibi. Mutlaka oyak a bu talebimizi iletmeliyiz.

Kemal29
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 22:48

B5 kat 19 güney doğu istanbul yoluna cepheli 3+1 dairemi satıyorum 100 bin tl

ngnygt
3 ay önce - Cmt 13 Tem 2019, 22:22

Sn. Özkanmetu, mangalın oradan kalkması konusunda size katılıyorum. Anlaşılan sitede yaşam başlamadan bu durum bir çözüme kavuşamayacak. Ayrıca Sincan Eryaman Batıkent insanı ayrımınız kusura bakmayın ama pek hoş olmamış. İnsanların ekonomik durumları, yaşadıkları yerler bu tür davranışları sergileyecekleri anlamına gelmemeli diye düşünüyorum. Saygılar.

Zeuss
3 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 12:41

Yani konumuz değil ama eryamanla elvankent arasındada uçurum var..mesela askılı kıyafetli bayana kadınlar geçerken çaktırmadan omuz atabiliyor..sincanmı hiç bahsetmeyelim..ama lütfen gerçekleride kabul edelim

Zeuss
3 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 12:43

Burdaki çoğu insanında eryamanda ikamet etme nedeni bu ve bunun gibi değişik nedenler..düşüncelerin dile getirilmeside sorun olmamalı ...

Zeuss
3 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 12:45

Modern giyimli insanlar bir bölgede çoğunlukken diğer bölgede azınlık olabiliyor..Ankara yani..

ngnygt
3 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 13:17

Söz konusu giyim tarzı Vs. değil sn. Zeuss. Komşumuzun bizim anladığımızı kasti olarak yazdığını da sanmıyorum zaten. Zira demem o ki, siz lokasyon olarak insan ayrımı yaparsanız, çayyolu, beysukent gibi yerlerde ikamet eden insanların sizi ayırmasını kabul etmiş olursunuz. Ben orda çime oturmuş modern giyimli insanlar gördüm

sayfa 205
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet