Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1538
talha58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 16:44

Bir anda Resulyes gibi az sayıda mesajı olan arkadaşlar başlığa hücum etti galiba.

Resulyess
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 16:58

transfer döneminin bitmesine 1.5 aydan az bir süre kaldı.

Yapacağın 10 transfer , bunların uyum sorunu,takıma adapte olması şehre yerleşmesi vs vs vs

Rıza hocanın büyük bir hayal kırıklığı yaşadıgından eminim.İşin kötü yanı süperligdeki bonservisi elinde olan kaliteli yabancıları denizli ve Kayseri gibi takımların alıp.Bizim sessiz kalmamız.Anlaşılan yönetimin başka bir planı var

En son Resulyess tarafından Cum 12 Tem 2019, 17:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

cavdar5858
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 17:01

YÖNETİM DEĞİŞMEDİĞİ SÜRECE SİVASSPORUMUZUN BU LİGDE BAŞARILI OLABİLMESİ MÜMKÜN DEĞİL

cavdar5858
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 17:15

NEYMİŞ EFENDIM BU YÖNETİM BİZİ ZAMANINDA SAMPİYONLUĞA OYNATMIS YOK CARLOS,CİCİNHO RÜYAMIZA GÖREMEZKEN BU ADAMLAR BUNLARI SİVASA GETİRMİŞ DIRDIR DA DIRDIR.

PEKİ BİZİ KÜME DÜŞÜREN KİMDİ? BU TAKIMI 3 KEZ ZORUYLA 15. BİTİREN KİMDİ? BUNLARI NEDEN GÖRMÜYOR BUNLAR

Resulyess
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:12

Moderatör beyefendi'yi adil davrandığı için teşekkür ederim. Bu güzel sitede saygısızlıga yer yok

İyiki varsın wowturkey

meyzee58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:47

Ah yönetim ahhh... Hiç mi endişeniz yok? Kampın ilk bölümü neredeyse bitti bitecek... Alinan oyuncular yetersiz ve bunu gayet iyi bikiyirsunuz... Hummalı çalışma var diyorsunuz ama transfer yok... Yerli forvet gerekirken boş ta olan yerli forvetler birer birer transfer oluyor...Bu tempoyla be çalışmayla ilk 10 zorlanamaz.. Tüm sezon küme hattinda geçireceğiz...yazık hemde cok yazık..

talha58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:58

NTVSpor internette biraz önce "Sivasspor'da Adebayor Sesleri" şeklinde haber geçti. Açıkçası Adebayor gibi bir isim yerine 19 Yaş Altı milli takımında oynayan Afrikalı bir forveti tercih ederim.

Rıza hoca takıma geldiğinde eksiksiz mevki olarak sol bek mevkisinin olduğunu söylüyor. Ama ben Ziya'yı en fazla savunan birisi olarak iyi bir sol beke ihtiyaç duyabiliriz diyorum. Belki hem sok bek hem sol açık oynayabilen bir isim olabilir. Çünkü Uğur Çiftçi bana hiç güven vermiyor. Uğur'u nedense stoper ve sol bek alternatifi olarak görüyorum daha çok.

meyzee58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 19:09

Yerli boşta olan oyuncular dan bsri 2 yada 3 tanesinu almayi becerebilirlerse ne mutlu...
Emre çolak, Olcay Şahan, nadir çiftçi, Aytaç kara, gökhan töre, ismail koybaşı, mustafa pektemek.....
Ama bunların bence hicbirini alacak yetenek yok bizim yönetimde......nerdeeeeeee

talha58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 20:01

Almanya'dan Enes Çınar adında genç bir oyuncu kampa katılmış mı? Duyumcu arkadaşlar açıklasın bakalım

meyzee58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 22:01

Amatör liginden bulurlar ancak... Profesyonel olmamış bir oyuncuyu deniyor hemde a takimda... Yonetimin ancak bunu beceriler...

sayfa 1538
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET