Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Ben Fero Dinlediniz mi?
Dinliyorum, seviyorum 42.9%  42.9%  [3]
Dinledim ve sevmedim 28.6%  28.6%  [2]
Hayatımda hiç dinlemedim 28.6%  28.6%  [2]
Toplam Oy : 7

Emir_

6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 18:40
Ben Fero Hakkında (Türkçe Rap)


Ben Fero'nun biyografisi;

Alıntı:
1991 yılında dünyaya gelen Ben Fero adlı rap sanatçısının asıl ismi, Ferhat Yılmaz’dır. Ben Fero Almanya Bonn doğumludur. Bu sanatçının anne tarafının Sivas, baba tarafının ise, Trabzonlu olduğu söylenmektedir.

Ben Fero Nerede Yaşamaktadır?

Ben Fero yaşantısının büyük bir bölümünü İzmir de geçirmektedir. Rap müziğe çok tutkun olan sanatçı rap müzik dinliye dinliye kendisi de rap müzik yapmaya başlamıştır, çok da başarılı olmuştur. Ayrıca basketbol oynamayı çok seviyor, NBA hayranı bir rap sanatçısıdır.

Ben Fero’nun Gerçek Adı Nedir?

Rap severler tarafından oldukça sevilenBen Fero gerçek adı, Ferhat Yılmaz’dır. “Mahallemiz Esmer”şarkısıyla tanınmış olup  ve bu şarkıyla şöhret basamaklarına ulaşmış rap sanatçısıdır. Bu rap şarkılarından sonra, “Kimlerdensin” isimli parça ile de oldukça popüler olmuştur. Single çalışması ve orman kanunları adlı albüm ile müzik piyasasında şöhreti yakalamıştır. Birçok dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Müzik dışında ise Ben Fero, basketbol ile yakından ilgilenmektedir. Ayrıca fitness ile ilgilenen sanatçı 1.77 cm boyunda, kilosu ise 68 kilodur.

Ben Fero Kariyeri İçin Nasıl Bir Karar Aldı?

Türkiye’de son dönemlerde oldukça popüler olan Ben Fero, Rap ve Hip, Hop tarzı parçalarıyla oldukça fazla kitleye ulaşmıştır. Rap şarkıları ile öne çıkan Ben Fero ülkemizde oldukça fazla sayıda dinleyiciye ulaşmıştır. Bütün söylemiş olduğu rap şarkıları çok dinlenir olmuştur. Yaptığı rap parçalarıyla oldukça beğeni alan Ben Fero kariyerine rap Müziği ile devam etme kararı aldı. Fitness yaparak sürekli vücudunu geliştirmektedir, Ben Fero nereli, sorusunda ise bu sanatçının Almanya doğumlu olduğu söylenmektedir. Oldukça fit bir vücuda sahip rap sanatçısıdır.
Rapçinin tüm şarkılarını dinlemek için;
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&am ...HgmAOdOFn0ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET