Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
muzaffer gurcan
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 16:50

Alıntı:
Zamanla aşti, şehir içinde kaldığından, şehirlerarası otobüslerin diğer illerimizde olduğu gibi, otoyollardan içeriye sokulmayacağını, bu sebeplede cep terminallerinin ihtiyaç olduğunu anlatıyoruz.

Sayın Gezengöz, bunu anlamak istemeyenler var ve
otobüsler illa otoyollardan içeriye girsin istiyorlar.

kartal2211
4 gün önce - Pzr 14 Tem 2019, 13:21

Bu cep terminallerini yapan kim olursa kazanır kardeşim bunu yıllarca istedik duyarsız kalındı yapıldı yapılacak oldu oluyor derken bir kazma vurulmadı.Bu maduriyetin bir an önce kalkmasını diliyoruz hizmet bekliyenlerin bu talebine kulak verilmeli... Aştiden heryere daha ulaşım yok Eryamana gelen bir tane EGO yok yakın yerlere var uzak olan yere bu otobüstler neden konulmaz bilemiyorum.Eryamana konsun EGO bak sesim çıkıyormu eziyet çekiyoruz kardeşim taksi parası çok geliyor binemiyoruz evimizin önünden otobüs geçiyor binemiyor inemiyoruz ceza derdine.Cep terminali konulsa bu sorun çözülcek..

ozgur_clm
4 gün önce - Pzr 14 Tem 2019, 13:54

Kartal kardeş aştiden eryamana giden 543 hattı mevcut.Ayrıca fatih ve gop tarafına gidicekseniz de 518,519 hatları mevcut.Yalnız sefer saatleri az onun içinde dilekçe vermeniz lazım.

kartal2211
4 gün önce - Pzr 14 Tem 2019, 15:37

543-2 Ego otobusünü gören bilen varsa bana bildirsin kime ne hizmetle konulmuş bilemiyorum ben hiç görmedim.Eryamana halk otobüsüde yok Ego da herhalde sabahın köründe orada çalışanlara konulmuş özel servis niteliğinde varmı var diye bir otobüs ben hiç görmedim.Aştiden çıktığımızda sıralı duran halk otobusleri var yakın yakın yerlere bahçeli mesela adam yürüse gider.Ama mağlesef bizim Eryamana bir tane halk otobüsü bile konmamış bizde hizmet istiyoruz bekliyoruz burada oturanlar tirilyonermi emekli çoğu bu duyarsızlığı anlamıyorum..

privatefuat
1 gün önce - Çrş 17 Tem 2019, 09:10

Belediyenin telefon ile aranarak sesimizin duyurulması lazım gibi geliyor vatandaşın bu konudaki hassasiyeti belediyeye daha net yansımalı

sayfa 8
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet