Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 173
otobüshastasi i666
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 23:43

36KM KARADENİZ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY KARADENİZ MAH PERON ŞEHİT GÖKHAN TOPÇU 500 EVLER BARBAROS HAYRETTİN PAŞA
MAHALLESİ ÇUKURÇEŞME TOPÇULAR DEMİRKAPI SANAYİ ŞEHİTLİK AYVANSARAY MECİDİYEKÖY MEZARLIK
MECİDİYEKÖY MEZARLIK AYVANSARAY ŞEHİTLİK DEMİRKAPI SANAYİ BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİ G. AHMET MUHTARPAŞA ŞEHİT GÖKHAN TOPÇU 1177 SOKAK KARADENİZ MAH PERON
BU HAT AÇILIRSA ÇOK YARARLI OLUR 36M HATTINDAN DAHA FAYDALI OLUR

Eray3424
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 23:57

Eksi atan kisi bilerek yapıyor hepte aynı tipte eksi veriyor gereksiz diye insanların fikrine saygı duymuyor.Kendiside bir öneride bulunsa önerisinin gereksimi yararli oduğuna bizde karar versek

Ona inat paylasıyorum gereksizde olsa sonucta bir insanın fikri:

UM16 Tuzla-Pendik-Çekmeköy Metro

mertesat07

4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 18:16

173. sayfada belirtmiş olduğum mesajların daha iyi anlaşılması için görseli paylaşıyorum

(+)

Fotoğrafın sağ tarafında Öztaş grubuna bağlı ÖHO garajı
Fotoğrafın arkasındaki köprü Yenimahalle ile Şifa Mahallesi arasında yer alan TEM Bağlantı Yolu yaya üstgeçidi evlerde Yenimahalle Çayırovaya bağlı

Fotoğraftaki park ise Şifa Mahallesi Peronlar olmasını düşündüğümüz yer

Nazl iseckin
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 23:13

36KM KARADENİZ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY HATTI GEREKLİ BİR HAT 38M CEVATPAŞA KÜÇÜKÖY MECİDİYEKÖY ÇOK SAÇMA BİR HAT ÇOK SEFERİ YOK OLSA BİLE İŞİMİZE YARAMIYOR 32M BAYRAMPAŞADAN DEVAM EDEBİLİR 36KM KARADENİZ PERON DURAĞINDAN ESKİ EDİRNE ASFALTINDAN MECİDİYEKÖY SEFERİ YAPILIR YILARDIR DEĞİŞEN HİÇ BİRŞEY OLMADI BU MAHALLEYE 36 36KE HATLARI VAR YILARDIR YENİ HATLAR GEREKLİ TAKSİM YENİKAPI ARNAVUTKÖY GİBİ NE KADAR DİLEKÇE VERSEKDE HİÇ BİRŞEY DEĞİŞMEDİ SULTANGAZİ GİBİ BÖLGELERE HAT AÇARLAR

Otobüssing 993
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:08

Alıntı:
36KM KARADENİZ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY HATTI GEREKLİ BİR HAT 38M CEVATPAŞA KÜÇÜKÖY MECİDİYEKÖY ÇOK SAÇMA BİR HAT ÇOK SEFERİ YOK OLSA BİLE İŞİMİZE YARAMIYOR 32M BAYRAMPAŞADAN DEVAM EDEBİLİR 36KM KARADENİZ PERON DURAĞINDAN ESKİ EDİRNE ASFALTINDAN MECİDİYEKÖY SEFERİ YAPILIR YILARDIR DEĞİŞEN HİÇ BİRŞEY OLMADI BU MAHALLEYE 36 36KE HATLARI VAR YILARDIR YENİ HATLAR GEREKLİ TAKSİM YENİKAPI ARNAVUTKÖY GİBİ NE KADAR DİLEKÇE VERSEKDE HİÇ BİRŞEY DEĞİŞMEDİ SULTANGAZİ GİBİ BÖLGELERE HAT AÇARLAR

Bu bir şaka olsa gerek değil mi?
Sultangazi bölgesi hat konusunda Bağcılar kadar zengin bir yer. Ne diyorsunuz Allah aşkına?
Sadece Cebeci Mahallesi'nden Eminönü'ne çift hat (36CE, 336E) (her ne kadar farklı rotaları izlerseler de) Taksim'e 36T, Yenibosna'ya 36CY, Mecidiyeköy'e çift hat (36M, 36EM) Vezneciler'e 36A, Yenikapı'ya 336Y, Fenertepe - Olimpiyatköy'e 36F ve Kayaşehir'e 79C ile ulaşmak mümkün. Arnavutköy'ün Taşoluk, Bolluca gibi köylerine olan hatları saymıyorum. Bunun yanında Yunus Emre Mahallesi'nden Beyazıt'a 38, Vezneciler'e 38B (neredeyse aynı yere iki hat tahsis edilmiş), Şişli'ye 3 hat birden (49, 49G,49GB)(üstelik bunlar çok farklı bir rota izlemiyorlar) Mecidiyeköy'e 36YM (Yani neredeyse aynı bölgeye 4 hat birden)(Bu ne lüks?). Fenertepe'ye 78C, Topkapı'ya 88, Yenikapı'ya 88A hatları mevcut. Ha bitti mi? Bitmedi... Esentepe'den 36ES ile Beyazıt'a, 36E ile Aksaray'a, 399C ile Eminönü'ne (kantarcılar'a) hat var. Ha unutmadan, Yayla Mahallesinden Vezneciler'e 36V ve Mescidi Selam'dan 36L ile Beşiktaş'a ulaşılabiliyor. Vay be hakikaten de Sultangazi bölgesine hat gerekiyormuş(!) Bir de Karadeniz Mahallesinden Mecidiyeköy'e hat talep ediyorsunuz. Bekleyin 38M'yi insan gibi. Ya da olmadı binin otobüse inin 500 Evler'de yürüyün Cevatpaşa'ya binin paşa paşa 32M'ye gidin Mecidiyeköy'e.
Ya biz ne yapalım? Biz senelerdir Göktürk Kemerburgaz bölgesine Beyazıt ya da Taksim'e hat verin diyoruz onlar İstanbul'un en uç noktalarına hat veriyorlar. Biz çift hat gibi lüks istemedik de zaten. Ancak sizin tuzunuz kuru. Oh be!
Edit: Bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden şunu ekliyorum:
Siz okuduğunuzu anlamakta ya problem çeken insanlarsınız ya da göz gezdirmeyi okumak zannediyorsunuz.
BENİM ORADA VURGULAMAK İSTEDİĞİM KONU SULTANGAZİ BÖLGESİNE DAHA FAZLA HAT GEREKMEDİĞİ, BU KONUDA ZATEN YAPILMIŞ OLAN AYRICALIKTI. AMA ANLAYABİLENE...

En son Otobüssing 993 tarafından Cum 12 Tem 2019, 20:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

furkan36
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:14

36KM isteğini tek başlıkta 2-3 kere gören tek insan ben miyim?

Ustura Faysal
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:16

Alıntı:
Bunun yanında Yunus Emre Mahallesi'nden Beyazıt'a 38, Vezneciler'e 38B (neredeyse aynı yere iki hat tahsis edilmiş),

Buradan sonrasını okuma ihtiyacı duymadım. Bu iki hat tamamen farklı yerlerden gidiyor. İlk durakları aynı, son durakları yakın olması bir şey ifade etmez.

Otobüssing 993
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:54

Alıntı:
Buradan sonrasını okuma ihtiyacı duymadım. Bu iki hat tamamen farklı yerlerden gidiyor. İlk durakları aynı, son durakları yakın olması bir şey ifade etmez

Zaten yazdığımı özverili okusaydınız benim neyi vurgulamak istediğimi anlayıp tüm yazıyı okurdunuz. Benim orada kastettiğim şey en azından belli bir noktaya veya meydana öyle ya da böyle bir şekilde ulaşım sağlandığıdır. Biz bir tanesini rica ettik onu da reddettiler. Bundan sonra biraz daha özverili okursak, ve verilen örneklere fazla takılmasak iyi olur. Aksi halde verilmek istenen MESAJI anlayamıyoruz.

Mert1595
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 14:01

Otobüssing 993, Ne konuştuğunu bil. Sultangazi'nin yeni yeni hatlara ihtiyacı var ayrıca nüfus sıralamasına bakarsan ilk 5 te belki de ilk 3 te görürsün sultangaziyi yani istanbulun en kalabalık ama yüzölçümü olarak da bir o kadar da küçük bir ilçedir hat konusuna gelecek olursa o ettiğin lafları Sultanbeyliye ve Yenidoğana söyleseydin daha iyi olurdu zira Sultanbeyliye ve Yenidoğana açılmış onca hat varki hepsi boş gidip geliyor şöyle caddeye otur bir saat izle solo citaroların biri gidior biri geliyor vızır vızır ama hepsi boş bir tane 1 bile yolcu yok. Sultangaziye bu kadar hat bir lütuf değil ihtiyaçtır haktır. Efendim bizim niye hatlarımız yok senelerdir kardeşim öyle diyorsanız beyaz masayı mesaj yağmuruna tutan mahalleli olarak veyahutta imza toplayın ne bileyim topluca belediyeye gidip bizzat başvurun vs vs...

Samet531

4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 14:51

303A/SİLİVRİ-D100-Kumburgaz-Tüyap-E5-Avcılar-Çobançeşme-O7-MOİ-Başakşehir-Eski Edirne Asf.-ARNAVUTKÖY D.HST

Otobüs Tipi:BMC Belde, Güleryüz Cobra 2006

H.İçi:1 saatte,1 sefer,gece 22.00'a kadar
Cmt:30 dk'da,1 sefer,gece 22.00'a kadar
Pzr:1 saatte,1 sefer,gece 21.30'a kadar

İşletme Tipi:ÖHÖ

Otobüs Tipi:Temsa Safir
(Sadece Yaz Tarifesi)

H.İçi:1 saatte 1 sefer,saat gece 22.50'ye kadar
Cmt:30 dk'da 1 sefer,saat gece 00.50'ye kadar
Pzr:30 dk'da 1 sefer,saat gece 00.00'a kadar

İşletme Tipi:İETT

sayfa 173