Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 257
Hasan Mihrican
4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 09:50

Alıntı:
KMO yolunun avantajlı olduğu tartışma götürmez, ancak maliyet farkı çok, bu durum sizin için önemli değilse, hiç düşünmeyin

Özellikle Euro kazanıp TL harcayacaklar için KMO'yu tavsiye edebilirim.

Barbaros
4 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 10:37

Alıntı:
Bu yolun Yassıören ile Tayakadın arasındaki kısım iki şeritli olup, çok eskiden yapılmıştı. Yolun bu kısmında döner kavşaklar vardır. Buranın da gözden geçirilmesi gerekir.

Orası kanal istanbul proje bölgesinde kaldığından öyle bıraktılar.
Projenin akıbeti belli olursa o bölgeyi de elden geçirirler heralde.

eyupesen
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 07:58

Kuzey Marmara otoyoluna paralel yapımı planlanan Çerkezköy Subaşı 2x3 devlet yolunun yapımı hakkında bilgisi olan var mıdır?

........................ /cerkezkoysubasi-yolu-icin-calismalar-basliyor/592409 (reklam yarısı verdiği için linki veremedim)

Bu linkteki bilgilere göre 3 gidiş 3 geliş olacağı ve Çerkezköy gişelerinden Çerkezköy istikametine doğru 1.5 km. de başlayacağı belirtilmiş. Bu güzergah Çerkezköy Kapaklı Saray da kurulması planlanan İkitelli OSB'nin taşınacağı bölge için çok önemli bir hat. İhalesi yapıldı mı veya ne zaman yapılacak?

Arap arap
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:32

Geçen ay bu yolu subaşına kadar kullandım çerkezköy'e giderken otobanın dışında uzakta yeni yolların yapıldığını gördüm büyük ihtimalle bu olabilir

Ruzgar54
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:14

Sakarya akyazı bölümü 2021 e ertelenmiş galiba bilgisi olan varmı konuyla ilgili

Festina35
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 18:54

Merhaba benim sorum herkeze Silivri Cezaevi Kavşağı Çatalca kısmı nezaman bitecek ve açılıcak????

manevracı
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 20:29

2020 haziran

Yangın
4 ay önce - Cmt 13 Tem 2019, 16:41

Bu yolun şu ana kadar tamamlanmış kısımları Mahmutbey sorununa hiçbir fayda getirmedi. Şu haliyle Sarıyer veya Şişli taraflarında çalışıp Çatalca, Büyükçekmece ve hatta Silivri'de yaşayanlar için muazzam oldu, bize fayda getirmedi.

irfan 21
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 06:08
KUZEY MARMAMARA

YANGIN
Birde icraata geçiren projelendiren ve yapanların ellerine
Önce sağlık deyip başlasak satırlarımıza !! bu yok !!
Beyefendiler yapılan bu işler vakit ister zaman ister
Para ister sabır ister taktir ister taktir.
Bu ülke de taş üstüne taş bırakanlara teşekkür ister
Hepsi imkanlar dahilinde hiç durmadan devam ediliyor
Yeter ki önce bir takdir edelim biraz da sabır.
Kalın sağlıcakla

Ruzgar54
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 15:46

İşini layığıyla yapan takdir edilir fakat bu sekilde insanlar mağdur edilip vurdumduymaz tavır takınanlarında yapacağı işe başlanır

sayfa 257
ANA SAYFA -> ULAŞIM