Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 471
berrakzeybek
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 11:02

muratt33 e katılıyorum. bende yarın sabah çıkacağım,yolları merak ediyorum.son durum nasıl?

narses

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 08:23

kıyı yolu eskiye göre çok rahat

Umut1973
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:28

Narses Anamur gazipaşa arası nasıl

muratt33
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 21:27

1 hafta önce kullandım gazipaşa anamur arası 60-70km lik yol 30 yıl önce nasılsa şimdide aynı anamura yaklaşırken yol duble yola çevrilmiş
Eski yolda 2 otobüsün yan yana viraja giremeyeceği kısımlar var virajı dar almamakta uzun araçları viraja gelmeden beklemekte fayda var açın tüm camları denizi izleye izleye biraz önce aldığınız muzları yiye yiye gidin oranın tadı öyle çıkar yakında o keyifte gidecek elimizden kıymetini bilelim^^
Kamyon arkasına takılınca o kısım zulme dönüşüyor tabi

burak t

4 ay önce - Cmt 13 Tem 2019, 15:56

Ben konya üzeri gidecegim mevlana beyşehir falan derken belege kadar yola gidenler cok bir degişiklik olmadıgını söylüyor

serkan33

4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 04:42

Antalya yönü bütün tüneller kapalıymış, saçmalığın daniskası resmen!

gökhan gülşin

4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 11:04

Bu yolu geçen sene Adana'dan Alanya'ya gitmek için kullandım.
Gidişte inşaatı bitmiş tünellerde ulaşım sağlanıyordu.
Gelişte bitmiş tünel ve yolların bazıları kapalıydı, tünel ve yollarda çalışma vardı.
Demek ki çalışmalar hala devam ediyor ya da durmuş vaziyette.

mba1907
4 ay önce - Pzr 14 Tem 2019, 11:15

Geçen seneydi sanırım bu yolu kullanırken aynı durum yine vardı. Bahsedilen bölge ağaçlı tesisleri ile yesilovacik arasında. Mersinden Antalya'ya gidiş yönünde tüneller açıkken Antalya tarafından gelişte eski yoldan geliniyor. Demekki hala aynı şekilde. Ayrıca yolda sıkıntılı 3 bölge var. Birisi Anamur Gazipaşa arasında 45 km kadar mesafe. Diğeri Aydıncık gözce arası 20 km kadar. Üçüncüsü de bu son bahsedilen tünellerin tek yönde açık olduğu bölge, burası da en fazla 15 km falandir ama tek yön tünel açık olduğu için Mersin'e gelişte eski yolu da kullansaniz duble gibi oluyor. Yani toplamda kalan 60-70 km bir mesafe ki oralarda da çalışılıyor. Örneğin gokcebelen tüneli.

gsafak77
4 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 11:51

Geçen hafta Alanya-Aydıncık arası bu yolu kullandım. Gazipaşa - Anamur arasında 35 km virajlı yol kalmış. Gazipaşa çıkışı 20 km normal ve sonra virajlar başlıyor.Anamur a 20-25 km kala yol çift şeride geçiyor.

Anamur-Bozyazı-Gözce arası çift şerit.

Gözce den sonra Aydıncık a kadar ki yolda 2 adet tünel açılmış ( yaklaşık 1,5 km ) bu tüneller dışında eski yok aynen duruyor.Gözce çıkışındaki tünelde çalışma var ama hem bu tünel hem de Aydıncık yolunun bitmesi uzun zaman alacağa benziyor.

oguzanamur
4 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 00:38
Aydıncık tamamlanacak olan tünelleri birleştirecek köprü sondaj çalışması

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 471
ANA SAYFA -> ULAŞIM