Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 960
Xooner
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 14:36

(+)

(+)

Resimleri dün çektim. Oldukça sakindi yol ve yaz ortasında sonbahar serinliği ile çok keyif aldığım bir yolculuk oldu diyebilirim. Tek sorun kısa sürede yolun bitmesi idi

bluemet

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 14:42

Bu yol için yılda nekadar araç geçiş garantisi verildi acaba,fiyatları ucuklugunu düşününce eksik kalan kısımlar hazineye ciddi yük olabilir

batuhan ilkd
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:10

Alıntı:

Bu yol için yılda nekadar araç geçiş garantisi verildi acaba,fiyatları ucuklugunu düşününce eksik kalan kısımlar hazineye ciddi yük olabilir

mertesat07

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 21:02

Arkadaşlar bu otoyolun Kurban Bayramına bitme olasılığı nedir?
Aracımla Gebzeden Aydına gideceğim eğer yetiştirse tamamen otoyol üzerinden gitmeyi planlıyorum

hmb06
4 ay önce - Cmt 13 Tem 2019, 07:35

Dün izmire gelirken 3 gibi bursaya geldikten sonra izmire devam ettim ve 120 ile trafikte makas atan araçları, yokuş yukarı veya aniden sollamaya kalkan kamyonları, arkasında araba varmı diye bakmadan sol şeriti 90 km hızla kapatanları, 40 araçlık yığılma konvoyları gördükten sonra İnşallah biran önce açılır diye dua ettim. Bursadan susurluk çıkışına kadar resmen can pazarı. Güven ve konforlu seyahat için harcamamdan kısar yine otobanı kullanırım. Aslında sorunumuz otoyol değil eğitim. Otoyolda risk azaltıyor.

Ahmet Sepetçi
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 01:13

Bugün, muhtemelen yağışın da etkisiyle, karacabey-bursa otoban girişi arasında 2 büyük kaza vardı, 2 saatimizi yedi.

Ne kadar ara ara otoyol da yapılsa, bütünleşmediği sürece işe yaramıyor. Trafik de artıyor. Türkiyenin en yoğun yolunun otobana kavuşması çok gecikti ne yazık ki. İstanbul İzmir bu yüzden hep sabit zaman alıyor, trafik kurallarına uyuyorsanız eğer.

Otoban bütünüyle bitince umarım büyük rahatlama olur. Basında söz edilen süreleri geçtim, 5 saatte İzmir İstanbul çoktan kabulüm.

Ömer sevinç
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 14:19

Yıl bitmeden açılır, her yer de hummalı çalışma var,

serinyon
4 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 18:42

Kopruyu ve bu otoyolu uzun zamandir bekleyen ve isteyen biri olarak fiyattaki elestirilere hak veriyorum.

Ben kuvvetle muhtemel kopru disinda,

Altinova-Balikesir Bati ve Altinova - Manisa arasini her izmir ve ayvalik seyahatlerimde kullanacagim.

Bolunmus yola guvenlik gerekcesiyle otoyol acildiktan sonra muhtemelen bir daha girmeyecegim.

Ancak kopru dahil otoyolun tamamini kullanana %50 indirim yaparlarsa o zaman baska tabi:)

Mustafa ahmet2
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 00:05

Türkiye'de otobanı hak eden iki yer var. Birisi Karacabey Bursa arası, diğeri Sapanca- Körfez arası
Gece 12 itibariyle Karacabey Bursa arasında hala trafik var. Umarım kurban bayramında otoyol açılır.

DirenJK

4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 09:34

En başta tamamlanması gereken en sona bırakıldı bunu ben anlamıyorum. Cuma akşam başlayan Bursa - Susurluk yoğunluğu cumartesi öğlene kadar sürdü. Hem Körfez trafiği hem Güney Marmara hem Güney Ege kaldırmıyor artık bu yol. Her hafta cuma gidiş pazar dönüş kabus oluyor insanlara.

sayfa 960
ANA SAYFA -> ULAŞIM