Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 548
mordor06
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 12:42

yine birileri yıllar sonra "zamanında buralar bedavaydı almadık arkadaş" diyecek...

aybars1910
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 13:05

-Hürriyet Gazetesi ile görüştüm Ankara Belediyesi ile görüşüp, haberi olgunlaştırıp Çevre Yolu Bağlantısı ile ilgili haber yapacaklar. Geçen sene yaptırdığımız haberin devamı olacak.
Bu haberden sonra 2 şerit yolun 4 şerit çıkması için gerekli altyapıların kurumlar tarafından yapılması için haber yapılacak, Bölge halkının sorunları haberde yer alacak. (yöneticilerden onay alırsa)

Yolun aydınlatması için Etimesgut enerjisa ya tekrar başvuru yaptık. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığına şikayet dilekçemizi verdik.

Ankara Belediyesi Aski de altyapılar müdürüyle görüştüm. Bölgenin Temiz su ve pis su giderlerinin planlaması yapılıp 2 şerit toprak yolun aski planlamasında kullanıp kullanılmayacak yönünde fen işlerine yazıyla bildirilmesini talep ettim. Ayrıca çevre yolu bağlantısı altından geçecek bölge aski boruların ın döşenmesi çevreyolu bağlantı çalışmasından önce yapılmasının önemini ilettik.

eyeshot
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 14:10

Genelkurmay binasının tam olarak nereye yapılması planlanıyor arkadaşlar?

06 Bashkent
5 gün önce - Cmt 13 Tem 2019, 18:42

Genelkurmay, Kara, Hava, Deniz, Sahil Güvenlik, Milli İstihbarat Teşkilatı Bağlıca'ya yapılmaktadır.

Şükrü ankr
4 gün önce - Pzr 14 Tem 2019, 23:02

Sn Aybars bey
Sizin çabalarınız sayesinde olacak birşeyler inş.Allah razı olsun emeklerinizden

Tekin0606
2 gün önce - Sal 16 Tem 2019, 12:59

İzciler projesi vardı

hbatmaca
2 gün önce - Sal 16 Tem 2019, 14:27

İzciler projesi de var vizör emlak projesi de var ama sadece isimleri kaldı gerisi hikaye

sayfa 548
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet