Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 235

AnkaPark Projesiyle ilgili görüşleriniz nedir?
AnkaPark Projesine Olumlu bakıyorum 54.4%  54.4%  [403]
AnkaPark Projesine Olumsuz bakıyorum 45.6%  45.6%  [338]
Toplam Oy : 741

mert06mert
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 09:52

Alıntı:
Bana maaş verdiklerini nerenden uyduruyorsun terbiyesiz. Az da olsa Allah korkun yok mu ? Bu yazdiklarina gore ABB Ankaparkin batmasini istiyor anlasildi

Kardeşim ben nereden bileyim ABB ne istiyor. Sanki belediye meclisindeki her üyenin aklını ben yönetiyorum. ABB'nin ne istediğinin bir önemi de yok zaten, park şu an özel sektörde, onlar düşünecek. Sen ABB bütçesinin, vergilerimizin çöpe atılmasını istiyorsan orası ayrı tabi. Bende Allah korkusu var da, umarım herkeste de olur Allah korkusu ve kuldan utanma.
Ayrıca paralı trol lafını neden alındın üstüne? Sana verdikleri maaş dedim, işveren değilsen zaten birisi sana maaş veriyor. İşveren isen de veya çalışmıyorsan söylersin olur biter. Paralı trol lafını alınman ilginç.

Duha06
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 10:55

Artık bu çirkin iftiralarıniza son verin size söyleyeceğim tek şey var Allah sizin gözlerinizi kör kulaklarınızi sağır etmiş kalplerinizı de mühürlemiş.

Mehmet Rita
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 10:59

Vergilerle heykel yapilmasina alkis tutanlar, parkin devam etmesine karsi cikiyor. Bu kadar kör bir zihniyet ilginç

Duha06
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 11:00

Melih Gökçek herkesin nefretini kazanmış felan değil o senin gibilerin düşüncesi biz seviyoruz ve dua ediyoruz kendi düşünceni herkesin düşüncesi gibi göstermek tam da sizin işiniz her neyse konumuz melih başkan değil ona iftira atmayı bırakın. CHP nin elinden ankara yi alan tek başkan dır kendisi.

veysel döker
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 11:15

O zaman görevden alınırken karşı çıksaydın. O gün neredeydin?

Duha06
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 12:33

Seninle burda bu konuyu tartışacak değilim Bülent arinc için melih başkanı harcadılar ak partinin en büyük yanlışların dan biriydi bedelini ankara yi kaybederek ödediler zaten. Karşı çıktığ imiz konularda milleti dinleselerdi zaten ak parti bu durumda olmazdi o zaman nerdeydin felan nasıl bir üslup dikkat edin yazdıklarınıza lütfen herkes kendi fikrini yaziyor burda senin gibi düşünmek zorunda değilim.

Serkan Berk
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 13:57

2014 olmadı.
2015 olmadı.
2016 olmadı. Yine tarih verildi.
2017 yine tarih verildi.
23 Nisan 2018 açıldı.
Müşteri bulundu.
2019'da yine açıldı.

Kaçıncı kez açılırsa bitmiş oluyor? Bilen varsa aydınlatsın.

(+)

(+)

sayfa 235
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet