Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kaşmir Yonca
« önceki   123 ... 899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 90
Yoncaemr
1 hafta önce - Çrş 10 Tem 2019, 21:29

Yol sitenin dibinden gecmiyor ki yandaki arsanın yanından dolanıyor yanılıyorsam düzeltin ama ben öyle gördüm sitenin arkasında calısan kepce sitenin arka istinat duvarı vs. İle ilgili calışıyor diye tahmin ediyorum

a_adam
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 10:50

kapalı spor salonunun dış camları takılmaya başlanmış. 1-2 hafta içinde örnek daireyi taşımaları muhtemel. Mavi orkide nin örnek dairesinin taşınma işlemi bitti. Sıra bizim örnek daireye geldi. Hergün önünden geçiyorum ve yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor.

Yoncaemr
6 gün önce - Cum 12 Tem 2019, 12:40

(+)

seseka
3 gün önce - Pts 15 Tem 2019, 14:45

Yoncaemr yol konusunda haklısınız, bitişik parselin hemen bitiminden geçiyor ara sokak ve çakırlardan geliş yönüne bağlanıyor. İmar planında bir de çakırlara giden yoldaki ilk kavşağa ulaşan başka bir yol var, sitenin nizamiyesinin önünden düz geçip kavşağa bağlanıyor ki bu da çakırlara gidiş yönü iyi olacak. Ancak sanırım bu ikinci yol ile ilgili çalışma yok.

uyewow
3 gün önce - Pts 15 Tem 2019, 22:36

Evet yol bahsettiginiz gibiymis. Evlerin tesliminin agustos olmasi imkansiza yakin. Cevre duzenlemesi tam manasiyla bitsin denirse eylulu bile gecebilir; ama satis ofisi cevre duzenlemesi tam bitmese bile evlerin verilebilecegini soyledi. Dolayisiyla evlerimizi cok buyuk bir ihtimalle eylulde teslim aliriz.

Yoncaemr
2 gün önce - Sal 16 Tem 2019, 08:50

Orkide de ev sahipleri evlere cıkıp foto cekebiliyorlar bizden böyle bir istekde bulunan oldumu ne cevap aldınız

karacafc
2 gün önce - Sal 16 Tem 2019, 14:13

Bizde o uygulama yok maalesef:( Çünkü satışa şuan orkide öncelikli...

Yoncaemr
2 gün önce - Sal 16 Tem 2019, 19:07

Bugün ugradım gayet hummalı bir calışma vardı her yerde sitenin arkasında iki kepce ve bir cimento yüklü tır site cevre betonlarını tamamlıyordu site içinde kepçe hafriyat atıklarını kamyona yüklüyordu cok yakında iç yola baslayacakları anlamına geliyor sosyal tesis iskelesi sökülüyordu birde büyüksehir bütün yollardaki işi asfalt hariç halletmiş yollar bisitenin içine kadar arkadan düzlenip içeri kadar getirilmiş bir asfalt kalmış bugün gördüklerim cok umut vericiydi bu arada jeneratörlerde takılmıs cektiğim resimde Sosyal tesisin yanında görünen turuncular

karacafc
2 gün önce - Sal 16 Tem 2019, 23:31

Resimler için teşekkürler gerçekten.
Ağaçların geleceğinden bahsedilmişti görünen bir şey var mı?
Erken teslimat olmaz artık normali konuşalım yeter...
Aidatlardan haberi olan var mı acaba? Göksu prestij gibi süpriz yaşamayız sanırım!

Mr Hope
1 gün önce - Çrş 17 Tem 2019, 15:12

merhaba, gelişmeleri sizlerden takip ediyordum bir süredir. Çok faydalı oluyor bilgilendirme için. Bende bilgisi olan varsa; Superonline Hizmeti yokmuş ne yapılabilir, birde İstanbul yolu üzeri Üst geçit ihtiyacı olabilir bir girişim var mı.

sayfa 90
« önceki   123 ... 899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet