Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
salihhr

5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 02:15

Alıntı:
1922 Konyaspor Kulübü (Eski adıyla Anadolu Selçukspor) Akşehirspor’a devredildi. Konya ekibi, yeni sezonda 2.Lig'de Akşehirspor adıyla mücadele edecek.


Şöyle bir haber var ama?


salihhr

5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 02:25

Alıntı:
Akşehir, A.Selçukspor’u istiyorKonyaspor’un alt yapı takımı olarak görünen, ancak istenen verimi veremeyen A. Selçukspor’a Ereğlispor’dan sonra Akşehirspor’da talip oldu. Kaynak: Akşehir, A.Selçukspor’u istiyor
Anadolu Selçukspor’a Konyaspor yaklaşık 6 mielyon lira yardımda bulunduğu genel kurulda açıklandı.Edinilen bilgilere göre  Akşehirspor’a destek olarak  Orhan Erdem, Leyla Şahin Usta gibi siyasilerde devrede olduğu öğrenildi.BAL ligi play-of  maçlarında önce  üç karşılaşma yapan Kırmızı- Beyazlılar üç maçı da kaybederek 3.lige çıkmayı başaramamıştı.  (SPOR SERVİSİ) Kaynak: Akşehir, A.Selçukspor’u istiyor
Yavuz Sinop

5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 02:26


1922 Konyaspor'dan yapılan açıklama


"İkinci ligde mücadele eden 1922 Konyaspor kulübümüz için bugün idari binamızda Akşehirspor yetkilileriyle bir görüşme gerçekleşmiştir.

Toplantıda Akşehir Belediye Başkanı, Akşehirspor kulüp başkanı ve şehrin ileri gelenleri ile yönetim kurulu üyelerimiz görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

Toplantının sonunda 1922 Konyaspor Kulübümüzün Akşehirspor’a devri için taraflar prensip anlaşmasına varmışlardır. Konu hakkında kapsamlı açıklama önümüzdeki günlerde yapılacaktır."

Yeni Konya Gazetesi/Hüseyin Avni Uğur


Karaman Ahmet
5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 02:52

Yaziklar olsun diyorum, baska bir sey demiyorum.

Bu tarihe gömülen kacinci Konya takimi?

Konya Idman Yurdu, Konya Genclerbirligi, Konya Seker ve adi su anda aklima gelmeyen niceleri.

Hadi sonu iyi gitse bir sey demeyecegim, fakat gecmiste Ereglo bu dekilde bir Konya takimini devralmisti, parasütsüz amatöre düsmüstü.

Böyle bir devralmada gecmisten ders alip, Aksehirspor Konyasporla calismaya devam etmeli.


Yavuz Sinop

4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 18:29

Konyaspor'dan yeni açıklama
2. Lig’de mücadele eden pilot takımımız 1922 Konyaspor ile ilgili bir süreden beri yaşanan gelişmeler kamuoyunun malumudur.

Konya’mızın iki güzide ilçesinin takımımıza talip olmasıyla başlayan süreç bugün görüşmelere katılan Akşehir Heyetinin yaptığı açıklamayla ekonomik sebepler nedeniyle tıkanmıştır. Yönetim Kurulumuz görüşmelerin tamamında pilot takımımızın mevcut borcunun kapatılması karşılığında takımın devredileceğini taraflara bildirmiş ve bunun için kendilerine süre tanımıştır. Ancak ne yazık ki her iki görüşme de gelinen noktada olumsuz sonuçlanmıştır.

Pilot takımımızın devriyle ilgili konunun kamuoyu ile paylaşılmasının ardından basın yayın kuruluşlarımızda ve sosyal mecralarda birçok haber yapılmış, yönetim kurulumuzun bu icraatıyla ilgili yoğun eleştiriler camiamızın bir numaralı gündem maddesi olmuştur.

Daha önce kulübümüzde yöneticilik yapan isimler de değişik kanallarla itirazlarını bizlere kadar ulaştırmışlardır. Şimdi hepimiz için yeni bir fırsat doğmuştur. Başta bu eleştirilerin sahipleri olmak üzere, oluşturulacak bir konsorsiyuma ya da ortak çalışma grubuna, ilçelerimize sunduğumuz şartları daha da iyileştirerek 1922 Konyaspor Kulübümüzü devretmeye hazırız. Böylelikle hem iş adamlarımız takımımıza sahip çıkmış olacak, hem de 1922 Konyaspor Kulübü varlığını Konya’da devam ettirecektir.

Sosyal mecralarda pilot takımımızla ilgili samimi düşüncelerini paylaşan Konya ve futbol sevdalısı iş adamlarımızın konu hakkındaki görüşme talepleri en kısa süre içinde değerlendirilecektir.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Karaman Ahmet
4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 07:57

Keske Konyali futbolsever bir is adami ortaya ciksa, bu takimi satin alip, Konya Idman Yurdu bayan futbol takimiyla birlestirse, Karataydaki 10.000 kapasiteli Konya spor salonunun yanina 10.000-15.000 kapasiteli butik bir stad yaptirip, takimi oraya tasisa ve Konya Spor salonunuda bu kulübün basket, voleybol ve hentbol gibi spor dallari icin kullansa.

Futbol takimlari hazir, 96 yillik mazisi olan, zamaninda Konyasporla amansiz derbilere cikan bir isim hazir, tesisler hazir. Konyanin nüfusu, sehrin iki yakasina hitap edecek iki iddiali takimi rahatlikla kaldirir. Bu rekabetten Konys sehrinin sporu kazanir.


Remzi Küçük
1 ay önce - Sal 24 Eyl 2019, 00:09
1922 Konyaspor Logosu


Anadolu Selçukspor'un isim değişikliği ile 1922 Konyaspor olan kulübümüzün logosu. Paylaşılmamış daha önce.Remzi Küçük
2 hafta önce - Çrş 23 Ekm 2019, 12:35

sayfa 12
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET