Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2186
8Selcuk
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 01:00

Garry devre başında nasıl oynadı kimse hatırlamıyor herhalde. Geçen sezon iyi bir performans gösterip zirveyi yaşadı. Kariyerindeki maksimum nokta bu olacak büyük ihtimalle. Garry zaten önce Galatasaray'a önerildi. Biz kabul etmeyince de Fenerbahçe'ye önerildi ve orada oynayacak.

Maaş konusuna gelirsek Arabistan'da 5M avro kazanıyordu, Fenerbahçe'den ise 2.5M avro kazanacak. Fenerbahçe'ye katkı sağlayacaktır ama gördüğüm kadarıyla herkesin aklında 2017-2018 Garry'si kalmış, beklentiler yüksek.

Mehmet Rita
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 01:09

Biz ne konuda anlaşamadık ki ?
Adam neredeyse bedava.
4 milyon avro yaziyor. Yuzde 60 ini araplar verecek. Jimmy den daha ucuza mal oldu.

Celil de Kayserispor ile anlasti. Bu sezon ligde 4-5 mac oynamasini ve kupada ilk 11 oynayacagini dusunuyordum. Ozan gibi satardik. Simdi Kayseri'de onu kim gorsun ?

nedimussoy

1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 01:30

Alıntı:
Galatasaray neden irtibata gecmedi. Cok ilginc

Galatasaray'ın yabancı kontenjanı dolu. Rodriges'i verip, üstüne para verseler yine almazdı Galatasaray.
Fernando ve Ndiaye'nin yerlerini yabancı alarak doldurmak gerekiyor.

Cenk Gültekin
site denetçisi

1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 01:37

Transferde geç kalıyoruz gibime geliyor..
Tamam anlıyorum kolay bir süreç değil ama biran önce transferi bitirip hazırlanmamız lazım..

Bu sene de şampiyonlar liginde hüsran yaşarsak kimse daha avrupa fatihi naraları atmasın..

Mehmet Rita
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 02:08

Fernando'nun yerine al Okay'ı ve Mehmet Topal'ı.
Rodrigues'e yine yer bulunurdu. Ozornwafor gitti. Mariano veya Linnes gidecek.

UĞURÖZ
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 02:36

Garry Rodrigues canı isteyince oynayan bir topçu.
Çoğu maçta sahada yoktu.
Onyekuru'dan bir fazlası yok.
Bizim sol kanat ve sol açık bölgesi yeterince zengin zaten.

Babel
Adem Büyük
Onyekuru

Bunlara alternatif Rodrigues gelseydi israf olurdu, transferde acil bölgeler var dolması gereken.

Henry Onyekuru 44 maçta 16 gol 4 asist ile oynadı.

Rodrigues 78 maçta 16 gol 12 asist ile oynadı.

Üstelik Al Ittihad kulübünde 9 maçta 1 gol ve 1 asist ile oynamış.

Fenerbahçe'ye hayırlı olsun lakin toplamda hem asist hem gol olarak 15 rakamını yakalayacağını zannetmiyorum.

Onyekuru'yu elimizde tutalım, Babel ile değişikliğinde yorgun olan rakip defansı otoban gibi kullanır.

8Selcuk
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 03:17

Emre Mor'dan sonra Onyekuru'yu almamalıyız. Artık kanat oyuncu transferi beklemeyelim ve olmasın da zaten. İçimiz dışımız kanat oyuncu oldu. Orta sahaya iki adet as, bir adet de yedek oyuncu; forvete bir as oyuncu, bir de genç oyuncu transferi dışında transfere gerek yok bence.

Karaman Ahmet
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 03:48

Emre Mor ve Babel transferleri Onyekurunun Galatasaray döneminin bittigini gösteriyor.

Mehmet Rita
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 09:26

Onyekuru kesin geldi mi ki ??

lecce
1 hafta önce - Cum 12 Tem 2019, 09:49

Alıntı:
Galatasaray neden irtibata gecmedi. Cok ilginc

Neden irtibata geçilsin? Sen de daha iyisi var. Geçen sene Eylül 20 den beri doğru düzgün performansı yok Rodriguesin. Gittiği yerde bile katkı veremedi takımına. Perfomansının zirvesini 2018 de bizde gösterdi , faydasını gördük, tam zamanında sattık. Şuan gereksinimimiz olan bir oyuncu değil. İyi zamanda aldık faydalandık ve sattık.

Alıntı:
Celil de Kayserispor ile anlasti. Bu sezon ligde 4-5 mac oynamasini ve kupada ilk 11 oynayacagini dusunuyordum. Ozan gibi satardik. Simdi Kayseri'de onu kim gorsun ?

Kimsenin görmesine gerek yok. U-21 kapandı. Bizde forma bulma şansı bu sene için az. Süper ligte ,yarışmacı bir takımda ve gençlerle iyi çalıştığı bilinen bir hocanın olduğu takıma kiralık gitmesi, hem kendi gelişimi hem bizim onu daha iyi takip etmemiz açısından gayet güzel bir hamle.

Alıntı:
Tamam anlıyorum kolay bir süreç değil ama biran önce transferi bitirip hazırlanmamız lazım..

Yönetim çok zayıf, yurtdışı futbol piyasa bağlantısı yok gibi, mecburen belli başlı 2 menajerin kucağındayız. Fernando transferi bile bunun göstergesi. Bakalım Ahmet Bulut un listesinden Fatih Terim in sistemine uyacak, makul fiyatlı adam çıkacak mı ? Yani bir çok parametrenin birbirine uyması gerek.

Alıntı:
Emre Mor ve Babel transferleri Onyekurunun Galatasaray döneminin bittigini gösteriyor.

Sen de bir bitmedin gittin be Karamanlı. Senin de işin zor valla. Bak üzülüyorum sana cidden inan bana

sayfa 2186
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET