Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1536
genç_osman
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 00:22

Hazret58 , senin derdin belli ki Sivasspor değil . Mahkemelerce neler döndüğü ortaya cikarilmış bir dava ile alakalı Sivasspor u suçluyor ve fb ile alakalı ifadeler kullanıyorsan senin derdin fb ile. Adının sonunda 58 var ama gs limisin , bjk limisin nesin git onların sayfasında yaz. Gelip Sivasspor sayfasında fb , gs , bjk fanatikliği yapmayın. Yönetimi idari anlamda ne kadar elestirsekde iş başka yerlere getirilmeye çalışıldığında arkasında dururuz evelallah. Arkasında duran insanlara da şakşakci diyemezsin.

Hazret58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 00:24

Şakşakci mesajlarımda şike ile ilgili tek bir lafim varmi oku bakayım baştan sona. Ben transferlerle ilgili yazdim ve aatif transferinin usulsuzce yapıldığını söylüyorum ama sen ve senin gibilerde sorgulama yetisi olmadığı biat kültürü oldugu icin anlamazsın sen

genç_osman
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 00:45

Sorgulamayı bilmem de akıl yürütme ve analitik düşünme yetim gelişmiştir şükür. Mecnun fb kongre üyeliği yapmış olabilir, ama senin cümlelerinde mecnun atif i , bilicayi peşkeş çekti , şimdi de Emre'yi peşkeş çekecek anlamı mevcut. Burada mecnun Sivasspor a değil fb ye çalışıyor diyorsun resmen. Bu zihniyette olman şike safsatası ile ilgili olarak da Sivasspor un aleyhinde fikirlerin olduğu sonucunu doğurur. Akli dengesi bozuk ve kendiyle çelişen bir insansan orasını bilemem tabi beynini şakşakladığım.

Hazret58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 00:47

Görücez bakalım sizin cok şerefli odyakmaz başkanınızı emreyi fenere ne tür hülle yoluyla verecek şimdiden başlamıştır nasil bi numara çekeceğine fenerden 2 tane u21 oyuncusu alır onlari yetiştirir para falanda almaz emre icin ayni aatif ve bilicada olduğu gibi

Yahu bir baskan düşünün ki en iyi stoperini yani bilicayi fenere satarken gidip fenerin en kötü stoperi yasin cakmaki aliyor yazık utaniyorum

Resulyess
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 01:14

Buradaki bazı tipler mecnuna sahip çıktığı kadar ailesine sahip çıkmaz

Görmek istediklerini görürler maalesef egitim seviyesi çok önemli

Sivasın neden sürekli geriye gittiginin büyük bir örneği

genç_osman
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 01:58

Alıntı:
Görmek istediklerini görürler maalesef egitim seviyesi çok önemli

Sivasın neden sürekli geriye gittiginin büyük bir örneği

Bu ifadeleri üzerime alarak cevap veriyorum. Sen benim eğitim seviyemle alakalı ne biliyorsun ki hadsizce yorum yapıyorsun tersi dönmüş ahmak. Şimdi burda okuduğum üniversite, bölüm , ALES ve YDS puanlarimdan , yüksek lisansa başladığım üniversiteden bahsedip alakasız konularla bu sayfayı daha fazla meşgul etmek istemiyorum. Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim , hayatta herşey okulda okumakla öğrenilmez. Okumamış, okuyamamış insanları hor gören çok bilmiş ukalalardan olmamak lazım. Zira, senin bileceğini zannetmiyorum ama
" tahsil cehaleti alır , EŞŞŞEKLİK baki kalır"

Resulyess
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 02:14

Genç_osman,,

Senin için bazı şeyler çok geç.Zaman kaybısın artık.Herseyden önce sorgulama yeteneğin yok

Senin gibi tipler sürü zihniyeti ile yönetilir.
İllaki bir koyun çobanı gerekli, Senin çobanında mecnun ve ekibi mesela

talha58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 13:45

Hugo Vieria konusunda bir açıklama yapılsa iyi olur. Eğer sakatlık sorunu uzun sürecekse belki karşılıklı olarak sözleşme feshedilmesi bile düşünülebilir. Rıza hoca sanırım iki tane forvet düşünüyor. Bir tanesi santfor özellikli bir tanesi de kenar forvet gibi isteyebilir. Bana kalırsa daha önce de dediğim gibi Frey ve Mustafa Pektemek olabilir. Kone de inşallah sene başı kampı ile en azından geçen senenin biraz üstüne çıkar diye umut edelim. Eğer Hugo Vieria işi uzun sürecek olursa ne olur ne olmaz diyerek bir tane de genç forvet eklenebilir oraya. Mesela Afyon'dan Oltan tarzı bir forvet gibi. Çok zorda kalınca Erdoğan Yeşilyurt da forvet sayılır.

Az önce Emre Kılınç'ı TRT'de dinledim. Bu sene transferinin olası olduğunu söylüyor.

kayrakemal
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 14:18

Hugo Vieira çapraz bağlarını koparmıştı sanırım. Yarım sezona denk gelebilecek bir süredir de ülkesi Portekiz'de bireysel antrenör eşliğinde çalışmalar yapıyor ama bir türlü kampa katılmadı. Geçmişte Barrales'te çok sıkıntılı bir sakatlık yaşamıştı, Milan Cerny ayağını kırmıştı o zaman dondurdunuz da sözleşmelerini şimdi neden Vieira'nın sözleşmesini dondurmadınız? Şimdi bugün Vieira takıma dönse ne denli performans ortaya koyar. Kaliteli bir golcü olmadığına inanan birisi olarak bu sert sakatlıktan dönüşünde Sivasspor'a katkı sağlamayacağını düşünüyorum. Yazık oluyor giden paralara, anlaşılan kimsenin de umrunda değil. Sivasspor'un çöpe atacak parası var ama hocanın istediği transfere verecek parası yok anlaşılan

Bu arada Talha abi Oltan Karakullukçu Erzurumspor ile anlaştı diye biliyorum.

Hazret58
3 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:31

Bodrum sahillerindeyim ama hala transfer yok bu nasil yönetim yahu manitayla tatilden bile zevk aldırmıyor

sayfa 1536
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET