Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT'nin Karsan Bredamenarinibus Otobüsleri
« önceki   123 ... 99100101102   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 100
gökhanz
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 13:56

Alıntı:
Bu tarz Kısa tipli karsanları sadece Anadolu yakasında Kadıköyde gördüm Kadıköyden sonrasında Citaro veya Otokar var neden böyle bir durum var?
Sadece Bunların Körüklüsü Anadolu yakasında var

Acaba elinizde fotoğraf varmı?Ben hiç anadolu da karsan solo görmedim.Anadolu da hep körüklü var.Asyada sololar sadece citaro ve otokar

Ardaaydin
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 16:01

Alıntı:
Bu tarz Kısa tipli karsanları sadece Anadolu yakasında Kadıköyde gördüm Kadıköyden sonrasında Citaro veya Otokar var neden böyle bir durum var?
Sadece Bunların Körüklüsü Anadolu yakasında var

Hatta çalışmıyorlarsa muhtemelen görev için gelmişlerdir.Anadolu yakasındaki bir garaja geçemezler çünkü CNG dolum tesisi yok.Eskiden Hasanpaşa'da vardı artık orada da yok.

Tevfik Metin Tanöven

4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 16:02

Anadolu yakasında Kadıköy de gördüğünüz karsan solo büyük ihtimalle görevli gelen bir otobüstür . Anadolu yakasındaki garajların hiç birinde CNG dolum tesisi yok . Karsan sololar bildiğiniz gibi CNG li . İETT filosunda bulunan CNG li karsan sololar da Kağıthane garajına bağlılar .

Nuri 9238
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 16:10

Bir dönem 120m varken bazen Otokar bazen Karsan Solo CNG gelirdi

gökhanz
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 16:16

Alıntı:
Hatta çalışmıyorlarsa muhtemelen görev için gelmişlerdir.Anadolu yakasındaki bir garaja geçemezler çünkü CNG dolum tesisi yok.Eskiden Hasanpaşa'da vardı artık orada da yok.

Eskiden niye cng tesisi vardı pek niye kaldırdılar.Kaldırmasalar karsan sololar asyada sefere çıkabilirmiydi?

Ardaaydin
4 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 18:32

Alıntı:
Eskiden niye cng tesisi vardı pek niye kaldırdılar.Kaldırmasalar karsan sololar asyada sefere çıkabilirmiydi?

Eskiden 93 model 100 adet ikarus doğalgazlı Anadolu Yakası'ndaydı.Hasanpaşa'daki tesiste o zaman kurulmuştu.Sonra Hasanpaşa daha çok metrobüs garajı olunca ve ikaruslarda filodan ayrılınca Cng tesisi kaldırılmıştı benim bildiğim kadarıyla .Onun yerine Kağıthane garajına yeni tesis açıldı.

Eğer kaldırmasalardı muhtemelen çıkabilirlerdi.

ArifMG

4 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 01:14

Siyaset yapmak istemem ama bilgi vermem için bunu kullanmam lazım. Bu solo karsan araçlar belkide ilk kez (şuanki cumhurbaşkanının) 2014 mitingi vardı Pendikte.20 ye yakın araç gelmişti daha öncesinden geldiğini hatırlamıyorum..

Eray3424
4 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 22:05

Ben Fenerbahçe Galatasaray Maçına gitmiştim Orda Bir kaç tanesi Stadın Yakınında Park halinde duruyordu yanından geçtim ilgincime gitmişti bunlar burada çalışmayamı başladı diye aklımda soru uyanmıştı o zaman.

ArifMG

4 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 01:15

İçerik yok eksicileri heryere dadanmaya başlamış yine yeni yeniden. Bilgi paylaştıkça çoğalır, elimden geldiği kadar doğru bilgi vermeye çalışıyorum. Burada kalan 3-5 kişiyide soğutmayın bence.

GkhanTR
4 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 01:28

Alıntı:
Ben Fenerbahçe Galatasaray Maçına gitmiştim Orda Bir kaç tanesi Stadın Yakınında Park halinde duruyordu yanından geçtim ilgincime gitmişti bunlar burada çalışmayamı başladı diye aklımda soru uyanmıştı o zaman.

Maçta görevli araç onlar.

sayfa 100
« önceki   123 ... 99100101102   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM