Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Haldun Turan

3 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 23:45

Alıntı:
Tüm fotoğrafları göndermeyi 1 hafta içerisinde bitirseydinizde, konu başlığı 2 ay boyunca en üstlerde kalmasaydı, bu başlıkta reklam gibi durmasaydı

Bu rumuzu çok aradın mı arkadaşım önce söze böyle girmek istiyorum
Alıntı:
Bu kadar tanınan eski bir üyenin şahsına veya paylaşımlarına herhangi bir sözüm veya saygısızlığım olamaz. Benim yorumumu dışarıdan bilmeyen birinin algılaması olarak düşünün.

Bugüne kadar sitede açtığım bir sürü otel başlığı var

Biraz zahmet edersen görürdün madem yazmışsın bak en son Marmaris'de Sun Bay Park Hotel'de kalmıştım

Onun da başlığını açtım ve o başlığa da bir sürü fotoğraflar yüklüyorum

Tıklayıp bakabilirsin Marmarisde son kaldığım otelin başlığına

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7237842#7237842

Fotoğraflarımı 1 haftada bitirmek zorunluluğum yok ve o süreyi tabiki 7 tane mesajı olan yeni bir üye belirleyemez ben belirlerim hayret bir şey

Bu arada benim otelde çektiğim fotoğrafların adedini biliyor musun arkadaş

Tuğralı atılmaya uygun olmayan fotoğraflarımı tuğrasız atma inceliğini göstererek paylaşım yapıyorum ama senin bu bakış açını görünce sahilde çektiğim fotoğrafı tuğralı atmaya karar verdim

Ayrıca Beldibindeki bu 4 yıldızlı otelin benim reklamıma ihtiyacı yok komik şeyler bunlar

Ama emin ol öyle jest yapsalardı koşa koşa kabul ederdim ama adamların haberi bile yok ki bu başlıklardan

Google'a tıklayıp görürlerse ne ala.

Tatilbudura tıklarsın görürsünüz detayları ve fiyatlarını ama müşterilerinin tamamına yakını Rus ayrıca tek erkek ve ikili erkek yasağı var

Ama ben Rusyadan bayan arkadaşım otelinize geliyor dedim ve Tatilbudur benim için izini otelden kopardı ve bende sezon başı olduğundan ve çok da yoğun olmadığından bana okey demişti.
Alıntı:
Haldun arkadaşımız bu sitede 12 senedir üye. Bu süre içinde 70 binden fazla mesaj yazmış, belki 20 tane değişik otelin fotoğraflarını paylaşmıştır. Yani reklam yapmak gibi bir derdi olmadığını biliyoruz. Gezdiği, gördüğü yerleri ve tecrübelerini detaylı bir şekilde bizimle paylaşması gibi faydalı bir çalışmayı, reklam olarak algılamak yanlış olmuş. Vakit buldukça bir kaç yeni fotoğraf eklemesinde bir sakınca yok. Hepsini bir seferde koymak gerçekten zahmetli olabiliyor.

Eğer ben bu otelin bir reklamını görseydim hiç ilgilenmezdim, ama bu sitede yıllardır tanıdığım birisi tarafından yazılınca gerçek bir tecrübe olduğu için yolum düşse şimdi gitmeyi düşünürüm.

Burç bey teşekkürler ama bu arkadaşın dediği gibi keşke bana bir alo deyip otelimizi iyi tanıtmışsınız gelin 3-4 gece bedava kalın deselerdi ne güzel olurdu değil mi Burç bey?

Rus turistlerin arasına karışırdım anladınız siz

(+)

(+)

maroz
3 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 08:14

eşimin ismi ve kendi ismimin birleşimi...

son mesajımda belirttiğim gibi herhangi bir şekilde saygısızlık etmek istememiştim. O yüzden bir cevap yazmayacağım. Kalın sağlıcakla...

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 23:27

2-8 mayıs tarihleri arası konakladığım Belport Beach Hotel'de çektiğim fotoğraflar hala bitmedi.

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

3 ay önce - Pzr 07 Tem 2019, 22:39

2-8 mayıs tarihleri arası konakladığım Belport Beach Hotel'de çektiğim fotoğraflar hala bitmedi.

(+)

(+)

Otelin sahilinde dinlenen erkek bir Rus turist

(+)

Haldun Turan

3 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 22:34

(+)

(+)

(+)

sayfa 5
ANA SAYFA -> ANTALYA