Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
veysel döker
3 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 15:59

Şimdi bu bağlantı yolu sayesinde artık Metro Grosun önünden geçmek yerine yoncadan mı döneceğiz.
Her akşam en sağdan gelip önüme kıran araçlara küfür ediyordum. 4 şeritten 2 şeride düştüğü için de anormal trafik oluyordu. İnşallah bunlara çözüm olur. Peki eski bağlantı yolu kapatılacak mı?


Musa Ardıç

3 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 17:21

FSM bulvarından sincan, ayaş istikametine gitmek ve yine FSM bulvarından batıkent ve ulus yönünde seyretmek için metro marketin ordan devam edilecektir.

Metronun önünden geçen yol kapanırsa yeni açılan yol bu yükü kaldırmaz hemde batıkent istikametine geri dönmek isteyenler optimum avm ye kadar devam etmek zorunda kalır.

Bu yeni açılan baglantı ile metronun önünden geçen yolun rahatlaması amaçlanmış görünüyor.
Metronun önünden geçen yolu kullanırken fazla bir hız kesmeye gerek yok iken yeni açılan yola girmek için aracın hızını kesmek gerekiyor.
Haliyle, metronun önündeki yol kapanırsa, pik saatlerde, 4 şeritli yolun tamamı kapanır, eryaman, kazan istikametine gidecek araçlar daha fazla sıkıntı çeker.


veysel döker
3 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 17:50

O halde Metronun önünden geçen yok bariyerlerle ikiye ayrılmalı. Batıkente gidecekler sağda kalsın, Ayaşa devam edecekler solda. Yoksa sağdan yardırıp yolun en sonunda sola kıran saygısızlar yüzünden hem kavga hem de kazalar olmaya devam edecektir.Yalcin Tasdelen
3 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 17:51

Eski yol kaaptilmaz muhtemelen çünkü ordan batikente bağlantı var. Bence ikisinide kullanırlar eğer öyle olmazsa bu sefer yukarda çok sıkışma olur. İki yönlü kullanılması daha iyi bence.

Buda kavşağın eski hali


Yalcin Tasdelen
3 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 19:28

Yeni açılan yolu kullandım lakin tam bir felaket. Projesi muhtemelen önceki belediye başkanlığında yapilmis bitirmekde bu döneme nasip olmuş.

Yolun girişinde bir sıkıntı yok gayet geniş güzel ama az biraz ötede öyle bir viraj yapılmış ki kazaların kaçınılmaz olacagi bir kesin. İnşallah olmaz ama kışın orası aşırı derece çok tehlikeli olacaktır.


veysel döker
3 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 21:54

Evet son viraj çok keskin ayrıca yol çok dar. Çok yavaş dönülmeli.sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet